صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 113

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

فک کنم تا زمانی که ویزا رو توی پاس نزنن همیه ادمین پراسس میزنه. وقتی بگیرن ایشو میشه. نگران نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط stranger_ نمایش پست ها
    برگه صورتی‌ هست و خود آفیسر هم بهش گفته که ویزا اوکی شده ولی‌ من خودم چون ۲ سال پیش ویزای خودمو از سایت واشنگتن چک می‌کردم اونجا دیدم که کلیر شدم و بعد اون رفتم برا پیک آپ. ولی‌ سایت واشنگتن برا مادرم میزانه "ادمینیسترتیو پروسسینگ"
    در ضمن هیچ ایمیلی هم دریافت نکردیم
    برای برگ صورتی شما هیچ ایمیلی دریافت نمیکنین چون همون موقع به شما اطلاع دادن که ویزا اوکی هست میتونستید همون موقع پاس رو بدید و دبی بمونید تا ویزا رو بدن اما حالا برای پیکاپ اقدام کنید ویزا برای شما صادر شده و تا زمانی که ویزا در پاس نخوره سایت واشنگتون همون عبارت رو مینویسه کلا شما اصلا کاری با اون سایت نداشته باشید شما کلیرینس نخوردید برگ صورتی دارید یعنی ویزا تون آمادست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi5550u نمایش پست ها
    برای برگ صورتی شما هیچ ایمیلی دریافت نمیکنین چون همون موقع به شما اطلاع دادن که ویزا اوکی هست میتونستید همون موقع پاس رو بدید و دبی بمونید تا ویزا رو بدن اما حالا برای پیکاپ اقدام کنید ویزا برای شما صادر شده و تا زمانی که ویزا در پاس نخوره سایت واشنگتون همون عبارت رو مینویسه کلا شما اصلا کاری با اون سایت نداشته باشید شما کلیرینس نخوردید برگ صورتی دارید یعنی ویزا تون آمادست
    خیلی‌ ممنون از راهنماییتون
    من پست‌های قبلی‌ و همچنین پست‌های سال ۲۰۱۵ رو خوندم، تو پستها گفته بودن که تا یه ماه پاسپورت رو بدین به آژانس‌ها تا پیکاپ کنن. این یه ماه از کجا میاد دقیقا؟
    مگه ۴ ماه فرصت نداریم برا پیکاپ؟

من که شندیم 90 روز مهلت هست ولی خوب نقد رو به نسیه ندید و اقدام کنید

ApplyAbroad Veteran
    FlirTcia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط stranger_ نمایش پست ها
    خیلی‌ ممنون از راهنماییتون
    من پست‌های قبلی‌ و همچنین پست‌های سال ۲۰۱۵ رو خوندم، تو پستها گفته بودن که تا یه ماه پاسپورت رو بدین به آژانس‌ها تا پیکاپ کنن. این یه ماه از کجا میاد دقیقا؟
    مگه ۴ ماه فرصت نداریم برا پیکاپ؟
    برای اینکه دقیق بدونین تا کی برای پیکاپ وقت دارید فقط و فقط از سفارت بپرسید. سال گذشته دبی حدود سه ماه وقت درنظر میگرفت.

سلام
    من براي پدر و مادرم ميخواستم وقت سفارت بگيرم متاسفانه نتونستم براشون تو يه روز وقت بگيرم و يكيشون دو ماه ديرتره وقت مصاحبه اش به نظرتون راهي هست سفارت قبول كنه تو يه روز مصاحبه شن؟

Junior Member

سلام
    من و همسرم تقريبا 2 ماه قبل مصاحبه ويزاي توريستي داشتيم. كسي تجريه اي داره چقدر طول مي كشه ؟ واقعا پروسه كليرنس خسته كننده است .
    من هيت علمي دانشگاه و همسرم مدرك دكترا دارند. گردش حساب و مانده حساب بالا (حدود يك ميليارد) سابقه 2 شينگن و سفرهاي متعدد ديگر.9 سند ملكي هم داشتيم كه آفيسر نگاه هم نكرد.
    ممنون ميشم اگر تجربه مشابه دارين بگين

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط NYY نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم تقريبا 2 ماه قبل مصاحبه ويزاي توريستي داشتيم. كسي تجريه اي داره چقدر طول مي كشه ؟ واقعا پروسه كليرنس خسته كننده است .
    من هيت علمي دانشگاه و همسرم مدرك دكترا دارند. گردش حساب و مانده حساب بالا (حدود يك ميليارد) سابقه 2 شينگن و سفرهاي متعدد ديگر.9 سند ملكي هم داشتيم كه آفيسر نگاه هم نكرد.
    ممنون ميشم اگر تجربه مشابه دارين بگين
    ما هم این جمعه می شه 2 ماه البته مدارک و سرمایمون 1/10 شما بود و اونا رو هم نگاه نکرد فقط گفت رزومتون رو بفرستین و کارت پایان خدمتم رو نگاه کرد و نرجمش رو گرفت .

Junior Member

ما هم همون روز مصاحبه داشتيم . شما دعوت نامه داشتين؟ شرايطتون به چه صورت هستش؟

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط NYY نمایش پست ها
    ما هم همون روز مصاحبه داشتيم . شما دعوت نامه داشتين؟ شرايطتون به چه صورت هستش؟
    خیر مثل خوشحالا رفتیم گفتیم می خوایم بریم بگردیم البته ما از فرانکفورت رفتیم خلاصه دیدم انگار داره پیگیری می کنه فکر نمی کردم اینقدر برامون وقت بذاره خلاصه بعد از 10 دقیقه صحبت با من و منزل در مورد شغل برگه زرد داد گفت مدارک تحصیلی و رزومتون رو بفرستین منم هنگ کردم گفتم ما توریستی داریم می ریم گفت می دونم اینا رو به این ایمیل بفرست - هون روز عصر فرستادم ایمیل داد که مدارک شما جهت بررسی فرستاده شد همون لحظه هم سایت آپدیت شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)