صفحه 4 از 76 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 755

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

اینم کیس هایی که دیروز اعلام شدن:
    AA005K3ZXI April 20, 2016
    AA005K3Y32 April 20, 2016
    AA005L4TAS April 20, 2016
    AA005JEEUI April 20, 2016
    AA005JBUV0 April 20, 2016
    AA0056E9VY April 20, 2016
    AA005DDHHS April 20, 2016
    AA005IHCYY April 20, 2016

از case numberهای بالا دوتاشون واسه 18 دسامبر، دو تا 21 دسامبر، دو تا 28 دسامبر، یکی 16 دسامبر، و یکی 11 آگست بوده.

تاحالا واسه 23 دسامبریارو اعلام نکردن؟ کسی هست که مصاحبه اش 23 دسامبر باشه؟

هرهفته case number اعلام میشه؟ یا امکان داره مثلا یکی دو هفته اصلا چیزی اضافه نشه؟
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

نقل قول نوشته اصلی توسط dramir001 نمایش پست ها
    سلام به همه

یه سوالی من وقتی میرم تو سایت واشنگتن و کیس نامبرم میزنم یه تاریخ ایجاد کیس میزنه که برای من همون 23 دسامبر یعنی تاریخ مصاحبم. بعد یه آپدیت خورده برای 24 دسامبر، اما هیچ ایمیلی نیومده برام. کسی ایده ای داره که علت این آپدیت 24 دسامبر چی بوده؟ و آیا لازمه به سفارت ایمیل بزنم علت این آپدیت بپرسم یا طبیعیه و نیاز به سوال نیس؟

آقا کسی جواب سوال منو نمیدونه؟؟

چیز خاصی نیست ... این نشان دهنده این است که پرونده شما در اون روز بهش سر زدن !فکرنمی کنم یک روزه کسی معمولا کلیر نمیشه. روز های اینده بزودی آپدیت میشید و کلیر

کیس هایی که امروز اعلام شدند: خوش به حالشون....
    AA005GPXZG April 22, 2016
    AA005HMX1S April 22, 2016
    AA005FBQOC April 22, 2016
    AA005JKWUY April 22, 2016
    AA005F42R6 April 22, 2016

Junior Member

امروزی ها:
    AA005FCBHI April 26, 2016
    AA005GVIXS April 26, 2016
    AA005IFQJM April 26, 2016

Junior Member

دوتا دیگه ی امروز:
    AA005K90NK April 22, 2016
    AA005FASFY April 25, 2016

Junior Member

سلام

دوستان کسی تجربه ی ریکلیرنس رو داره؟ یا کسی رو میشناسه که دوباره بره تو پروسه ی کلیرنس؟ اگه کلیر شده باشیم و ترممونو دیفر کرده باشیم و زمانبندی انقضای ادمین پروسس با تاریخ ورود به آمریکا به هم نخوره مجبوریم اعلام کنیم که دوباره کیس ما رو بررسی کنن. میخوام بدونم اگه کلییر شده باشیم و دویاره مجبور بشیم بریم تو پروسه ی کلیرنس، امکان داره کلیر نشیم و ویزا رو اینبار نگیریم؟
    ممنون میشم اگه کسی تجربه و یا اطلاعی داره راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط zog نمایش پست ها
    سلام

دوستان کسی تجربه ی ریکلیرنس رو داره؟ یا کسی رو میشناسه که دوباره بره تو پروسه ی کلیرنس؟ اگه کلیر شده باشیم و ترممونو دیفر کرده باشیم و زمانبندی انقضای ادمین پروسس با تاریخ ورود به آمریکا به هم نخوره مجبوریم اعلام کنیم که دوباره کیس ما رو بررسی کنن. میخوام بدونم اگه کلییر شده باشیم و دویاره مجبور بشیم بریم تو پروسه ی کلیرنس، امکان داره کلیر نشیم و ویزا رو اینبار نگیریم؟
    ممنون میشم اگه کسی تجربه و یا اطلاعی داره راهنمایی کنه.
    منظورتون اینه که اگه بخاطر کلیرنس مجبور به دیفر بشیم؟ و بعد از دیفر کردن کلییر بشید؟
    اگه منظورتون اینه که... باید با I-20 جدید برید واسه پیکاپ و قبلش باید مواردی که در I-20 جدید تغییر کرده (مثل start date، یا sevis) به سفارت خبر بدید. اگر چیزی به غیر از تاریخ ورود در I-20 تغییر نکرده باشه، کلیرنس دوباره نمیخوریم. ویزارو همون موقع میدن. ولی اگر چیزای دیگه مثل program، دانشگاه و ... تغییر کرده باشه، امکان داره اصلا بگن باید دوباره بیای مصاحبه و همه چیز از اول.
    کلا شما باید صبر کنی تا کلییر شی، بعد با I-20 جدید بری واسه پیکاپ (قبلش هم باید خبر بدی که من I-20 جدیده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    منظورتون اینه که اگه بخاطر کلیرنس مجبور به دیفر بشیم؟ و بعد از دیفر کردن کلییر بشید؟
    اگه منظورتون اینه که... باید با I-20 جدید برید واسه پیکاپ و قبلش باید مواردی که در I-20 جدید تغییر کرده (مثل start date، یا sevis) به سفارت خبر بدید. اگر چیزی به غیر از تاریخ ورود در I-20 تغییر نکرده باشه، کلیرنس دوباره نمیخوریم. ویزارو همون موقع میدن. ولی اگر چیزای دیگه مثل program، دانشگاه و ... تغییر کرده باشه، امکان داره اصلا بگن باید دوباره بیای مصاحبه و همه چیز از اول.
    کلا شما باید صبر کنی تا کلییر شی، بعد با I-20 جدید بری واسه پیکاپ (قبلش هم باید خبر بدی که من I-20 جدیده)
    یعنی پس اگه من که تاریخ I20 گذشته اگه کلیر بشم و بخوام واسه همین ترم برم باید I20 جدید از دانشگاه بگیرم با تاریخ جدید تا سفارت ویزامو بزنه تو پاسم؟ البته من دوبی بودم.

نه سفارت همیشه با همون I-20 که مصاحبه کرده ویزاتونو میزنه...
    و اینکه واسه همین ترم که دیگه دیفر نیست. همچنین دانشگاه I-20 جدید نمیده واسه همین ترم. شما اگر از تاریخ I-20 بیشتر از یک ماه نگذشته باشه میتونید با همین I-20 پیکاپ کنید، اما به شرطی که دانشگاه به شما گفته باشه که اشکالی نداره و بهتون یه نامه late arrival بده واسه ثبت نام.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)