صفحه 58 از 76 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 755

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

یه سوال دیگه هم داشتم. توی سایت واشینگتون حتمن باید آپدیت بشیم و بعد اعلام میکنن توی سایت سفارت کیسمون رو؟ اصولا آپدیت کردن کیسمون از واشتگتون به زمان محلی واشنگتون صورت میگیره؟ ینی وقتی مثلا شب سایت واشنگتون رو چک کردیم و آپدیت نداشتیم میتونیم تقریبا مطمعن باشیم که فرداش کیسمون اعلام نمیشه از سفارت؟

میدونم سوالم سوال مسخره ایه یکم ولی الان خیلی از ماها تو شمارش معکوسیم. من دو بار بلیطمو عوض کردم و تقریبا هر 10 دقیقه سایتا رو چک میکنم. اگه اطلاعی در این مورد دارید بدید ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tsa نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم داشتم. توی سایت واشینگتون حتمن باید آپدیت بشیم و بعد اعلام میکنن توی سایت سفارت کیسمون رو؟ اصولا آپدیت کردن کیسمون از واشتگتون به زمان محلی واشنگتون صورت میگیره؟ ینی وقتی مثلا شب سایت واشنگتون رو چک کردیم و آپدیت نداشتیم میتونیم تقریبا مطمعن باشیم که فرداش کیسمون اعلام نمیشه از سفارت؟

میدونم سوالم سوال مسخره ایه یکم ولی الان خیلی از ماها تو شمارش معکوسیم. من دو بار بلیطمو عوض کردم و تقریبا هر 10 دقیقه سایتا رو چک میکنم. اگه اطلاعی در این مورد دارید بدید ممنون میشم.
    سوالت مسخره نیست عزیزم. یک سری از پرونده ها میره واشنگتن و یک سری تو سفارت بررسی میشه. اگه دسته واشنگتن باشه پس اپدیت میشی احتمالن شبه قبل(تجربه من میگه و ممکنه کاملن درست نباشه) اما بعضی ها که سفارتن داره بررسی میکنه همون روزه اعلامه کیسشون آپدیت میشن حالا یا چند ساعت قبل یا همون لحظه اعلام کیس نامبر( بازم میگم تجربه من و خوندن کامنتای بقیه اینو میگه و کلی نیست.).
    منم 94-95 روزه منتظرم و این فرم رو پر کردم. درسته نتیجه تا الان نگرفتم ولی بنظرم پرش کنید وقته زیادی نمیگیره.

Junior Member

سلام.

خیلی از کیس نامبرهایی که دارن اعلام میکنن واسه توریستی هم هست توشون گویا... البته سفارت پیشاپیش گفته که نامه دیفر بگیرین یا دیر رسیدن...
    این یه لینک مفید هستش اینجا میزارم برای دوستانی که میخوان بیشتر اطلاعات بدست بیارن یا بدن:

https://telegram.me/joinchat/BRak6D3doGxd6gUsFhADVw

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinb نمایش پست ها
    این دو تا هم هستن:

AA005KQ0SC
    November 9, 2016

AA003L8UKU

October 15, 2016

در کل امروزی ها، 3 نفر ژانویه بودن، 3 نفر اپریل، یک نفر 11 جولای، یکی دسامبر 2015، یکی جولای 2014، یکی فوریۀ 2014!
    یعنی انحراف معیارو حساب کنی خودش بالای یک ساله!
    می‌تونم بپرسم از کجا میفهمین که کی‌ رفتن سفارت اینا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somayeh32 نمایش پست ها
    می‌تونم بپرسم از کجا میفهمین که کی‌ رفتن سفارت اینا؟
    کافیه شمارۀ کیس ها رو توی سایت واشنگتن بزنین

Junior Member

منم با شما موافقم که این پرسشنامه بیشتر برای گردآوری آمار برای خود همین NAS هست تا کمک به تسریع دریافت ویزا. خودشون هم گفتن که روند صدور ویزا کاملا در کنترل US Department of State هست و ما فقط به اونها فیدبک میدیم. با این همه من احساس کردم که پر کردن اون فرم کاملا بی ضرره واسه همین پر کردم. من و همسرم هم 27 آپریلی هستیم.

سلام دوستان
    خواستم یک مطلبی رو بگم شاید کمک کننده باشه. تمام دانشگاه ها میتونن بعد از گذشت 90 روز پیگیری کار دانشجو هارو از طریق کانال های متفاوت انجام بدن. من ایمیلی به دانشگاه خودم زدم و اونا هم این جواب رو به من دادن
    "If it does take over 90 days for your case to be cleared, at that point, we could ask for our government relations folks to intervene for congressional support and/or report the extended delay to the organization overseeing international student matters in the US (NAFSA)." امیدوارم هممون زود جوابمون بیاد. لطفا نگید آماده خورم تا جالا یک پست گذاشتم، آخه همه چی اینجا هست و حالا فکر کردم حرف جدیدی هست شاید مفید باشه که پست کردم. موفق و پیروز باشید.

رشته: Public Health
    مصاحبه: 4 می
    بدون آپدیت تا الان (تاریخ واشنگتن برابر با تاریخ روز مصاحبه)
    فول فاند برای PhD
    زمان I-20 من 12 آگوست هست
    17 مقاله isi
    1 اختراع در آمریکا
    سابقه کار: گذراندن طرح تعهد خدمت به مدت نزدیک به 3 سال به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی
    خدمت سربازی: معافیت کفالت
    این هم اطلاعات من هست شاید مفید باشه، ممنون

جواب ایمیل من که دیروز به سفارت زدم:
    Dear Applicant,

Your administrative processing is currently pending and no action needs to be taken at this time. As a student, your case is being given priority processing and has been expedited; every effort will be made to complete the processing before your start date. In rare cases, we are not able to complete administrative processing before a student’s program start date. Consequently, we highly recommend that you have a plan in place for deferral or late entry if needed.

We understand that waiting for administrative processing can be stressful and we thank you in advance for your patience.

Sincerely,

Consular Section | Non-Immigrant Visa Unit
    U.S. Embassy Yerevan | 1 American Ave, Yerevan 0082, Armenia

و ای کاش رفته بودیم یک سفارت دیگه، واقعا لعنت به این شانس. این حواب مسئول پیگیری دانشگاه در مورد سفارت به من هست:
    the embassy in Armenia does say that administrative processing cases require 3-7 months of administrative processing there. I am doubtful our government relation folks will take on a case that they say is still within the reported processing time frame.
    شاید مفید باشه، موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)