صفحه 4 از 29 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 285

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط shbahrami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم، برای پیک آپ ویزا آی20 هم لازمه؟ ینی چکش میکنن؟ و اینکه اگر تاریخ آی20 گذشته باشه ممکنه مشکلی پیش بیاد توی پیک آپ ویزا یا ربطی نداره؟
    سلام شهرام جان
    در ابتدا بگم که بهتره موثق از سفارت مدارک لازم رو بپرسی چون ممکنه سفارت با سفارت فرق کنه در بعضی موارد ولی دوستان دیگر فرستادن کلیه مدارکشون رو
    در مورد سوال دومت طبق گفته دوستان مشکلی پیش نمیاد فقط باید به دانشگاهتون بگید که احتمالا دیرتر از اون تاریخ اونجا خواهید بود و اونها براتون نامه ورودتون با تاخیر رو ارسال میکنند که هنگام ورود در فرودگاه باید همراهتون باشه و مشکلی نخواهید داشت

سلام
    میبخشی که دیر جواب میدم
    ایمیلی که من زدم برای رفع ایراد بود
    AnkaraConsNoReply@state.gov
    امیدوارم به دردتون بخوره

Junior Member

با سلام به دوستان گرامي
    سوالي دارم كه خواهش ميكنم اگر كسي اطلاع دارد پاسخ بدهند
    من با خواهر و پدر و مادر براي ويزاي توريستي آمريكا اقدام كرديم كه پس از ١٠ ماه ايميل بنام پدرم بعنوان كليرنس آمد ولي ايميل براي بقيه نيامد
    ما هر كدوم confirmation number جدا داشتيم ولي فقط يك برگه زرد دادند
    در اين مدت فقط با شماره پدرم سايت انكارا پاسخ داشت و براي شماره بقيه خانواده no information مي زد
    حالا سوالم اينه كه فكر مي كنيد براي همه ما كليرنس شده و همه پاسپورتها را به سفارت بديم يا خير بايد صبر كنيم براي همه ايميل بيايد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Koosha12 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان گرامي
    سوالي دارم كه خواهش ميكنم اگر كسي اطلاع دارد پاسخ بدهند
    من با خواهر و پدر و مادر براي ويزاي توريستي آمريكا اقدام كرديم كه پس از ١٠ ماه ايميل بنام پدرم بعنوان كليرنس آمد ولي ايميل براي بقيه نيامد
    ما هر كدوم confirmation number جدا داشتيم ولي فقط يك برگه زرد دادند
    در اين مدت فقط با شماره پدرم سايت انكارا پاسخ داشت و براي شماره بقيه خانواده no information مي زد
    حالا سوالم اينه كه فكر مي كنيد براي همه ما كليرنس شده و همه پاسپورتها را به سفارت بديم يا خير بايد صبر كنيم براي همه ايميل بيايد
    از طريق اسكايپ به سفارت زنگ بزنيد
    https://ais.usvisa-info.com/fa-tr/ni...ion/contact_us

Junior Member

ممنون از جوابتون
    من با سفارت تماس گرفتم...این رو برای دوستانی میگم که ممکنه به مشکل من برخورده باشن
    اولا که حتمن باید آی20 هراهتون باشه
    اگر تاریخش گذشته یا باید نامه ی late arrival داشته باشین که یعنی دارید برای همون ترم میرید
    یا باید دانشگاه براتون آی20 جدید با تاریخ ورود جدید صادر کنه....نیازی نیست که خود برگه ی آی20 جدید رو داشته باشید ولی باید حتما تاریخ ورودتون توی سیستم SEVIS آپدیت شده باشه

Junior Member

من یک سوال کلی داشتم
    مراحل دقیق پیکاپ ویزا جایی روی سایت هستش؟ (اینکه چطور متوجه میشیم ویزا اومده و کی باید بریم پیکاپ و اینا...)
    دوستان کسی میدونه که از روزی که مدارک رو تحویل میدیم حدودن چقدر طول میکشه تا ویزا آماده بشه؟

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shbahrami نمایش پست ها
    من یک سوال کلی داشتم
    مراحل دقیق پیکاپ ویزا جایی روی سایت هستش؟ (اینکه چطور متوجه میشیم ویزا اومده و کی باید بریم پیکاپ و اینا...)
    دوستان کسی میدونه که از روزی که مدارک رو تحویل میدیم حدودن چقدر طول میکشه تا ویزا آماده بشه؟
    بعد از مصاحبه برای شما ایمیل میاد و شما حتی میتونید اکانتون رو توی سایت سفارت و واشنگتن هم چک کنید. بعدش که شرایطتتون اپدیت شد و کلیر شدین میتونید برای پیکاپ و یا حضور شخصیتون تشریف ببرین.

Junior Member

از دوستان با تجربه یه سوال داشتم
    برای انتخاب محل Pick up که سفارت نوشته باید انتخاب و رجیستر کنیم و مدرکشو به سفارت بفرستیم، این انتخاب و رجیستر دقیقن از کجا و چطوری باید انجام بشه؟

Junior Member

تو سایت سفارت آمریکا در آنکارا نوشته باید از این لینک اقدام به ثبت نام کرد:
    https://ais.usvisa-info.com/
    ولی اونجام میره تو فهرست کشورها!

دوستان باتجربه یکی به من جواب بده لطفا
    من 7 دسامبر رفتم آنکارا برای مصاحبه ی F1 . البته به همراه همسرم که F2 هست.
    همسرم 3 هفته بعد کلیر شد. اما من نه. تقریبن 5 هفته بعد وقتی هنوز تو کلیرنس بودم وقتی که سایت آنکارا رو چک میکردم متوجه شدم تو نام خانوادگیم که تو سایت خورده یه حرف انگلیسی کمه! خیلی تعجب کردم و به ذهنم رسید شاید ایزاد از DS که باهاش رفتن مصاحبه باشه! اونو چک کردم و دیدم بعله!!! ایراد از اشتباه تایپی تو دی اس هست و خودم باعثش شدم!
    واقعا نمیفهمم چرا حداقل کسی تو سفارت روز مصاحبه متوجه نشد! نه چک دم در و نه چک دی اس قبل مصاحبه و نه خود آفیسر موقع مصاحبه!
    خلاصه قبل از اینکه کلیر بشم ایمیل زدم به سفارت آنکارا و همه چیز رو توضیح دادم و این جواب رو گرفتم:

(اسمم با اسپل درست)Dear ,

Your last name has already been entered as...... (my correct name) in our database. What you see on the website is the PTT registration information. If you would like to, you may contact PTT to correct it. Your visa will be issued as ......(my correct name.

Regards,

Nonimmigrant Visa Unit
    U.S. Embassy - Ankara

بالاخره کلیر شدم و برناممون هست که تا 20 آپریل بریم پیک آپ. به گفته ی این ایمیل من قراره اسمم تو ویزا درست بخوره. ولی یه سوال:

PTTکجاست؟ من چطور میتونم باهاش تماس بگیرم تا ازش بخوام اسپل اسممو درست کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)