صفحه 7 از 122 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1211

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

یه اتفاقی افتاد. کسایی که در جریان کیس ما بودن دیگه فکر کنم رفتن
    همسرم بعد از اینهمه مدت که پاسش تو سفارت بود. دیروز جواب ایمیل و دادن که بررسی نهایی انجام شده فردا ویزاتون اوکی میشه. امروز یه بار اپدیت شد تو واشنگتن و بعد زد ریفیوز...یعنی چییی

Dear Visa Applicant,
    Your application for a U.S. nonimmigrant visa is undergoing administrative processing. While administrative processing for most of the cases is received within 3 months, it may take longer for some cases and cannot be expedited. Please note that we have no control over this process and therefore are not able to estimate how long it may take. When we receive the result of the administrative processing, we will send you an e-mail notification with further instructions.
    We trust that affected applicants will understand that this waiting period is necessary as we strive to make every effort to ensure the safety and security of the United States for all including foreign visitors.

Please do not e-mail, call, or fax the Embassy with inquiries about this process, as that will not speed up administrative processing. You may check your case status as explained at http://ankaraniv.net/
    Sincerely,
    Nonimmigrant Visa Unit
    U.S. Embassy Ankara

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    یه اتفاقی افتاد. کسایی که در جریان کیس ما بودن دیگه فکر کنم رفتن
    همسرم بعد از اینهمه مدت که پاسش تو سفارت بود. دیروز جواب ایمیل و دادن که بررسی نهایی انجام شده فردا ویزاتون اوکی میشه. امروز یه بار اپدیت شد تو واشنگتن و بعد زد ریفیوز...یعنی چییی
    تا پاسو ندید برای ویزا نمیفهمید چی شده. ولی به نظر من مشکلی نیست و ویزا رو میزنن توش. پیش اومده که سایت واشنگتن قاطی کنه و اشتباهی به جای قبولی همچین چیزی بزنه. ای شالا که خیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    تا پاسو ندید برای ویزا نمیفهمید چی شده. ولی به نظر من مشکلی نیست و ویزا رو میزنن توش. پیش اومده که سایت واشنگتن قاطی کنه و اشتباهی به جای قبولی همچین چیزی بزنه. ای شالا که خیره.
    پاسش از 5 ژانویه تو سفارته...

نقل قول نوشته اصلی توسط arash9367 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من 10 دسامبر وقت سفارت داشتم. بهم کلیرنس خورد. 4 ژانویه تو سایت آنکارا زد که complete شدم و پاسم رو باید بدم به سفارت.
    روز دوشنبه، 11 ژانویه پاسم رو دادم. ولی همون شب تو سایت واشنگتن چک کردم، نوشته بود: Refused! و در ادامه نوشته بود به کاغذی که در روز مصاحبه به شما داده شده، رجوع کنید. سایت آنکارا همچنان complete هست!
    هیچ ایمیل یا تماسی نداشتم!
    کسی میتونه کمک کنه؟
    راهی هست من بفهمم چه بلایی سرم اومده؟
    قبلا دیدم گاهی سایتشون قاطی میکنه از این چرندیات میزنه. منظورم اینه که یکی از دوستام که از دوبی اقدام کرده بود و F2 بود اینطوری شد و تو واشنگتن می زد refused ولی پاسشو که داد ویزا رو توش زدن.
    شما هم صبر کن ببین تو پاست ویزا میزنن میزنن یا نه.
    توکل به خدا من که فکر میکنم چون این مسیر رو رفته باید اشتباه شده باشه و ویزا رو توش میزنن.
    سلام دوست عزیز
    یادتون باشه تو فروم کلیرنس گفته بودید تو سایت آنکارا براتون وضعیت رو Completed زده ولی در واشنگتن refused زده بوده. یادتون باشه بهتون گفتم سایت واشنگتن ممکنه قاطی کرده باشه و اشتباه زده باشه.
    الان یکی از دوستانم تو همچین وضعی قرار گرفته و هرچی هم به سفارت ایمیل میزنه جواب نمیدن. میشه به عنوان یه نمونه از این وضعیت بگید بالاخره جوابتون چی بود؟ ویزا رو تو پاستون زدن؟
    صندوق پیام هاتون پر بود وگرنه خصوصی پیام میدادم)

دوستان بعد از سابمیت مدارک خواسته شده و اولین آپ دیت در 6 ژانویه که وضعیت منو بعد از 1 ماه فاصله از تاریخ مصاحبه تازه به حالت Pending در آورد، کیس نامبر من یکبار دیگه در 22 ژانویه در واشنگتن آپ دیت شد اما در آنکارا نه.
    امروز یعنی 25 ژانویه دوباره در واشنگتن آپ دیت داشتم و از آنکارا ایمیل داشتم که آپ دیت شدم و وقتی سایت سفارت رو چک کردم دیدم کلیر شدم!
    بالاخره این قسمت اعصاب خورد کن هم تموم شد. هرچند ترم دانشگاه رو از دست دادم و مجبور شدم به پاییز دیفر کنمش.
    امیدوارم همه کسانی که منتظر هستن انتظارشون زودتر ختم به خیر بشه.

اینو مینویسم تا دوستان بعد از من اگه به چنین مشکلی بر خوردن از یک تجربه ی همسان خبر داشته باشن:

من و همسرم 7 دسامبر از آنکارا وارد کلیرنس شدیم. 8 دسامبر برای همسرم که F2 هست ایمیل آپ دیت اومد و در سایت http://ankaraniv.net/ که شماره دی اس ایشون رو وارد میکردیم اسم و فامیلش رو میشناخت و وضعیتش رو Pending میزد. 30 دسامبر دوباره وضعیت ایشون آپ دیت شد و کلییر شدن و گفتن تا 23 آپریل وقت دارید بیاید پیک آپ.
    اما من: هیچ ایمیلی تو این مدت دریافت نکردم. نه آپ دیت شدم و نه وقتی شماره ام رو تو سایت آنکارا وارد میکردم میشناختش. به جاش پیغام میداد:
    No information has been found about the Barcode Number you entered
    البته در واشینگتن که شماره رو وارد میکردم برای Status Updated Date: رو همون 7 دسامبر میزند و درسته که از روز مصاحبه تا 4 هفته آپ دیت نشده بود ولی حداقل مجهول نبودم.
    یک هفته ی تموم به سفارت ایمیل زدم و آخرش یه جواب سر بالا گرفتم:

You will be informed when there is a change in your administrative status.

Sincerely,

Nonimmigrant Visa Unit
    U.S. Embassy Ankara

از اونجایی که این برام جواب نمیشد یبار دیگه ایمیل زدم و بالاخره بعد از 1 هفته، 4 ژانویه در سایت آنکارا آپ دیت شدم و ازم خواسته مدارک بیشتری بفرستم. مدارکی که خواسته شامل CV, SOP, RP هست. این تاخیر در آپ دیت و توجه نکردن به ایمیل ها رو من به حساب نزدیک بودن به تعطیلات سال نو و رو هوا بودن سفارت گذاشتم. و 4 ژانویه رسما اولین روز کاری سفارت بعد از کریسمس بود که جواب دادن. به هر حال با این بد شانسی برای بار دوم ترم دانشگاه رو از دست دادم و فعلا با دانشگاه درگیر هستم ببینم دیفر میکنه یا نه.
    برام جالب بود که مصاحبه ی ما 20 دقیقه طول کشید و این طوری بود که همه ی اونایی که با هم از هتل به سفارت اومدیم و بعد ما مصاحبه داشتن خیلی از این مصاحبه ی طولانی تعجب کرده بودن. و این همه مدارک ما رو آفیسر زیر و رو کرد و حتی فول پیپر های منو هم دید و حتی بقیه ی نامه های پذیرشی که از دانشگاههای دیگه داشتم رو هم دید، اما اصل مدارک که همینایی که الان سفارت خواسته رو نخواست و اصلا ندید!
    کلا جالب بود.

خب تبریک فراوان ، شما کل پروستون چند روز طول کشید؟ من رفتم تو 54 روز

دوستان بعد از سابمیت مدارک خواسته شده و اولین آپ دیت در 6 ژانویه که وضعیت منو بعد از 1 ماه فاصله از تاریخ مصاحبه تازه به حالت Pending در آورد، کیس نامبر من یکبار دیگه در 22 ژانویه در واشنگتن آپ دیت شد اما در آنکارا نه.
    امروز یعنی 25 ژانویه دوباره در واشنگتن آپ دیت داشتم و از آنکارا ایمیل داشتم که آپ دیت شدم و وقتی سایت سفارت رو چک کردم دیدم کلیر شدم!
    بالاخره این قسمت اعصاب خورد کن هم تموم شد. هرچند ترم دانشگاه رو از دست دادم و مجبور شدم به پاییز دیفر کنمش.
    امیدوارم همه کسانی که منتظر هستن انتظارشون زودتر ختم به خیر بشه.

Junior Member

خيلي خيلي تبريك ميگم اميدوارم هميشه موفق و سلامت باشيد.
    راستي اون ايميلي كه زده بودم گفتم سريعتر كلير كنيد جواب دادن گفتن نميتونيم!!! حالا بايد به واشنگتن زنگ بزنم ببينم چه ميكنند! آخه الان يكماهه از اولين آپديت كه مال undergoing adminstartive process واشنگتن هست و وضعيت pending سفارت ميگذره . ببينم چي ميشه.
    اوندم ببينم از شما چه خبر ديدم كلير شدين. خيلي خوشحال شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط azadimanesh نمایش پست ها
    خب تبریک فراوان ، شما کل پروستون چند روز طول کشید؟ من رفتم تو 54 روز
    سلامت باشید.
    یه روایت از پرونده ی من میگه 49 روز طول کشیده از روز مصاحبه. و یه روایت دیگه هم میگه از اولین آپ دیت بعد از مصاحبه که 6 ژانویه بود 19 روز طول کشیده، چون تا قبل از 6 ام وقتی کیس نامبرم رو تو سایت سفارت میزدم اصلن نمیشناخت.
    ان شاالله زودتر خبر کلیر شدن شما رو هم میشنویم. تا حالا تو واشنگتن یا آنکارا آپ دیت داشتید؟

خوبی اپلای ابرود به همین دوستانی که پیدا میکنیم و قدم به قدم با هم مسیر رو طی میکنیم و برای هم آرزوی موفقیت میکنیم.
    واقعا ممنونم.
    منتظر شنیدن خبر خوب کلیر شدنتون هستم!
    عزیزم خیلی خوشحال شدم.
    نپرسیدن چقدر وقت دارید برای پیک اپ؟ اخه اگر مثلا سه ماه وقت باشه و سینگل باشه و یک ماه قبل از شروع ترم بخواین برسین میتونین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)