صفحه 3 از 29 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 285

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    سلام
    تا حالا کسیاز خدمات شرکت هایی که برای سفارت آنکارا پیکاپ میکنن استفاده کرده؟ لطفا اگه کسی اطلاعات خاصی داره اینجا بگذاره.
    پیک آپ ویزا از سفارت آمریکا تو آنکارا رو باید شخصا انجام بدین. فکر نمی کنم کسی/شرکتی بتونه بجاتون انجام بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    پیک آپ ویزا از سفارت آمریکا تو آنکارا رو باید شخصا انجام بدین. فکر نمی کنم کسی/شرکتی بتونه بجاتون انجام بده.
    من با یه وکالت محضری دادم یه شرکتی برام انجام داد و هیچ مشکلی نداشت. امروز هم به دستم برسید. 520 تومن هزینش شده بود. اما فکر کنم اینجا نشه اسمش رو گفت ولی آژانس ایران انکارا بود.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    من با یه وکالت محضری دادم یه شرکتی برام انجام داد و هیچ مشکلی نداشت. امروز هم به دستم برسید. 520 تومن هزینش شده بود. اما فکر کنم اینجا نشه اسمش رو گفت ولی آژانس ایران انکارا بود.
    سلام. امکان دارد لطف کنید اسم شرکتی را که اینکار را کرد را خصوصی برای من ارسال نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    امسال شما میتونید ویزاتون رو در آنکارا پیکاپ کنید و این مورد حل شده
    ولی یک وکالتی باید به طرف بدید تا از طرف شما از پست تحویل بگیره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان من يه سوال داشتم، من هفته ي پيش رفته بودم سفارت واسم برگه زرد داد الان خودم تو ايزمير هستم اگه كلير بشم ميتونم از ايزمير پاسمو بفرستم سفارت تا ويزامو بزنن بعدش بفرستن ايزمير؟ چه مداركي رو با پاسم بفرستم؟؟اينم بگم ويزاي من دانشجويي هستش

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

سلام
    خوب یکی از شرایط فرستادن، دادن وکالت نامه به کسی هست. اگه کسی یو اشنا دارید یا به آژانس خواسی میخواین بدین باید وکالت بدین. در ضمن شما اگه
    مایلید شرایطتتون مثل مصاحبه کننده، سوالات و ... رو توی تجربیات مصاحبه 2016 شیر کنید.

Junior Member

سلام دوستان

من آنکارا رفته بودم برای مصاحبه که کلیر شدم و تو سایت آنکارا زده completed و همچنین expiration date نوشته که مثلا 20 آوریل هست.

حالا سوال اینکه الان برم ویزا رو بدم بزنن تو پاسپورت، یه expiration date هم تو ویزا مینویسن. آیا اون تاریخ که به معنای آخرین روز مجاز ورود به آمریکاست، همین تاریخ 20 آوریل میشه؟ یا اینکه روزی که ویزا رو میزنن تو پاسپورت میشه issue date که بعد (با فرض سینگل بودن ویزا)، expiration date ویزا میشه سه ماه بعد از اون issue date ؟

یه کم گیج شدم! ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم، برای پیک آپ ویزا آی20 هم لازمه؟ ینی چکش میکنن؟ و اینکه اگر تاریخ آی20 گذشته باشه ممکنه مشکلی پیش بیاد توی پیک آپ ویزا یا ربطی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mech_87 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من آنکارا رفته بودم برای مصاحبه که کلیر شدم و تو سایت آنکارا زده completed و همچنین expiration date نوشته که مثلا 20 آوریل هست.

حالا سوال اینکه الان برم ویزا رو بدم بزنن تو پاسپورت، یه expiration date هم تو ویزا مینویسن. آیا اون تاریخ که به معنای آخرین روز مجاز ورود به آمریکاست، همین تاریخ 20 آوریل میشه؟ یا اینکه روزی که ویزا رو میزنن تو پاسپورت میشه issue date که بعد (با فرض سینگل بودن ویزا)، expiration date ویزا میشه سه ماه بعد از اون issue date ؟

یه کم گیج شدم! ممنون از راهنماییتون
    در ابتدا تبریک بابت اکی شدن ویزاتون
    دوست عزیز اعتبار ویزاتون بسته به تاریخ مدیکالتون هست
    بعله ویزاتون تاریخ انقضا هم خواهد داشت مثل تمام ویزاها و همونطور که گفتین به معنای آخرین روز مجاز ورودتون هست
    بسلامتی ویزاتون رو دریافت کنید متوجه میشید همه این تاریخ هارو

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط interuniversal نمایش پست ها
    در ابتدا تبریک بابت اکی شدن ویزاتون
    دوست عزیز اعتبار ویزاتون بسته به تاریخ مدیکالتون هست
    بعله ویزاتون تاریخ انقضا هم خواهد داشت مثل تمام ویزاها و همونطور که گفتین به معنای آخرین روز مجاز ورودتون هست
    بسلامتی ویزاتون رو دریافت کنید متوجه میشید همه این تاریخ هارو
    مدیکال برای مهاجرتی هاست و دانشحویی ها سه ماه بعد از کلیر فرصت دریافت ویزا و چاپ و سه ماه بعد هم مهلت رفتن به مرز آمریکا را دارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)