صفحه 6 از 128 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1279

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

سلام من با یک DS2019 رفتم سفارت برای مصاحبه و الان تو دوره کلییرنس هستم و چون DS اولی دو هفته دیگه تاریخش می گذره درخواست یه DS جدید دادم که برام فرستادن که شمارش همون قبلیه. حالا برای پیکاپ ویزا با این DS جدید باید کاری کنم؟
    قبلش به سفارت خبر بدم که یه DS آپدیت شده دارم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط honey11994 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من برای ترم بهار 2016 پذیرش دارم و تاریخ i-20 گذشته و 23 دسامبر از انکارا ریجکت شدم....اما استادم باهام راه اومده تا اهر فوریه لیت ارایول داده. الان با نامه لیت ارایول و یه i-20 تاریخ گذشته میشه رفت سفارت?
    من خیلی نگرانم که نرسم، چون استادم میخاد این ترم پروژه رو شروع کنه و اگه نرسم دانشجوری دیگه ای رو میگیره.
    تونستنش که میتونی بری، و خیلیها این کارو کردند و از دبی درجا گرفتند! اگه شانس بیاری و به کلیرنس نخوری مشکلی نداره. روی نقاط ضعفت بیشتر کار کن. دلایل ریجکت شدنت را بررسی کن و برطرف کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط fareed64 نمایش پست ها
    تونستنش که میتونی بری، و خیلیها این کارو کردند و از دبی درجا گرفتند! اگه شانس بیاری و به کلیرنس نخوری مشکلی نداره. روی نقاط ضعفت بیشتر کار کن. دلایل ریجکت شدنت را بررسی کن و برطرف کن.
    ممنونم از شما، اینو مطمینید که میشه رفت?

Junior Member

در مورد اين كه درجا ويزا را بدن يا نه دوست داشتم بگم كه خيلى از دوستان كه بيرون ديدم و در اين انجمن
    امار ميگه كسايى كه درجا ويزا گرفتن تو اين چند ماه اخير تعدادشون انگشت شمار بوده
    من خودم mba بودم كليرنس خوردم در اواخر نوامبر
    اما اميدوارم كه حالا تو اين اوضاع ايران و امريكا زياد سخت گيرى نكنن

Junior Member

بله دوست عزیز

مطمئنم که میشه رفت.

این کار را بنده و بعضی از دوستان انجام دادیم. بعد از ریجکت اول که واقعا بی دلیل بود، در اولین فرصت بعدی که سفارت دبی وقت گیرمان آمد رفتیم دبی و بعضی درجا ویزاشونو گرفتن بعضی رفتن تو کلیرنس و برخی هم بد شانسی آوردن و دوباره ریجکت شدند!

تو مصاحبه دوم آفیسر ازت میپرسه که چرا دفعه قبل ریجکت شدید و الان چه تغییری تو پروندت حاصل شده؟ برای همین میگم که با مطالعه بیشتر و بررسی دلایل ریجکت شدنت برید و همینطوری نرید.

بنده که هیچ تغییری تو پروندم صورت نگرفت ولی مطمئن بودم که آفیسر قبلی بی دلیل ما رو ریجکت کرده.

Junior Member

سلام، کسی میدونه که پرونده های کلیر در سفارت بررسی میشه یا در خود امریکا؟؟؟؟!!!!!
    آخه همه میگن دست سفارت نیست در حالی که در سفارت دبی اینقدر کلیرها طول میکشه ولی در سفارت های دیگر به ویژه ایروان خیلی سریع جواب میاد. زمانی که میخواستم وقت سفارت بگیرم بیش از یک ماه منتظر بودم که سفارت دبی وقتاشو باز کنه در حالی که بقیه سفارت ها زودتر وقتاشون باز شد بعد هم خیلی زیاد جای خالی داشتن ولی من یه وقت برا یک ماه و نیم بعدش گیرم اومد و با کلی استرس تونستم دو هفته زودتر یه جا پبیدا کنم و اونم چون از قبل ویزای امارات گرفته بودم یه روزه خودم رو رسوندم به دبی. الانم بیش از 8 هفته از مصاحبه گذشته ولی خبری نیست و باید دیفر کنم. یعنی الان در کل 3-4 ماهه فقط منتظر کارای این سفارت دبی هستم در حالی که اگه از اول برا ایروان میرفتم با فرض اینکه مصاحبه اش با دبی یکسان بود دو ماه پیش میتونستم امریکا باشم. من سربازی ندارم و هیچ سابقه کاری هم ندارم. همه به من میگفتن با این شرایط کلیرت زیاد طول نمیکشه!!!! حداکثر 6 هفته.
    اینارو گفتم که اگه بقیه هم همین وضعیت رو دارن بگیم برا ویزا به سفارتهای دیگه مراجعه کنن و یا حداقل این بی برنامگی هارو در مورد دبی بدونن.

نقل قول نوشته اصلی توسط i_davoodi نمایش پست ها
    سلام، کسی میدونه که پرونده های کلیر در سفارت بررسی میشه یا در خود امریکا؟؟؟؟!!!!!
    آخه همه میگن دست سفارت نیست در حالی که در سفارت دبی اینقدر کلیرها طول میکشه ولی در سفارت های دیگر به ویژه ایروان خیلی سریع جواب میاد. زمانی که میخواستم وقت سفارت بگیرم بیش از یک ماه منتظر بودم که سفارت دبی وقتاشو باز کنه در حالی که بقیه سفارت ها زودتر وقتاشون باز شد بعد هم خیلی زیاد جای خالی داشتن ولی من یه وقت برا یک ماه و نیم بعدش گیرم اومد و با کلی استرس تونستم دو هفته زودتر یه جا پبیدا کنم و اونم چون از قبل ویزای امارات گرفته بودم یه روزه خودم رو رسوندم به دبی. الانم بیش از 8 هفته از مصاحبه گذشته ولی خبری نیست و باید دیفر کنم. یعنی الان در کل 3-4 ماهه فقط منتظر کارای این سفارت دبی هستم در حالی که اگه از اول برا ایروان میرفتم با فرض اینکه مصاحبه اش با دبی یکسان بود دو ماه پیش میتونستم امریکا باشم. من سربازی ندارم و هیچ سابقه کاری هم ندارم. همه به من میگفتن با این شرایط کلیرت زیاد طول نمیکشه!!!! حداکثر 6 هفته.

اینارو گفتم که اگه بقیه هم همین وضعیت رو دارن بگیم برا ویزا به سفارتهای دیگه مراجعه کنن و یا حداقل این بی برنامگی هارو در مورد دبی بدونن.
    کلیرنس دست مرکز کلیرنس در واشنگتنه ولی سفارت هم همچنان درش سهیمه. این دوتا در مواجه با سوال اپلیکنت ها مسئولیت رو به هم پاس میدن. به سفارت میل میزنی میگه دست ما نیست و با واشنگتن تماس میگیری میگه در نهایت همه چیز دست افسریه که باهات مصاحبه کرده. این رو من به کرات تو همین فروم های اپلای ابرود دیدم.
    کلیرنس دوبی معمولا خیلی طولانی نیست. به طور نرمال تا 2 ماه میاد اگه کیستون موردی نداشته باشه.
    ارمنستان هم که اصلا حساب کتاب نداره. امسال از یه طرف کلی مالتی داده از طرف دیگه تا تونسته ریجکت و قربانی 212 و 501 گرفته. یا 10-20 روزه کلیر میکنه یا یدفعه میره رو 5 -6 ماه. یه آماری تو دفتر یکی از وکیلایی که برای مشاوره رفته بودم پیشش دیدم که نشون میداد همین دوبی تو 2015 عملکرد بهتری از اون دوتای دیگه داشته. ولی در کل خودتونو با این فکرا اذیت نکنید. سر ته این سفارت ها یکیه! هنوز جوابتون دیر نشه که. مگه رشتتون چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    کلیرنس دست مرکز کلیرنس در واشنگتنه ولی سفارت هم همچنان درش سهیمه. این دوتا در مواجه با سوال اپلیکنت ها مسئولیت رو به هم پاس میدن. به سفارت میل میزنی میگه دست ما نیست و با واشنگتن تماس میگیری میگه در نهایت همه چیز دست افسریه که باهات مصاحبه کرده. این رو من به کرات تو همین فروم های اپلای ابرود دیدم.
    کلیرنس دوبی معمولا خیلی طولانی نیست. به طور نرمال تا 2 ماه میاد اگه کیستون موردی نداشته باشه.
    ارمنستان هم که اصلا حساب کتاب نداره. امسال از یه طرف کلی مالتی داده از طرف دیگه تا تونسته ریجکت و قربانی 212 و 501 گرفته. یا 10-20 روزه کلیر میکنه یا یدفعه میره رو 5 -6 ماه. یه آماری تو دفتر یکی از وکیلایی که برای مشاوره رفته بودم پیشش دیدم که نشون میداد همین دوبی تو 2015 عملکرد بهتری از اون دوتای دیگه داشته. ولی در کل خودتونو با این فکرا اذیت نکنید. سر ته این سفارت ها یکیه! هنوز جوابتون دیر نشه که. مگه رشتتون چیه؟
    مرسی از جوابتون. منم اینارو شنیده بودم که رفتم دبی ولی اگه اینقدر طول بکشه که دانشگاه رو از دست بدی دیگه ویزا به چه درد میخوره. من رشتم مکانیکه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط i_davoodi نمایش پست ها
    پروسه کلیرنس شروع شدنش دست افسر، تمام شدنش دست خداست!!! اصلا معلوم نیست واقعا هر کیسی چه مدلی می شه! من خودم اصلا فکرشو نمی کردم کلیرنس بخورم! ولی الان دیگه با ترممو دیفر کنم!! تا جایی که تو منابع هست مرحله کلیرنس دست واشنگتن هست. اون آفیسر روز مصاحبه به من گفت 2 تا 11 هفته ممکنه طول بکشه، تو اون برگه زرد هم که به من دادن نوشته at least 6 month !! حالا درسته الان ارمنستان تند تند همه کلییر می شن ولی همین چند ماه پیش من دوستم 4.5 ماه کلیرش طول کشید! 1 ماه هم ریکلیر!!

من فکر کنم یه مساله ای پیش اومده! چون هم وقت گرفتن از سفارت خیلیییی بد بود هم اصلا خبری از کلیرنس نیست نمی دونم چرا؟! من هی می رم کیسم و چک می کنم هی اینجا رو چک می کنم ببینم کسی اومد کلیرش که نشون بده یه فعالیتی انجام می شه می بینم خبری نیست اینجا!

Junior Member

سلام دوستان، ميشه لطفا يكي راهنمايي كنه كه مدارك بيشتري كه افيسر ازمون خواسته و گفته بفرستيد، از چه طريق ميشه فرستاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)