صفحه 5 از 29 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 285

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱۶

سلام دوستان
    یه راهنمایی خیلی خیلی فوری میخواستم. همسر من هفته بعد تو آنکارا قراره واسه ویزای F2 مصاحبه بره، میخواستم بدونم اگه شکر خدا مشکلی پیش نیاد و همون روز ویزاش اکسپت بشه و پاسپورتش رو ازش بگیرن، معمولا کی پاسپورتش رو به شرکت پستی تحویل میدن؟ از این بابت میپرسم که میخواییم تور رزرو کنیم دقیقا نمی دونیم که همسرم چند شب و روز بهتره تو انکارا باشن تا پاسپورتشون رو بگیرن رو برگردن؟ در ضمن من این شرکت پستی رو واسه پیکاپ ویزا انتخاب کردم:
    Delivery Address: MITHATPASA
    KÜLTÜR
    ANKARA, ÇANKAYA, 06441
    Turkey

به نظرتون این شرکت خوبی هستش و کارا رو سریع انجام میده یا نه؟
    خیلی ممنونم

دوستان من جدن به حواب این سوال احتیاج دارم:
    آدرس ایمیل و تلفن مرکز PTTچیه؟

Junior Member

سلام
    والا ptt مگه پست با شعب مختلف نیست؟
    بنده برای این پست زیر را انتخاب کرده بودم برای پیکاپ. و اکثر افرادش ترک بودن.
    PTT - YENİŞEHİRPTT -ANK. MERKEZI
    AddressMITHATPASA
    KÜLTÜR
    ANKARA, ÇANKAYA, 06441
    Turkey
    +903124320645

Junior Member

بچه ها اگه برای پیکاپ و هرچیزی، سوالی از سفارت داشته باشیم به چه آدرسی باید ایمیل بزنیم؟
    AnkaraNIV@state.gov درسته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    دوستان باتجربه یکی به من جواب بده لطفا
    من 7 دسامبر رفتم آنکارا برای مصاحبه ی F1 . البته به همراه همسرم که F2 هست.
    همسرم 3 هفته بعد کلیر شد. اما من نه. تقریبن 5 هفته بعد وقتی هنوز تو کلیرنس بودم وقتی که سایت آنکارا رو چک میکردم متوجه شدم تو نام خانوادگیم که تو سایت خورده یه حرف انگلیسی کمه! خیلی تعجب کردم و به ذهنم رسید شاید ایزاد از DS که باهاش رفتن مصاحبه باشه! اونو چک کردم و دیدم بعله!!! ایراد از اشتباه تایپی تو دی اس هست و خودم باعثش شدم!
    واقعا نمیفهمم چرا حداقل کسی تو سفارت روز مصاحبه متوجه نشد! نه چک دم در و نه چک دی اس قبل مصاحبه و نه خود آفیسر موقع مصاحبه!
    خلاصه قبل از اینکه کلیر بشم ایمیل زدم به سفارت آنکارا و همه چیز رو توضیح دادم و این جواب رو گرفتم:

(اسمم با اسپل درست)Dear ,

Your last name has already been entered as...... (my correct name) in our database. What you see on the website is the PTT registration information. If you would like to, you may contact PTT to correct it. Your visa will be issued as ......(my correct name.

Regards,

Nonimmigrant Visa Unit
    U.S. Embassy - Ankara

بالاخره کلیر شدم و برناممون هست که تا 20 آپریل بریم پیک آپ. به گفته ی این ایمیل من قراره اسمم تو ویزا درست بخوره. ولی یه سوال:

PTTکجاست؟ من چطور میتونم باهاش تماس بگیرم تا ازش بخوام اسپل اسممو درست کنه؟

دوستان من جدن به حواب این سوال احتیاج دارم:
    آدرس ایمیل و تلفن مرکز PTTچیه؟
    دوست عزیز

عذر میخوام منم اطلاعی از PTT ندارم
    فقط یک سوال شما 20 آپریل میخواید برید پیک آپ از اون بر ترم Summer هستید یا Fall؟
    چون برای Fall که اینجوری نمیشه رسید؟! مگر I-20 تون برای 15 آگوست صادر بشه
    اینو برای خودم میپرسم

ممنون

Junior Member

اگر کسی برای پیکاپ ویزا تا یک ماه دیگه (تا 10 آوریل یا 20 فروردین) به آنکارا می ره، می خواستم ویزای پدر و مادر من رو هم بگیره.
    بخشی از هزینه های سفر رو هم پرداخت می کنم.
    اگر تا یک ماه دیگه کسی نرفت، پدرم خودش می ره برای گرفتن ویزا و می تونه ویزای 3-4 نفر رو هم پیکاپ کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    دوست عزیز

عذر میخوام منم اطلاعی از PTT ندارم
    فقط یک سوال شما 20 آپریل میخواید برید پیک آپ از اون بر ترم Summer هستید یا Fall؟
    چون برای Fall که اینجوری نمیشه رسید؟! مگر I-20 تون برای 15 آگوست صادر بشه
    اینو برای خودم میپرسم

ممنون
    سلام دوست عزیز
    برای ترم فال هست. شروع ترم هم 17 آگوست هست. البته تو نامه پذیرش تاکید کرده 22 جولای اینجا باش و اگه دیرتر بشه باید دیفر کنی ولی تو ای 20 چیزی نگفته و فقط همون 17 آگوست رو نوشته.
    با احتساب اجازه ی یکماه زودتر وارد شدن،دیدم باید 18 جولای پرواز داشته باشته باشیم و 3 ماه قبل پیک آپ کنیم که تاریخ 19 آپریل به بعد رو در آوردم. (20 آپریل هم میشه )
    اکسپایریشن دیت ویزای همسرم 23 آپریل هست که متاسفانه روز یکشنبه هست و سفارت تعطیله. سفارت هم گفته فقط 2شنبه تا 4 شنبه میشه پاس رو تحویل بدید. عملن اکسپایریشن دیت میشه حداکثر 20 آپریل .
    چرا میگید 15 آگوست؟
    شما نظر بهتری دارید؟
    ممنون میشم
    ویرایش توسط payizan_2000 : March 15th, 2016 در ساعت 04:36 PM

سلام دوست عزیز
    برای ترم فال هست. شروع ترم هم 17 آگوست هست. البته تو نامه پذیرش تاکید کرده 22 جولای اینجا باش و اگه دیرتر بشه باید دیفر کنی ولی تو ای 20 چیزی نگفته و فقط همون 17 آگوست رو نوشته.
    با احتساب اجازه ی یکماه زودتر وارد شدن،دیدم باید 18 جولای پرواز داشته باشته باشیم و 3 ماه قبل پیک آپ کنیم که تاریخ 19 آپریل به بعد رو در آوردم. (20 آپریل هم میشه )
    اکسپایریشن دیت ویزای همسرم 23 آپریل هست که متاسفانه روز یکشنبه هست و سفارت تعطیله. سفارت هم گفته فقط 2شنبه تا 4 شنبه میشه پاس رو تحویل بدید. عملن اکسپایریشن دیت میشه حداکثر 20 آپریل .
    چرا میگید 15 آگوست؟
    شما نظر بهتری دارید؟
    ممنون میشم
    اره دیگه عزیز I-20 ملاکه، police border همین I-20 رو نگاه میکنه و آفیسر تو کنسول گری هم همینطور
    و یک چیز که خیلی عجیبه اینه که شما چرا شروع ترمتون 17 اگوست در I-20 ولی در admission letter نوشته شده 22 جولای؟؟!!
    جدا از همه اینا چقدر اون دانشگاه حول تشریف دارن شما زودتر بری؟!! اخه ناسلامتی fall که از سپتامبر شروع میشه؟!!

من دانشگام منو به fall دیفر کرد و نامه پذیرش مجدد داد، به international office که زنگ زدم گفت هنوز i-20 های fall رو صادر نمیکنیم زوده
    من 15 اگوست گفتم که چون شما یک ماه زودترش میتونی از مرز رد شید و بهتون کاری ندارند
    پس بنابراین سه ماه قبل تر از 15 جولای هم که 15 آپریل باشه میتونید پیک آپ کنید

اینو به نظر من زنگ بزنید یا ایمیل بزنید به border security بگید من 17 آگوست در i-20 نوشته شروع ترممه ولی دانشگاه در admission letter از من خواسته 22 جولای اونجا باشم
    من به استناد این برگه gate رو میتونم با در دست داشتن پاسپورت و این برگه(admission letter) رد کنم
    یک کار دیگه هم میتونید بکنید
    به دانشگاه بگید ملاک i-20 برای آفیسر و مرزبان، برای من یک I-20 با تاریخ 22 جولای صادر کنید(راحت)
    ویرایش توسط involvement : March 18th, 2016 در ساعت 02:02 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdib نمایش پست ها
    اگر کسی برای پیکاپ ویزا تا یک ماه دیگه (تا 10 آوریل یا 20 فروردین) به آنکارا می ره، می خواستم ویزای پدر و مادر من رو هم بگیره. بخشی از هزینه های سفر رو هم پرداخت می کنم.اگر تا یک ماه دیگه کسی نرفت، پدرم خودش می ره برای گرفتن ویزا و می تونه ویزای 3-4 نفر رو هم پیکاپ کنه.
    سلاممن ١١ آپريل سفارت آمريكا مصاحبه دارم اگر ويزاي پدر و مادر شما رو به من بدن خوشحال ميشم كمكتون كنم.

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال داشتم خواهش میکنم اگه اطلاع دارین جواب بدین من میخوام وقت مصاحبه تو آنکارا بگیرم باید یه district و یه Branch انتخاب کنم ولی نمیدونم اگه برای پیک آپ ویزا خودم نخوام برم و از یه آزانس بخوام تقاضا کنم ویزامو پیکاپ کنه الان باید کدوم منطقه و شعبه رو انتخاب کنم که یه آزانس قبول کنه اینکارو انجام بده؟ و کدوم آژانس همچین کاری انجام میده؟ یعنی قبل از انتخاب یه منطقه و شعبه باید زنگ بزنم با یه آژانس هماهنگ کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)