صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 113

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdirost نمایش پست ها
    بعد از ۱۱ماه برای بار دوم سایت اپدیت شد
    به نظرتون چقدر طول میکشه تا جواب بدن
    سلام دوست عزیز
    به سفارت ایمیل بزن و ازشون بخواه Check Status کنن برات؛ ممکنه کلیر شده باشی و ایمیلی برات نیومده باشه.

Junior Member

سلام دوستان،
    پدر و مادر من دیروز مصاحبه داشتن و كليرنس خوردن. آفيسر بهشون گفته بوده كه يك هفته ديگه سايت رو چك كنند. ميخواستم بدونم كسي تجربه اي از مدت زمان كليرنس ويزاي تورسيتي داره ؟

هردوشون معلم بازنشسته هستند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rojza نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    پدر و مادر من دیروز مصاحبه داشتن و كليرنس خوردن. آفيسر بهشون گفته بوده كه يك هفته ديگه سايت رو چك كنند. ميخواستم بدونم كسي تجربه اي از مدت زمان كليرنس ويزاي تورسيتي داره ؟

هردوشون معلم بازنشسته هستند
    انشاا... که زودتر کلیر بشن. پدرو مادر من دو ماه هست که تو کلیرنس هستند. لطفا سایر دوستان هم تجربیات شون رو بذارن

Junior Member

پدر و مادر من 4 ماه هست که تو کلیرنس هستند.!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niloobah نمایش پست ها
    انشاا... که زودتر کلیر بشن. پدرو مادر من دو ماه هست که تو کلیرنس هستند. لطفا سایر دوستان هم تجربیات شون رو بذارن
    پدر و مادر من 4 ماه هست که تو کلیرنس هستند.!!!

Junior Member

پدر و مادر من هم ۶ هفته شده تو کلبرنس هستن

Junior Member

دوستان،
    امروز إيميل از سفارت اومد كه پروسه كليرنس مادر و پدر من تمام شده و ويزا آماده ست. باورم نميشه ! ٣ روز كلا زمان كليرنس بود . اميدوارم پدرمادرهاي شما هم خيلي زود كلير بشن و از اين انتظار خلاص بشيد. واقعا پروسه ي زجر آوريه. من خودم يك سال كليرنسم طول كشيد 😖

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng,UoMichigan

سلام دوستان من یه سوال در مورد مشکلی در پروسه ی ریکلیرنس داشتم ، خانواده من 8 می مصاحبه داشتن و دو هفته بعدش ایمیل زدن که ویزای مامانم اکی شده ، خواهر من چون زیر 18 سال بود بهش برگ زرد و کیس نامبر نداده بودن و وقتی ویزای مامانم اومد ( با توجه به اینکه ما قید کرده بودیم که خواهرم با مادرم قراره بره ) من بهشون ایمیل زدم که آیا ویزای خواهرم هم اکی شده یا نه و اونا گفتند بله می تونید پاسپورت مامانم و خواهرم رو بفرستم و تاکید کردن که ویزای بابام هنوز اکی نشده. ما پاسپورت های مادرم و خواهرم رو با توجه به این فرستادیم سفارت. الان ایمیل اومده که ویزای مادرم اومده اما پاسپورت خواهرم بدون ویزا اومده و گفته نیاز به بررسی بیشتر داره. کسی تجربه ای در این زمینه داره ؟ و اینکه ما هیچ کیس نامبری در مورد خواهرم نداریم و نمیدونیم چطور باید چک کنیم که کی ویزاش اکی میشه یا نه.
    کاملا ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره ما رو راهنمایی کند.

سلام دوستان
    خواستم تجربه خودم را اینجا بگم تا شاید کسی تجربه مشابهی داشته باشه!!!
    من و همسرم 9 سپتامبر 2015 برای ویزای توریستی از دوبی اقدام کردیم و برگه زرد گرفتیم. به هر دو کلیرنس خورد. برای همسرم دقیقا 60 روز بعد کلییر شد و ما صبر کردیم تا بلکه برای من هم کلییر شود، ولی بعد از گذشت 75 روز هیچ خبری از کلییر من نبود، به همین خاطر پاس همسرم را فرستادیم تا ویزا بخوره، بعد از یک هفته پاس رو سفید و بدون ویزا برگردوندند و همسرم را ریفیوز کردند با بند 214b.
    الان بعد از گذشت 9 ماه کیس م همچنان در تاریخ مصاحبه مانده و هیچ آپدیتی صورت نگرفتهف نه در سایت واشنگتن و نه در سایت دوبی.
    دوستان اگر کسی تجربه مشابهی داره لطفا بگه

Junior Member

سلام دوستان من يك راهنمايي فوري مي خوام. من باردارم و كمتر از يك ماه به دو ديت ام مونده. مادر و پدرم ١٧ مي مصاحبه داشتن و اون خانوم بهشون گفته يك تا ٤ هفته ديگه اعلام مي كنن نتيجشو. سوال اولم اينه كه ايا ميشه رو اين حرف حساب كرد؟ الان سه هفته گذشته.
    مشكل مهمترم اينه:
    من يكشنبه به سفارت ميل زدم و ديشب يه جواب برام اومد كه
    We confirm that your father’s case is currently undergoing administrative processing, and your mother’s case is on hold until the administrative process of your dad is completed.
    گويا خانوم مصاحبه كننده يه كيس نامبر بهشون داده درحاليكه مادر و پدرم گفتن نمي خوان با هم بيان و مامانم عجله داره.
    منم ميل زدم و گفتم كه اينا نمي خوام با هم بيان و آيا ميشه جدا جدا بررسي كنين و من واقعن احتياج دارم مادرم پيشم باشه. به نظر شما آيا ميشه با اينكه كيس نامبر مشترك دارن جدا كلير شن؟ پيشنهادي دارين؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)