صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 113

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran

پیش فرض دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

دوستان و همراهان گرامی

لطفاً از این موضوع برای بیان سوال‌ها و تجربه‌های خود در ارتباط با کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی (بازدیدکنندگان، کار و . . .) کنسولگری ایالات متحده در دوبی در سال ۲۰۱۶ استفاده کنید.

همچنین، می‌توانید برای مشاهده وضعیت کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی دوبی در سال ۲۰۱۵، به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما
    ویرایش توسط haley : January 3rd, 2016 در ساعت 10:08 PM
    «وَيْلٌ لِكُلِّ هُمَزَةٍ لُمَزَةٍ»
    وای بر هر عيب جوی سخن چين
    سوره همزه، آیه ۱

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

من اسفند سال نود سه براى ويزاى توريستى اقدام كردم به همراه همسر و دخترم از سفارت دبى مداركمون كامل بود همون موقعه برگه صورتى دادن يعنى قبول شدىم تو اينترويو گفتم براى تعطيلات نوروز ميرم و تا ١٥فرودين بر مىگردم هتل و رزرو بليط هم بورده بودم بعد از يك هفته ويزا خورد تو پاسپورتامون .متاسفانه تو تاريخى كه گفته بودم نرفتم بيلط رو براى ١٧فرودين اكى كردم ارديبهشت هم برگشت .روز پانزده فرودين ايميل اومد ويزاى فاميلى شما كنسل شده براى رى اينترويو دوباره بياين سفارت .ويزاها سه ماه وقت داشت .دوباره رفتيم دبى دوباره اينترويو شديم نه يك بار سه بار كلى سوال پرسيدن بلاخره در اخر گفتن يه مدرك رو واسمون ايميل كنين و از تو سايت كيس نامبرتون چك كنين الان ٩ماه از اون روز مىگزره و هنوز اپدبت هم نشديم.ممكن كليير نشم بعد اين همه مدت؟يك بارم ويزا تو پاسم خورده؟به سفارت مجازى هم ايميل زدم واى جواب نداد

Junior Member

سلام .سفارت مجازى جوابم رو داد و يه ادرس بهم داد واسه كسايى كه كليرنسشون بيشتر از شش ماه طول مىكشه منم اون رو پر كردم و بلافاصله از دبى واسم ايميل اومد كه تا ٧٢ساعت ديگه جوابتون ميات .اميدوارم اكى بشه

Junior Member

من هم چنین کاری و انجام دادم و بعد از یک روز جواب همیشگی برام فرستاده شد! گفتن معلوم نیست، باید صبر کنی!

نقل قول نوشته اصلی توسط fatisal نمایش پست ها
    سلام .سفارت مجازى جوابم رو داد و يه ادرس بهم داد واسه كسايى كه كليرنسشون بيشتر از شش ماه طول مىكشه منم اون رو پر كردم و بلافاصله از دبى واسم ايميل اومد كه تا ٧٢ساعت ديگه جوابتون ميات .اميدوارم اكى بشه������������

سلام .سفارت مجازى جوابم رو داد و يه ادرس بهم داد واسه كسايى كه كليرنسشون بيشتر از شش ماه طول مىكشه منم اون رو پر كردم و بلافاصله از دبى واسم ايميل اومد كه تا ٧٢ساعت ديگه جوابتون ميات .اميدوارم اكى بشه������������
    سلام
    ریکلیرنس ربطی به سفارت نداره و مربوط به مرکز کلیرنس هست. بنظر میاد بخاطر اوضاع آشفته ی منطقه تعداد ریکلیرنس نسبت به قبل بیشتر شده. البته من شنیدم و نمیدونم چقدر درست باشه که به طور رندم بین متقاضی ها می افته که ریکلیرنس بخورن. خیلی نگران نباشید در کل ریجکت نیست.
    راستی میشه آدرسی که برای طولانی شدن کلیرنس بهش میل زدید رو اینجا بذارید؟

Junior Member

https://www.dubainiv.net/VARS/ ادرس سايت براى كسانى كه بالاى ٦ماه تو پنديگ رى كليرنس هستن

Junior Member

من به همراه خانوادم 4 نفری همسر و دو فرزند پسر 3 ماه پیش نیکوزیا برای ویزای توریستی اقدام کردیم همسر و پسرام مشکلی نداشتن ولی به من گفت رزومه ایمیل کن و کلیرنس خوردم ولی تا حالا هیچ اپدیتی نداشتیم اگر کسی تجربه مشترک داره ممنون میشم اطلاعات بده مرسی

Junior Member

من اسفند سال نود سه براى ويزاى توريستى اقدام كردم به همراه همسر و دخترم از سفارت دبى مداركمون كامل بود همون موقعه برگه صورتى دادن يعنى قبول شدىم تو اينترويو گفتم براى تعطيلات نوروز ميرم و تا ١٥فرودين بر مىگردم هتل و رزرو بليط هم بورده بودم بعد از يك هفته ويزا خورد تو پاسپورتامون .متاسفانه تو تاريخى كه گفته بودم نرفتم بيلط رو براى ١٧فرودين اكى كردم ارديبهشت هم برگشت .روز پانزده فرودين ايميل اومد ويزاى فاميلى شما كنسل شده براى رى اينترويو دوباره بياين سفارت ������������.ويزاها سه ماه وقت داشت .دوباره رفتيم دبى دوباره اينترويو شديم نه يك بار سه بار كلى سوال پرسيدن بلاخره در اخر گفتن يه مدرك رو واسمون ايميل كنين و از تو سايت كيس نامبرتون چك كنين الان ٩ماه از اون روز مىگزره و هنوز اپدبت هم نشديم.ممكن كليير نشم بعد اين همه مدت؟يك بارم ويزا تو پاسم خورده؟به سفارت مجازى هم ايميل زدم واى جواب نداد������������

سلام دوست عزیز. اولا متاسفم که این شرایط براتون پیش اومده. آیا به خاطر ابن که دیرتر از تاریخی که گفته بودین رفتین ویزاتون رو کنسل کردن؟ نگفتن دفعه ی اول چرا ویزای فامیلیتون کنسل شده؟

Junior Member

نگفتن چرا كنسل كرديم ويزاتون رو ولى من فكر مىكنم چون تو تاريخى كه گفته بوديم نرفتيم كنسل كردن

Junior Member

سلام دوستان

پدر و مادر من نزدیک ۲۱ ماه پیش مصاحبه داشتند. ۴ ماه پیش ایمیل اومد که پاسپورتاتون رو بفرستین ولی سفید پس فرستادن و گفتن ری-کلیرنس خورده!

می خواستم از تجربیات شما استفاده کنم که این ری-کلیرنس چقدر طول میکشه؟ کسی تجربه این رو تو دبی داشته؟ ممنون

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)