صفحه 4 از 122 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1211

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط arash9367 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من 10 دسامبر وقت سفارت داشتم. بهم کلیرنس خورد. 4 ژانویه تو سایت آنکارا زد که complete شدم و پاسم رو باید بدم به سفارت.
    روز دوشنبه، 11 ژانویه پاسم رو دادم. ولی همون شب تو سایت واشنگتن چک کردم، نوشته بود: Refused! و در ادامه نوشته بود به کاغذی که در روز مصاحبه به شما داده شده، رجوع کنید. سایت آنکارا همچنان complete هست!
    هیچ ایمیل یا تماسی نداشتم!
    کسی میتونه کمک کنه؟
    راهی هست من بفهمم چه بلایی سرم اومده؟

قبلا دیدم گاهی سایتشون قاطی میکنه از این چرندیات میزنه. منظورم اینه که یکی از دوستام که از دوبی اقدام کرده بود و F2 بود اینطوری شد و تو واشنگتن می زد refused ولی پاسشو که داد ویزا رو توش زدن.
    شما هم صبر کن ببین تو پاست ویزا میزنن میزنن یا نه.
    توکل به خدا من که فکر میکنم چون این مسیر رو رفته باید اشتباه شده باشه و ویزا رو توش میزنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط monamokhberi نمایش پست ها
    ٢١ دسامبر وقت سفارت
    ٢٢ دسامبر آپديت
    نامه late arrival تا ٢٩ زانويه
    اميدي هست تا ده روز آينده كلير بشوم؟؟
    كاري هست انجام دهم؟؟
    ايميل به سفارت زدم ولي جواب ندادند
    چنانچه ديفر كنم آيا دوباره بايد مصاحبه بشم؟؟
    ممكن هست اين دفعه ويزا تدهند؟؟
    بدون فاتد هستم
    دكتري
    رشته غير حساس
    عجب سوالی کردید. هیچ کس نمیدونه کلییرنس ممکنه چقدر طول بکشه.
    تا 1 هفته دیگه هم صبر کنید دیدید نیومد به دانشگاه بگید دیفر کنه. و تقاضای I-20 جدید بدید.
    سفارت ایمیل رو بالاخره جواب میده ولی معمولا میگه دست ما نیست و صبر کنید و این حرفا.
    واقعا کلییرنس دست سفارت نیست. دست مرکز کلیرنسه.
    در صورتی که ویزای شما تا اواخر ژانویه نیادو باعث دیفر کردن به ترم تابستون یا پاییز 2016 بشه نیازی نیست که دوباره سفارت برید برای مصاحبه.
    در انکارا وقتی کلییر میشید تو سایت یه تاریخی بهتون میده بین 90 الی 120 روز آینده که برای هرکسی ممکنه متفاوت باشه ولی بازه ی زمانیش همینقدره و میگه حداکثر تا این تاریخ وقت داری بیای پیک آپ.
    از هرزمانی که پیک آپ کنید هم تا 90 روز وقت دارید وارد آمریکا بشید. و ورودتون به آمریکا نباید بیشتر از 1 ماه مونده به تاریخ I-20 باشه. یعنی زودتر از 1 ماه مونده به تاریخ شروعی که در I-20 ذکر شده راهتون نمیدن!
    برای همین گفتم اگه تا آخر ژانویه کلییر نشید هر وقت بعد اون که کلییر بشید ویزاتون قابل استفادست.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    وقتی هفته پیش بهمون گفتن پاس رو بفرستین ما فرستادیم و دیدیم اپدیتی نشد...بعد از کلی پیگیری بهمون جواب ایمیل و دادن و گفتن تحت بررسی نهایی هست و ممکنه یکم طول بکشه و اگر پاسو لازم دارین بهتون برگردونیم!!!!! ما بلیتمون و برای سه شنبه هفته دیگه 19 ژانویه خریدیم چون دیگه دیرتر نمیتونیم بریم
    همسرم بهشون جواب داد که نه پاس و بدون ویزا نمیخواد و هردوش رو باهم میخواد و پرسید چقدر طول میکشه که جواب ندادن و تاحالا صدبار ایمیل زدیم...واقعا از بلاتکلیفی خسته شدم...
    این نمیدونین چه مفهومی داره؟
    این شماره کال سنتر انکارا به چه درد میخوره؟ از اقای رحیمی نمیتونین بپرسین این کیس چه مفهومی داره؟ من که روم نمیشه زنگ بزنم ������
    ای بابا عجب اوضاعی!
    بررسی نهایی یعنی چی؟ منظورشون ریکلیرنسه؟
    گاهی پبش میاد به طور رندم ریکلیرنس میزنن یعنی پرونده دوباره از اول وارد کلیرنس میشه.
    موردی هم دیده بودم که انگار آفیسری که با طرف مصاحبه کرده بود وقتی از واشنگتن کلییر شده بود دوباره پرونده رو برای بررسی پس فرستاده بود. یعنی آفیسر اینطور صلاح دیده بود.
    نظرم اینه که ایمیل هاتونو ملایم و مودب بزنید چون دیده شده طرف بعد از اصرار و فشار و سماجت زیاد به سفارت برای جواب گرفتن تهدید به بسته شدن پرونده شده.
    تا شنبه به آقای رحیمی دسترسی ندارم اما شنبه حتما ازش میپرسم

نقل قول نوشته اصلی توسط DariushJ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم 12 مارس 2015 مصاحبه داشتیم و بعد از آپدیت اول که مربوط به ایجاد کیس بود دیگه هیچ آپدیتی نداشتیم تا 18 دسامبر و بعدشم 11 ژانویه. با توجه به اینکه شروع ترم 18 ژانویه هستش و 100% نخواهیم رسید، دیفر کردم و قراره برام I-20 جدید بفرستن. حالا سؤالم اینه که اگه من I-20 جدید رو سفارت نفرستم و موقع پیک آپ ویزا با خودم ببرمش مشکلی پیش میاد یا نه؟ نگران این هستم که I-20 جدید رو ببینن و با خودشون بگن حالا این فرصت داره دیگه تا ترم بعدی، چه کاریه از الان رو کیسش کار کنیم به جاش میگیریم میخوابیم تا ایشالا آگوست بیدار شیم یه آپدیتی بزنیم!
    نظر دوستان چیه؟
    چقدر طولانی! مگه رشتتون چیه؟ الان 10 ماه رو رد کردید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    چقدر طولانی! مگه رشتتون چیه؟ الان 10 ماه رو رد کردید!
    بله 10 ماه شده
    رشته من معدن هستش

سلام دوستان
    من و همسرم 12 مارس 2015 مصاحبه داشتیم و بعد از آپدیت اول که مربوط به ایجاد کیس بود دیگه هیچ آپدیتی نداشتیم تا 18 دسامبر و بعدشم 11 ژانویه. با توجه به اینکه شروع ترم 18 ژانویه هستش و 100% نخواهیم رسید، دیفر کردم و قراره برام I-20 جدید بفرستن. حالا سؤالم اینه که اگه من I-20 جدید رو سفارت نفرستم و موقع پیک آپ ویزا با خودم ببرمش مشکلی پیش میاد یا نه؟ نگران این هستم که I-20 جدید رو ببینن و با خودشون بگن حالا این فرصت داره دیگه تا ترم بعدی، چه کاریه از الان رو کیسش کار کنیم به جاش میگیریم میخوابیم تا ایشالا آگوست بیدار شیم یه آپدیتی بزنیم!
    نظر دوستان چیه؟
    سوال سوال منم هست، آیا باید آی 20 جدید که بعد از دیفر کردن ترم میگیریم رو به سفارت فرستاد یا اینکه زمانی که کلیر شدیم باید برای پیک آپ ویزا ارائه بدیم؟ ممنون دوستان

Junior Member

سلام
    يكي لطفا من رو راهنمايي كنه چند تا شماره تلفن از انكارا دارم ولي واقعا نميشه با كسي صحبت كرد
    ٢ تا از تلفن ها كه خرابه و يكيش هم پيغام صوتيه
    ترخدا جواب بدين

Junior Member

آقاي رحيمي كي هستن؟؟؟؟ ميتونن كمك كنن؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    نظر دوستان چیه؟

ويزاي هر دوتون آماده است؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazbanooo نمایش پست ها
    ويزاي هر دوتون آماده است؟؟؟
    نخیر فعلا فقط آپدیت خوردیم و به احتمال قوی به این ترم نمیرسیم، برای ترم بعدی دیفر کردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)