صفحه 5 از 128 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1279

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط fafakhri نمایش پست ها
    ممنون از محبت همه... مشكل ويزاي دبي هست وكًرنه خودم ميرفتم... اي كاش همون موقع كه update شدم سريع برا ويزاي دبي اقدام ميكردم... امروز به بيشتر از ١٠ تا آزانس زنكً زدم ميكًن نميرسي... خيلي مستاصل و ناراحتم... خيلي زحمت كشيدم تا الان دلم نميخواد از دستش بدم... آخه من يه بارم از تركيه ريجكت شدم ... خيلي اين ويزا برام باارزشه������
    من هم دقیقا مشکل شما رو دارم فقط فرقش این است که به من لیت اریوال نمی دم ... شما گرفتی برو به نظر من اگر قبل از add and drop برسی فکر کنم مشکلی نیست

من پاسمرو یکشنبه 11 ژانویه دادم سفارت هنوز خبری نیست...سیستمشون به شدت کند است

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزيز

ببخشيد بنده متاسفانه اين ترم رو از دست دادم٫ ٤٥ روز هم شده كه در كليرنس هستم
    با دانشگاه مكاتبه كردم كه ديفر كنه واسه ترم تابستونى قبول نكرد گفت ما دانش آموز خارجى رو در ترم تابستونى قبول نميكنيم
    و لطفا bt جديد بفرستيد تا ديفر كنيم واسه ترم fall. واقعا گيج شدم آيا اينطوره يا ميشه با پافشارى كردن ترم تابستونى بگيرم؟

از طرفى اگر در چند هفته ى اينده من كلير شدم سفارت من رو نميفرسته تو ريكليرنس و يا مصاحبه ى مجدد به خاطر حد فاصلى كه تو زمان پيك آپ و تغييرات i-20 جديد اتفاق ميوفته؟
    اخه اگر زود پيك آپ كنم كه اصلا برنامع ريزي به هم ميخوره و ٣ ماهى كه وقت دارم وارد آمريكا بشم رو نميتونم وارد شم به دليل اين كه بايد ١ ماه قبل از شروع ترم وارد آمريكا بشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sk1pper11 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز

ببخشيد بنده متاسفانه اين ترم رو از دست دادم٫ ٤٥ روز هم شده كه در كليرنس هستم
    با دانشگاه مكاتبه كردم كه ديفر كنه واسه ترم تابستونى قبول نكرد گفت ما دانش آموز خارجى رو در ترم تابستونى قبول نميكنيم
    و لطفا bt جديد بفرستيد تا ديفر كنيم واسه ترم fall. واقعا گيج شدم آيا اينطوره يا ميشه با پافشارى كردن ترم تابستونى بگيرم؟

از طرفى اگر در چند هفته ى اينده من كلير شدم سفارت من رو نميفرسته تو ريكليرنس و يا مصاحبه ى مجدد به خاطر حد فاصلى كه تو زمان پيك آپ و تغييرات i-20 جديد اتفاق ميوفته؟
    اخه اگر زود پيك آپ كنم كه اصلا برنامع ريزي به هم ميخوره و ٣ ماهى كه وقت دارم وارد آمريكا بشم رو نميتونم وارد شم به دليل اين كه بايد ١ ماه قبل از شروع ترم وارد آمريكا بشم.
    همه ی ماهایی که الان تو کلیرنس هستیم همین مشکلو داریم. ولی به نظر من خطر مصاحبه مجدد بخاطر کم آوردن فرجه برای ورود به آمریکا رو از سر گذروندیم و از این نظر اوضاع امنه.
    وقتی کلییر بشید 3 ماه تا 4 ماه بسته به اون تاریخی که سفارت میگه وقت دارید برید پیک آپ. همین فردا کلیر شید و 3 ماه هم وقت داشته باشید برید پیک آپ میشه 15 آپریل . بعد پیک آپ 3 ماه هم وقت دارید خارج شید میشه 15 جولای که اگه ترم پاییزتون 15 آگوست شروع بشه یک ماه تا شروع فاصله دارید. من بدترین حالت و کمترین زمان ممکن رو گفتم. ممکنه به جای 90 روز 120 روز فرجه ی پیک آپ بدن که اینم یه ماه به فرصتتون اضافه میکنه. و اینکه حالا کی گفته فردا قراره کلیر شید تا دوشنبه که اولی روز هفته و محتمل ترین برای اعلام کلییرنسه 3 روز مونده.
    نگرانی نداره.
    راستش منم در حال دیفرم و این ترمو از دست دادم. دانشگاه گفت میتونی تابستون بیای و فاند هم برات داریم. فاند خوبی هم بود خیلی دلم میخواست ولی جرات نکردم بگم تابستون میام. چون می ترسم نرسم. چیزی تا شروع ترمش نمونده ار کجا معلوم کلیر بشیم؟ اگه نشه باز باید دانشگاه برای دیفر کلنجار رفت.
    بذارید برای ترم پاییز. بهترین فرصت برای شروع هم هست. بیشتر برای اینترنشمال ها تو پاییز برنامه دارن و بهتر به اوضاعتون رسیدگی میکنن. بی خودی برای تابستون پا فشاری نکنید که اونجا هم بی ساپورت و کمک و برنامه ریزی راهاتون کنن.
    البته خودتون بهتر میدونید چی براتون بهتره

Junior Member

سلام. شما چه تاریخی وقت سفارت داشتید؟ و همچنین چه شرایطی دارید، مثل رشته، سربازی و غیره؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    همه ی ماهایی که الان تو کلیرنس هستیم همین مشکلو داریم. ولی به نظر من خطر مصاحبه مجدد بخاطر کم آوردن فرجه برای ورود به آمریکا رو از سر گذروندیم و از این نظر اوضاع امنه.
    وقتی کلییر بشید 3 ماه تا 4 ماه بسته به اون تاریخی که سفارت میگه وقت دارید برید پیک آپ. همین فردا کلیر شید و 3 ماه هم وقت داشته باشید برید پیک آپ میشه 15 آپریل . بعد پیک آپ 3 ماه هم وقت دارید خارج شید میشه 15 جولای که اگه ترم پاییزتون 15 آگوست شروع بشه یک ماه تا شروع فاصله دارید. من بدترین حالت و کمترین زمان ممکن رو گفتم. ممکنه به جای 90 روز 120 روز فرجه ی پیک آپ بدن که اینم یه ماه به فرصتتون اضافه میکنه. و اینکه حالا کی گفته فردا قراره کلیر شید تا دوشنبه که اولی روز هفته و محتمل ترین برای اعلام کلییرنسه 3 روز مونده.
    نگرانی نداره.
    راستش منم در حال دیفرم و این ترمو از دست دادم. دانشگاه گفت میتونی تابستون بیای و فاند هم برات داریم. فاند خوبی هم بود خیلی دلم میخواست ولی جرات نکردم بگم تابستون میام. چون می ترسم نرسم. چیزی تا شروع ترمش نمونده ار کجا معلوم کلیر بشیم؟ اگه نشه باز باید دانشگاه برای دیفر کلنجار رفت.
    بذارید برای ترم پاییز. بهترین فرصت برای شروع هم هست. بیشتر برای اینترنشمال ها تو پاییز برنامه دارن و بهتر به اوضاعتون رسیدگی میکنن. بی خودی برای تابستون پا فشاری نکنید که اونجا هم بی ساپورت و کمک و برنامه ریزی راهاتون کنن.
    البته خودتون بهتر میدونید چی براتون بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط babak121 نمایش پست ها
    سلام. شما چه تاریخی وقت سفارت داشتید؟ و همچنین چه شرایطی دارید، مثل رشته، سربازی و غیره؟ مرسی
    من رشتم شیمیه که خب حساس به حساب میاد. البته فیلد کاریم اصلا حساس نبوده ولی خب برای اینطور رشته ها نباید انتظار زود کلیر شدن داشت.
    سربازی ندارم چون خانم ها سربازی نمیرن
    7 دسامبر از آنکارا سفارت رفتم.

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی این چند روز کلیر شده؟ یا تغییر وضعیتی تو پرونده اش صورت گرفته؟ لطفا هر تغییری رو اعلام کنید تا دیگران هم در جریان قرار بگیرند. زمان حساسی برا همه است و ظاهرا هم سفارت بسیار کند است.

نقل قول نوشته اصلی توسط i_davoodi نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی این چند روز کلیر شده؟ یا تغییر وضعیتی تو پرونده اش صورت گرفته؟ لطفا هر تغییری رو اعلام کنید تا دیگران هم در جریان قرار بگیرند. زمان حساسی برا همه است و ظاهرا هم سفارت بسیار کند است.
    من که نشدم هنوز دیفر کن عزیز برای Fall مثل من
    دیگه خیلی دیره

ارادتمند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    من که نشدم هنوز دیفر کن عزیز برای Fall مثل من
    دیگه خیلی دیره

ارادتمند
    آخرش باید همین کار کنم. شما کی مصاحبه داشتین؟ رشتتون جیه؟

سلام دوستان، من برای ترم بهار 2016 پذیرش دارم و تاریخ i-20 گذشته و 23 دسامبر از انکارا ریجکت شدم....اما استادم باهام راه اومده تا اهر فوریه لیت ارایول داده. الان با نامه لیت ارایول و یه i-20 تاریخ گذشته میشه رفت سفارت?
    من خیلی نگرانم که نرسم، چون استادم میخاد این ترم پروژه رو شروع کنه و اگه نرسم دانشجوری دیگه ای رو میگیره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)