صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 1920212223242526272829
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 285 , از مجموع 285

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱۶

سلام به همگی. بالاخره ویزای ما هم دیروز عصر(سوم نوامبر) ایشود شد. اگرچه این فروم خیلی سوت و کوره ولی به هر حال این پست را می گذارم شاید بعدا دنبال کردن این روال به درد کسی بخورد.امیدوارم همه دوستان هر چه زودتر ویزایشان را بگیرند.

من خودم رفتم برای پیکاپ
    تحویل پاسپورت به شعبه پست YENİŞEHİRPTT: عصر جمعه 18 نوامبر
    تحویل پاسپورت توسط پست به سفارت: ظهر دوشنبه 21 نوامبر
    آپدیت اول سایت واشنگتن: صبح سه شنبه 22 نوامبر
    آپدیت دوم سایت واشنگتن: صبح چهارشنبه 23 نوامبر
    آپدیت سوم سایت واشنگتن (issued): ظهر چهارشنبه 23 نوامبر
    ایمیل سفارت: صبح پنجشنبه 24 نوامبر (تو این ایمیل شماره پیگیری پست رو داده بود که من که چک کردم از سایت PTT دیدم عصر جهارشنبه تحویل پست دادن پاسپورت رو و عصر پنجشنبه رسیده بود دست همون شعبه ای که پاسم رو تحویل داده بودم)
    گرفتن پاسپورت: صبح جمعه 24 نوامبر
    -------------------------------------
    من به گمونم حداقل 7 روز رو طول می کشه، چون همیشه شنبه و یکشنبه ای هست که بیافته وسط کار.

Junior Member

سلام. واسه من یه مورد عجیب پیش اومده. ما ویزای F1/F2 رو 10 روزی میشه از طریق آژانس پیکاپ کردیم از آنکارا و الان هم دستمونه. حالا امروز سفارت ایمیل زده که ویزاها باطل شده و باید پاسپورتها با ویزا رو از طریق UPS بفرستیم براشون! تا حالاهمچین موردی واسه کسی پیش اومده؟! چکار باید کرد؟!

با سلام خدمت دوستان
    روز 23 دسامبر ایمیل آپ دیت سایت سفارت رو دریافت کردم که خدار وشکر کامپلیت شده بود، تاریخ ورود توی فرم دی اس من برای 3 ژانویه ست، و متاسفانه الان هم سفارت بخاطر تعطیلات کریسمس بسته ست، از استادم خواستم که یک فرم دی اس جدید با تاریخ ورود 1 فوریه برام بفرسته اما پست فرم جدید هم موکول شده به بعد از تعطیلات کریسمس، به نظر شما صبر کنم فرم دی اس جدید برسه به دستم یا با فرم قبلی میتونم پیکاپ کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Naghmeh8766 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    روز 23 دسامبر ایمیل آپ دیت سایت سفارت رو دریافت کردم که خدار وشکر کامپلیت شده بود، تاریخ ورود توی فرم دی اس من برای 3 ژانویه ست، و متاسفانه الان هم سفارت بخاطر تعطیلات کریسمس بسته ست، از استادم خواستم که یک فرم دی اس جدید با تاریخ ورود 1 فوریه برام بفرسته اما پست فرم جدید هم موکول شده به بعد از تعطیلات کریسمس، به نظر شما صبر کنم فرم دی اس جدید برسه به دستم یا با فرم قبلی میتونم پیکاپ کنم؟
    شما نیازی به فرم DS جدید ندارید. تا یک ماه بعد از تاریخ شروع می تونید وارد امریکا بشید. البته اگه دانشگاه مشکلی نداره با این مساله. پلیس مرزی هم می دونه به علت تعطیلات ژانویه ممکنه مدارک دیرتر برسه دست شما. نگران نباشید.سفر خوش.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)