صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 52

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

من یک ایمیل زدم به سفارت در جوابش این ایمیل اومد:
    Your administrative processing is currently pending. As soon as it is finished your case number will be posted in our website
    Pending یعنی چی؟ هنزور یررسی شروع نشده؟!!

Junior Member

با سلام
    برخلاف سالهای گذشته اینجا خیلی غیر فعاله. دوستانی که بصورت توریستی از سفارت ایروان اقدام کرده اند و منتظر کلیر شدنشون هستند، لطفاً تاریخ مصاحبه شون رو اینجا اعلام کنند تا بتونیم برآوردی از مدت زمان کلیرنس امسال داشته باشیم.
    تاریخ مصاحبه من 2 می هستش و در مرحله AP هستم.

Junior Member

Smile پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط SOHI_samii نمایش پست ها
    من یک ایمیل زدم به سفارت در جوابش این ایمیل اومد:
    Your administrative processing is currently pending. As soon as it is finished your case number will be posted in our website
    Pending یعنی چی؟ هنزور یررسی شروع نشده؟!!

يعني در حال بررسي هستيد و بايد صبر كنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nutrition

سلام . پدر و مادرم 18 مارچ ارمنستان مصاحبه داشتند. الان چند روزه شماره ds پدرم رو توی سایت armenia.usembassy.gov/nivcasenumber زدند. ولی هیچ ایمیلی از سفارت برام نیومده و توی سایت visa status check وقتی شماره ds رو وارد میکنم هنوز نوشته در حال administrative processing. میخواستم بدونم هنوز باید منتظر باشم یا نه؟
    یه سوال دیگه، روز مصاحبه به مامانم گفتند شما مشکلی نداری و میتونیم همین الان ویزای شما رو صادر کنیم. توی سایت visa status check وقتی شماره ds مامانم رو وارد میکنم هنوز نوشته در حال administrative processing. به نظرتون باید صبر کنم شماره ds توی لیست ds های آماده nivcasenumber بیاد یا آماده هست و دیگه اونجا منتظرش نباشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimnik نمایش پست ها
    سلام . پدر و مادرم 18 مارچ ارمنستان مصاحبه داشتند. الان چند روزه شماره ds پدرم رو توی سایت armenia.usembassy.gov/nivcasenumber زدند. ولی هیچ ایمیلی از سفارت برام نیومده و توی سایت visa status check وقتی شماره ds رو وارد میکنم هنوز نوشته در حال administrative processing. میخواستم بدونم هنوز باید منتظر باشم یا نه؟
    یه سوال دیگه، روز مصاحبه به مامانم گفتند شما مشکلی نداری و میتونیم همین الان ویزای شما رو صادر کنیم. توی سایت visa status check وقتی شماره ds مامانم رو وارد میکنم هنوز نوشته در حال administrative processing. به نظرتون باید صبر کنم شماره ds توی لیست ds های آماده nivcasenumber بیاد یا آماده هست و دیگه اونجا منتظرش نباشم؟
    توی سایت visa status check وقتی شماره پدرتون رو میزنید آپدیت جدید خورده؟ اگر اینجوری هست و توی سایت خود سفارت هم زده خب پس کلیرنس تموم شده، نگران چی هستین؟! تا پاسپورت رو نفرستین و ویزا صادر نشه اون administrative processing توی سایت همینجوری میمونه، مال مادرتون هم اینجوری که من متوجه شدم اصلاً نیازی به کلیرنس نداشته، همون موقع مصاحبه میتونسته پاسشو تحویل بده و دو سه روزه ویزا رو بگیره، درسته؟! اگه همه اینا رو من درست متوجه شده باشم شما الان باید جشن بگیرین دیگه، همه چی آمادست! پاسپورت پدر و مادرتونو بفرستین برای پیک آپ ویزا، معطل چی هستین دیگه!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nutrition

بله 8 روز پیش آپدیت شده. چون آفیسر بهشون گفته بود هر هفته ایمیلتون رو چک کنید به همین خاطر شک داشتم و فکر کردم بعد از دریافت ایمیل قطعی میشه. خواستم اول مطمئن بشم بعد جشن بگیریم ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام.

کسی میدونه وقتی سایت ایرواین شماره رو اعلام میکنه چه مدارکی به غیر از پاسپورت باید داد به سفارت برای پیکاپ؟ گویا سفارت ارمنستان ایمیل ارسال نمیکنه اخه؟ ایا توی اون سایتی که وقت گرفتیم باید کاری کنیم؟

مرسی

Junior Member

با سلام.
    شما باید طبق اونچه که در سایت سفارت اعلام شده اقدام کنید:

If your case number appears below, please follow these instructions. Keep in mind that failure to follow them will result in delays in receiving your visa.

1. Visit: https://ais.usvisa-info.com/

2. Log into your account

3. Select the option “Consular Section instructed me to send more documents.”

4. Print the resulting “Courier-In Authorization Certificate” that will appear at the bottom of the “Print Instruction” page.

5. Drop off the “Courier-In Authorization Certificate and your passport at the UMAKS/DHL office at 27 Amiryan St., Yerevan.

IMPORTANT: The courier will not be able to accept your passport without “Courier-In Authorization Certificate”.

Please note that it usually takes at least 5 business days before you receive an email notification that you can pick up your passport from the same UMAKS/DHL office, Monday through Friday from 09:00 AM to 6:00PM, excluding Armenian holidays.

البته فکر کنم یک قطعه عکس 5*5 هم باید همراه پاسپروت و رسید کوریر ارسال کنید.

ممنون میشم اگر لطفاً شرایطتون ، تاریخ مصاحبه و تاریخ کلیرنس شدنتون رو بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo_nilo نمایش پست ها
    سلام.

کسی میدونه وقتی سایت ایرواین شماره رو اعلام میکنه چه مدارکی به غیر از پاسپورت باید داد به سفارت برای پیکاپ؟ گویا سفارت ارمنستان ایمیل ارسال نمیکنه اخه؟ ایا توی اون سایتی که وقت گرفتیم باید کاری کنیم؟

مرسی

Junior Member

سلام
    یه سوال فوری دارم ممنون میشم یک نفر جواب منو بدهد . من 6 اپریل 2016 وقت مصاحبه داشتم برای ویزای توریستی توی سایت CEAC کیس نامبرم 15 جولای 2016 آپ دیت شده یعنی روز جمعه ولی توی سایت که همه کیس نامبر هرو اهلام می کنند کیس نامبر من نیست . باید چی کار کنم این هم زمان بره. میشه لطفا بگین این آپ دیت یعنی ؟؟

Junior Member

سلام میشه لافا توضیح یدید چند وقت یعد از اینکه توی سایت سیس آپدیت شدید شمارتونو اعلام کردند؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)