صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

سلام
    بچه هایی که میخوان فوری پاسشون رو بفرستند ارمنستان و پس بگیرند . این گروه رو ببینید:

http://https://telegram.me/joinchat/...jXzc-aUQrYe2kQ
    دنبال راه حل هستیم برای این هفته....

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

سلام دوستان
    من یک سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره به من بگه. پدر و مادر من امروز ارمنستان وقت مصاحبه داشتن. پدرم درجا تایید شدن اما مادرم کلیرنس خوردن. آفیسر به پدرم گفته میتونی همین امروز ویزات را پیک آپ کنی ولی ایشون گفتن که صبر می کنن تا با مال همسرم باهم باشه. اما حالا میخوام ببینم پدرم تا چه زمانی فرصت پیک آپ دارن از کجا میشه این رو فهمید؟؟

Junior Member

با سلام
    من استاد دانشگاه هستم و 19 آگوست ایروان مصاحبه داشتم برای ویزای B1 برای کنفرانسی در 12 الی 13 اکتبر در برکلی. کلیرنس شدم آفیسر گفت پرونده ات خوبه اما چندین ماه طول میکشه بررسی کنیم. بنظرتون راهی وجود داره که باعث تسریع در پروسه اداری بشه با توجه به اینکه من فقط برای کنفرانس به آمریکا می روم و اگر به کنفرانس نرسم ویزا برای من ارزشی ندارد. آیا اونها متوجه این موضوع هستند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faran نمایش پست ها
    با سلام
    من استاد دانشگاه هستم و 19 آگوست ایروان مصاحبه داشتم برای ویزای B1 برای کنفرانسی در 12 الی 13 اکتبر در برکلی. کلیرنس شدم آفیسر گفت پرونده ات خوبه اما چندین ماه طول میکشه بررسی کنیم. بنظرتون راهی وجود داره که باعث تسریع در پروسه اداری بشه با توجه به اینکه من فقط برای کنفرانس به آمریکا می روم و اگر به کنفرانس نرسم ویزا برای من ارزشی ندارد. آیا اونها متوجه این موضوع هستند؟
    سلام
    به نظرم خوبه ایمیلی به سفارت بزنید و شرایط رو دوباره توضیح بدید. رجیستریشن و دعوت نامه کنفرانس رو هم ضمیمه کنید.

Junior Member

سلام
    ممنون از راهنمایی تون. همین کار رو انجام دادم. منتهی جواب ایمیل همون دیفولتیه که برای همه می فرستند.

Dear Applicant

We would like to inform you that your Administrative Processing is still pending. Due to the high volume of applications, unfortunately, we are not able to provide you the approximate date when your Administrative Processing will be finished. However, we assure you that as soon as it is finished, your case number will be announced on our web page. If your case number is not announced, you can safely assume that it is still pending. You can check the status by visiting our website and using your case number: http://armenia.usembassy.gov/nivcasenumber.html

Sincerely,

Consular Section | Non-Immigrant Visa Unit
    U.S. Embassy Yerevan | 1 American Ave, Yerevan 0082, Armenia

کسی هست که تجربه مشابه من رو داشته باشد؟
    یکی از همکاران برای مصاحبه دبی رفتند ایشون هم کلیرنس شدند کنسول گفته بود ما شما رو به کنفرانس میرسونیم اما کنسول به من گفت که ما باید کار خودمون رو انجام بدیم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    همسر من بعد از حدود 4 ماه و نیم کلیر شد. در روز مصاحبه افسر در مورد من و همسرم گفت که سایت سفارت رو چک کنید ولی در مورد بچه ها چیزی نگفت. آیا دوستان می دونند کیس اونها هم باید اعلام بشه یا میتونیم پاسپورتشون رو برای ویزا بفرستیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amhosa نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    همسر من بعد از حدود 4 ماه و نیم کلیر شد. در روز مصاحبه افسر در مورد من و همسرم گفت که سایت سفارت رو چک کنید ولی در مورد بچه ها چیزی نگفت. آیا دوستان می دونند کیس اونها هم باید اعلام بشه یا میتونیم پاسپورتشون رو برای ویزا بفرستیم؟
    اگه یه کیس نامبر به همتون داده، یعنی همه کلیر شدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amhosa نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    با سلام

برای استفاده دوستان و آیندگانی که شرایط مشابه دارند نتیجه رو مینویسم:
    به سفارت ایمیل زدم و شرایط فرزندانم رو پرسیدم، پاسخ دادند که پاسپورت اونها رو هم میتونید به همراه پاسپورت همسرم برای الصاق ویزا ارسال کنید. لازم بذکر که به هر کدوممون یه کیس نامبر مجزا داده شده بود و من همچنان منتظر کلیر هستم.

Junior Member

سلام
    من مي خوام قبل از اينكه كلير بشم مدارك ناقصم شامل فرم هاي اسپانسري رو بفرستم سفارت
    از دوستان عزيز كسي هست كه دو بار courier receipt رو از سايت
    Usvisa-info تهيه و چاپ كرده باشه
    چون هر سري مدرك مي فرستيم سفارت اين فرم رو هم بايد بفرستيم
    من مي خوام الان مدارك ناقص رو بفرستم بعدا كه كلير شدم پاسپورتم رو

Junior Member

Hello everyone,
    My dad had an interview on Sep 23rd in Yerevan. Do you know what is the average clearance time for parents ??
    My mom can pick up her visa at any time she wants, but I'm afraid they don't clear my Dad if we do so. any experience about that?

appreciate your thoughts and help.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)