صفحه 5 از 76 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 755

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

من کلیر شدم و تاریخ انقضای ادمین پروسسم 19 آپریله. از طرفی شروع ترم پاییز 15 آگوسته. از روزی که ویزا صادر شه سه ماه ویزا اعتبار داره و سی روز زودتر از تاریخ I-20 نمیتونیم وارد آمریکا شیم. من به سفارت میل زدم و گفتم اگه 12-19 آپریل بیام برای طادر شدن ویزا و 15 جولای به بعد برم مشکلی پیش میاد؟ جواب دادن اگه 12 آپریل ویزات صادر بشه میتونی وارد شی. با توجه به جوابی که دادن خیالم راحت باشه؟ یعنی مشکلی پیش نمیاد؟اعتبار ویزا که سه ماهه هست، اگه 17 جولای اجازه ورود داشته باشم گپ چند روزه وجود داره ولی سفارت گفته میتونی وارد شی. نمیدونم واقعاً.

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    منظورتون اینه که اگه بخاطر کلیرنس مجبور به دیفر بشیم؟ و بعد از دیفر کردن کلییر بشید؟
    اگه منظورتون اینه که... باید با I-20 جدید برید واسه پیکاپ و قبلش باید مواردی که در I-20 جدید تغییر کرده (مثل start date، یا sevis) به سفارت خبر بدید. اگر چیزی به غیر از تاریخ ورود در I-20 تغییر نکرده باشه، کلیرنس دوباره نمیخوریم. ویزارو همون موقع میدن. ولی اگر چیزای دیگه مثل program، دانشگاه و ... تغییر کرده باشه، امکان داره اصلا بگن باید دوباره بیای مصاحبه و همه چیز از اول.
    کلا شما باید صبر کنی تا کلییر شی، بعد با I-20 جدید بری واسه پیکاپ (قبلش هم باید خبر بدی که من I-20 جدیده)

نقل قول نوشته اصلی توسط zog نمایش پست ها
    من کلیر شدم و تاریخ انقضای ادمین پروسسم 19 آپریله. از طرفی شروع ترم پاییز 15 آگوسته. از روزی که ویزا صادر شه سه ماه ویزا اعتبار داره و سی روز زودتر از تاریخ I-20 نمیتونیم وارد آمریکا شیم. من به سفارت میل زدم و گفتم اگه 12-19 آپریل بیام برای طادر شدن ویزا و 15 جولای به بعد برم مشکلی پیش میاد؟ جواب دادن اگه 12 آپریل ویزات صادر بشه میتونی وارد شی. با توجه به جوابی که دادن خیالم راحت باشه؟ یعنی مشکلی پیش نمیاد؟اعتبار ویزا که سه ماهه هست، اگه 17 جولای اجازه ورود داشته باشم گپ چند روزه وجود داره ولی سفارت گفته میتونی وارد شی. نمیدونم واقعاً.
    مبارک باشه...
    با توجه به این زمانبندیها درسته. مشکلی نیست که. شما ولی یه کاری کن که ویزات دقیقا 15 یا 16 آپریل صادر شه. اینطوری دیگه مشکلی نیست. سه ماه بعدش که وارد امریکاشی، میشه دقیقا یه ماه قبل از تاریخ I-20. مشکلی نیست که.
    حالا اگه سه، چهار روز اینور اونور بشه رو نمیدونم. قانون همونیه که شما خودت گفتی...
    شما مصاحبت کی بوده؟ کی کلییر شدی؟ چرا دیفر کردی؟ نمیرسیدی این ترم؟ یا دانشگاه اجازه نداد؟
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

Junior Member

ممنونم. امیدوارممشکلی پیش نیاد و دوباره وارد کلییرنس نشم. مصاحبم 16 دسامبر بود. دانشگاه برام دیفر کرد چون نتیجه بعد از شروع کلاسا اومد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    مبارک باشه...
    با توجه به این زمانبندیها درسته. مشکلی نیست که. شما ولی یه کاری کن که ویزات دقیقا 15 یا 16 آپریل صادر شه. اینطوری دیگه مشکلی نیست. سه ماه بعدش که وارد امریکاشی، میشه دقیقا یه ماه قبل از تاریخ I-20. مشکلی نیست که.
    حالا اگه سه، چهار روز اینور اونور بشه رو نمیدونم. قانون همونیه که شما خودت گفتی...
    شما مصاحبت کی بوده؟ کی کلییر شدی؟ چرا دیفر کردی؟ نمیرسیدی این ترم؟ یا دانشگاه اجازه نداد؟

Junior Member

سلام من با یک DS2019 رفتم سفارت برای مصاحبه و الان تو دوره کلییرنس هستم و چون DS اولی دو هفته دیگه تاریخش می گذره درخواست یه DS جدید دادم که برام فرستادن. حالا برای پیکاپ ویزا با این DS جدید باید کاری کنم؟
    قبلش به سفارت خبر بدم که یه DS آپدیت شده دارم؟
    ممنون

سلام دوستان عزیز میشه یه کم در مورد Admin Process Expires On توضیح بدین؟ الان این کیس نامبرهایی که سفارت میذاره و ستون کناریش این واژه Admin Process Expires On رو به کار برده چه کار باید انجام بدن؟ چه قدر وقت دارن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط barzegar_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز میشه یه کم در مورد Admin Process Expires On توضیح بدین؟ الان این کیس نامبرهایی که سفارت میذاره و ستون کناریش این واژه Admin Process Expires On رو به کار برده چه کار باید انجام بدن؟ چه قدر وقت دارن؟
    سلام. تاریخی که زیر admin process expires on نوشته مدت زمانی هست که تا اون زمان میتونید ویزاتون رو پیکاپ‌ کنید. اگر اون تاریخ بگذره و پاسپورت و‌ویزاتون رو پیکاپ نکتید به مشکل برمیخورید.

ممنونم دوست عزیز... فقط یه سوال با توجه به اینکه تو دی اس 2019 من نوشته اول فوریه و من هنوز کلییر نشدم، اگر بعد این تاریخ کلییر بشم ، قاعدتا مجبورم دی اس جدید از دانشگاه بگیرم و هنگام پیکاپ ویزا ببرم... حالا سوال اینه ممکنه اینا این زمان admin process expires on رو کم در نظر بگیرن و به فاصله چند روز بگن بیاین؟ یعنی فاصله زمانی نذارن که دی اس جدید از امریکا به دستم برسه؟ یا نه معمولا خودشون این زمان را در نظر میگیرین و پیش بینی میکنن؟

Junior Member

ممنونم دوست عزیز... فقط یه سوال با توجه به اینکه تو دی اس 2019 من نوشته اول فوریه و من هنوز کلییر نشدم، اگر بعد این تاریخ کلییر بشم ، قاعدتا مجبورم دی اس جدید از دانشگاه بگیرم و هنگام پیکاپ ویزا ببرم... حالا سوال اینه ممکنه اینا این زمان admin process expires on رو کم در نظر بگیرن و به فاصله چند روز بگن بیاین؟ یعنی فاصله زمانی نذارن که دی اس جدید از امریکا به دستم برسه؟ یا نه معمولا خودشون این زمان را در نظر میگیرین و پیش بینی میکنن؟
    سلام مجدد.. معمولا زمان expire رو ۳،۴ ماه بعد از کلیر شدن قرار میدن. یعنی از زمانی که کلیر شدید و کیس نامبرتون تو سایت اومد ۳ یا ۴ ماه وقت برای پیکاپ دارین. نگران نباشین بازه زمانی چند روزه برای پیکاپ نمیزارن. زمان هست.

ممنونم خیلی لطف کردین واقعا... بازم یه سوال ... شرمنده... کیس نامبرهای که سایت روزهای قبل اعلام کرده رو میشه تو سایت دید؟ راستش من همیشه از طریق سایت CEAC وضعیت رو چک میکردم و امروز برا بار اول وارد سایت سفارت ارمنستان شدم و با واژه های جدید روبرو شدم و حتی نمی دونستم اون سایت فقط وضعیت آپدیت رو نشون میده نمیگه دقیقا ویزاتون اوکی شده یا نه.
    من برای j1 (فرصت مطالعاتی)اقدام کردم و همسرم j2 . امروز از سایت واشنگنتن چک کردم و دیدم همسرم وضعیتش اپدیت شد اونم 15 ژانویه... .. می خواستم ببینم کیس نامبرشو رو تو سایت گذاشتن یاا نه؟...
    و دوباره ممنونم از شما دوست عزیزی که بلافاصله جواب منو دادین

Junior Member

ممنونم خیلی لطف کردین واقعا... بازم یه سوال ... شرمنده... کیس نامبرهای که سایت روزهای قبل اعلام کرده رو میشه تو سایت دید؟ راستش من همیشه از طریق سایت CEAC وضعیت رو چک میکردم و امروز برا بار اول وارد سایت سفارت ارمنستان شدم و با واژه های جدید روبرو شدم و حتی نمی دونستم اون سایت فقط وضعیت آپدیت رو نشون میده نمیگه دقیقا ویزاتون اوکی شده یا نه.
    من برای j1 (فرصت مطالعاتی)اقدام کردم و همسرم j2 . امروز از سایت واشنگنتن چک کردم و دیدم همسرم وضعیتش اپدیت شد اونم 15 ژانویه... .. می خواستم ببینم کیس نامبرشو رو تو سایت گذاشتن یاا نه؟...
    و دوباره ممنونم از شما دوست عزیزی که بلافاصله جواب منو دادین
    دوست عزیز تبریک میگم بهتون. بله کیس نامبرهای روزهای قبل هست، وارد همون سایت ارمنستان شدید ctrl+F رو بزنید و شماره همسرتون رو وارد کنید تا براتون پیدا کنه. موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)