صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

دوستان و همراهان گرامی

لطفاً از این موضوع برای بیان سوال‌ها و تجربه‌های خود در ارتباط با کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی (بازدیدکنندگان، کار و . . .) سفارت ایالات متحده در آنکارا در سال ۲۰۱۶ استفاده کنید.

همچنین، می‌توانید برای مشاهده وضعیت کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی آنکارا در سال ۲۰۱۵، به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما
    ویرایش توسط haley : January 3rd, 2016 در ساعت 10:11 PM
    «وَيْلٌ لِكُلِّ هُمَزَةٍ لُمَزَةٍ»
    وای بر هر عيب جوی سخن چين
    سوره همزه، آیه ۱

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

سلام دوستان
    مادر بنده براي ويزا اقدام كردن. ( خواهرم اونجا دانشجو هستن)
    تاريخ مصاحبه: ٣٠ دسامبر
    اولين آپديت: ٤ ژانويه
    آفيسر گفته بود كه مشكلي نيست و ويزاي شما ٤ تا ٥ هفته ديگه آماده ميشه.
    ممنون ميشم نظرتون رو بفرماييد.

با سپاس

Junior Member

با سلام
    برای پدر و مادر و برادر بنده ، از ankaraIV@state.gov نامه اومده که processing completed و برای هر کدوم به غیر از مادرم که اپلیکنت اصلی بوده ، تاریخ انقضا داده حدود ۳ ماه دیگر ، که برای مادرم کمتر هست این تاریخ انقضا .
    حالا چند تا سوال داشتم که ممنون میشم پاسخ بدین:
    ۱ - توی نامه نوشته که ۲ هفته قبل از تاریخ انقضا باید پاسپورت را برای ویزا به سفارت ببرند ، ولی ننوشته که تا کی وقت دارند که وارد امریکا بشوند ؟
    ۲ - در مورد مدیکال ، که حدودا ۴ ماه پیش انجام داده اند قبل از ورود به امریکا باید دوباره این مدیکال را انجام دهند و اگر انجام دهند باید دوباره به آنکارا مدارک را تحویل دهند ؟
    ۳ - برادر بنده دانشجو است و سربازی نرفته ، و فقط میتواند ۲۰ روز از کشور خارج شود ، باید چیکار کرد ؟ کسی تجربه ای در این مورد دارد ؟

خواهش میکنم پاسخ سؤال من را بدهید .
    ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member

پاسخ به cupid7
    با سلام

من اگر درست متوجه شده باشم، کیس شما برای گرین کارت بوده!
    اما آخرین مهلت ورود به آمریکا شش ماه پس از انجام معاینات پزشکی است. مثلا شما که می فرمایید، چهار ماه قبل مدیکال انجام داده اید، فقط دو ماه دیگر فرصت دارید وارد آمریکا شوید. البته اگر در این مهلت وارد آمریکا نشوید، لازم است دوباره مدیکال را در یکی از کشورهایی که پزشک معتمد سفارت های آمریکا در آن قرار دارد انجام دهید (مثل ترکیه، امارات یا ارمنستان)

Junior Member

با سلام
    من و خانمم برای ده دسمابر B1/B2 اقدام کردیم برای شرکت در کنگره، و دوتایی یه برگه زرد گرفتیم
    دوم فوریه، من complete شدم ولی توی سایت واشنگتن همچنان administrative processing هستم (که توی فروم خوندم که ظاهرا این تفاوت تا زمان صدور ویزا عادیه)

اما مورد اصلی اینجاست که برای خانمم سایت آنکارا اصلا بارکد نامبرش رو نمی شناسه، و سایت واشنگتن میگه administrative processing و آخرین آپدیت رو به تاریخ مصاحبه نشون میده
    ممنون میشم اگه از دوستان نظر بدن که آیا complete شدن من به معنی complete شدن ویزای خانمم هم هست یا باید منتظر باشیم تا اون هم complete بشه؟
    خیلی ممنون از وقتی که میذارین

نقل قول نوشته اصلی توسط Aydins نمایش پست ها
    با سلام
    من و خانمم برای ده دسمابر B1/B2 اقدام کردیم برای شرکت در کنگره، و دوتایی یه برگه زرد گرفتیم
    دوم فوریه، من complete شدم ولی توی سایت واشنگتن همچنان administrative processing هستم (که توی فروم خوندم که ظاهرا این تفاوت تا زمان صدور ویزا عادیه)

اما مورد اصلی اینجاست که برای خانمم سایت آنکارا اصلا بارکد نامبرش رو نمی شناسه، و سایت واشنگتن میگه administrative processing و آخرین آپدیت رو به تاریخ مصاحبه نشون میده
    ممنون میشم اگه از دوستان نظر بدن که آیا complete شدن من به معنی complete شدن ویزای خانمم هم هست یا باید منتظر باشیم تا اون هم complete بشه؟
    خیلی ممنون از وقتی که میذارین
    سلام دوست عزیز
    شما B1 هستید و خانومتون B2؟
    الان 2 حالت میتونه وجود داشته باشه
    معمولن آنکارا اینطوریه که اگه B2 به کلیرنس نیاز نداشته باشه ویزاشو درجا بعد مصاحبه نمیدن و میگن باید صبر کنه تا B1 کلیر بشه. در این حالت B2 ممکنه اصلن کیس نامبرش شناخته نشه چون اصلن وارد کلیرنس نشده که بخواد تو سایت بشناستش. موردی هم نداره. وقتی B1 شد با هم میرن پیک آپ.
    مورد دوم هم اینه که یادشون رفته باشه سایت آنکارا رو برای اون آدم آپ دیت کنن و برای همین شماره شناخته نمیشه. در این حالت فرد تو کلیرنسه ولی شماره شناخته نمیشه وباید به سفارت ایمیل بزنه تا این مشکل رو برطرف کنن. این مورد برای من پیش اومد اما من F1 ّبودم و مطمئن بودم که مورد قبلی که توضیح دادم برای من اتفاق نیوفتاده چون آفیسر صراحتا بهم برگه ی زرد داده بود و گفته بود کلیرنس خوردی. منم بعد از 3 هفته که دیدم خودش سایت رو درست نکردن ایمیل زدم و توضیح دادم و درستش کردن
    الان بنظرم برای همسر شما مورد اول محتمل تره و ایشون درجا ویزا گرفتن، ولی در هر صورت به سفارت میل بزنید بپرسید اگه مورد اول باشه که میگن بیاید پیک آپ و اگه نه که سایت رو درست میکنن براتون.

برای مکاتبه در مورد همچین مواردی عین بالا باید به ایمیلی مشکلمون را بفرستیم

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

سلام دوستان
    من براي ويزاي توريستي از آنكارا اقدام كردم الان تقربيا ٣ ماه شده و خبري نيست . آفيسر گفت يكماه كليرنس طول ميكشه.كسي ميدونه لينك مربوط به inquiry كدومه ؟ يا اين ايميلها رو جواب ميدن؟
    Ca-Ankara@state.gov
    mailto:Ankaraniv@state.gov

سلام من هم براي توريستي مارچ اقدام كردم و افيسر گفت يك ماه طول ميكشه و الان ٣ ماه شده. ديروز تازه براي اولين بار رو سايت واشنگتن اپديت شد پرونده اميدوارم به زودي خبراي خوب بهم برسه

Junior Member

من هم 16 مارچ بوذم. دیشب آپدیت داشتم . احتمالا فردا خبرهایی باشه سایت آنکارا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)