صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 285

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian67 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم خواهش میکنم اگه اطلاع دارین جواب بدین من میخوام وقت مصاحبه تو آنکارا بگیرم باید یه district و یه Branch انتخاب کنم ولی نمیدونم اگه برای پیک آپ ویزا خودم نخوام برم و از یه آزانس بخوام تقاضا کنم ویزامو پیکاپ کنه الان باید کدوم منطقه و شعبه رو انتخاب کنم که یه آزانس قبول کنه اینکارو انجام بده؟ و کدوم آژانس همچین کاری انجام میده؟ یعنی قبل از انتخاب یه منطقه و شعبه باید زنگ بزنم با یه آژانس هماهنگ کنم؟
    سلام. دوستان و کاربران گرامی این سوال دقیقا برای منم هست. اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم.

خیلی متشکر

سلام دوستان

من با خوندن مطالب سایت متوجه شدم که خود شخص یا خانواده درجه 1 باید برای پیکاپ ویزا تو انکارا اقدام کنند. اما سایت هایی مثل ایران انکارا یا تهران انکارا هم نوشتند که این کار رو انجام میدند هرچند که هزینه زیادی داره (600 تومن). ایا کسی از دوستان هست که خودش از انکارا پیکاپ نکرده باشه و از موسسه یا اژانس خاصی استفاده کرده باشه؟

ممنون

Junior Member

دوستان خواهشا افرادی که در این زمینه تجربه دارن جواب این سوالو بگن. این سوال منم هست
    سلام دوستان من یه سوال داشتم خواهش میکنم اگه اطلاع دارین جواب بدین من میخوام وقت مصاحبه تو آنکارا بگیرم باید یه district و یه Branch انتخاب کنم ولی نمیدونم اگه برای پیک آپ ویزا خودم نخوام برم و از یه آزانس بخوام تقاضا کنم ویزامو پیکاپ کنه الان باید کدوم منطقه و شعبه رو انتخاب کنم که یه آزانس قبول کنه اینکارو انجام بده؟ و کدوم آژانس همچین کاری انجام میده؟ یعنی قبل از انتخاب یه منطقه و شعبه باید زنگ بزنم با یه آژانس هماهنگ کنم؟

دوستان با تجربه ممنون میشم اگه منو برای پیک آپ راهنمایی کنن

اول از همه اینکه آیا در تمام ایام هفته به جز شنبه و یکشنبه که تعطیلی سفارت هست میشه پاس رو برای پیک آپ به سفارت داد؟ آیا ساعت خاصی باید مراجعه کرد؟( از این جهت پرسیدم که وقتی در ژانویه کلیر شدم در سایت سفارت آنکارا ذکر شده بود که فقط دوشنبه سه شنبه چهارشنبه برای پیک آپ از ساعت 2.5 تا 4 مراجعه کنید ولی حالا که می خوام برای پیک آپ شخصا اقدام کنم میبینم این دستور از سایت حذف شده. حالا یعنی دیگه میشه همه ی 5 روز کاری اقدام کرد؟ ساعت خاصی نداره؟)

دوم: در صورتی که بخوام سه شنبه به بعد پاس رو به سفارت بدم باید چند روز برای این سفر کنار بذارم و بلیط برگشت رو برای چند روز بعد بگیرم؟ ( تو سایت نوشته 5 تا 7 روز کاری زمان میبره! این که خیلیه!!! شنبه یکشنبه هم بیفته وسطش حدود 10 روز میشه!!! هزینش به کنار این همه روز تو یه شهری مثل آنکارا آدم حسابی خسته میشه!! واقعن این همه طول میکشه؟)

سوم) تاریخ ایشو شدن ویزا تو سفارت آنکارا معمولن چند روز بعد از تحویل پاس می خوره؟

چهارم) روز مصاحبه آفیسر به منو همسرم گفت موقع پیک آپ یکیتون بیاید کافیه الان 3.5 ماه گذشته. آیا این قانون هنوز برقراره؟ خودم تنهایی میخوام برم، نمیگن مال همسرتو نمیدیم؟ کسی جدیدن نرفته که بدونه؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Cpst نمایش پست ها
    سلام. دوستان و کاربران گرامی این سوال دقیقا برای منم هست. اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم.

خیلی متشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed31 نمایش پست ها
    دوستان خواهشا افرادی که در این زمینه تجربه دارن جواب این سوالو بگن. این سوال منم هست
    سلام. برای پیک آپ ویزای آمریکا از آنکارا، دوستان دفتر پستی ذیل رو حتما انتخاب کنید که می بایست پاسپورت پنج شنبه تحویل داده بشه و شنبه براحتی دریافت میکنید( این دفتر پستی برخلاف سایرین روزهای شنبه هم فعالیت می کنند). برای پیک آپ ویزا یه آژانس مسافرتی هست تو تهران که مدارک شما رو کامل تحویل میگیره و خودش روز پنج شنبه میبره به دفتر پستی اشاره شده و بمحض دریافت پاسپورت همراه با ویزا برای شما تهران تحویل میده. برای اینکار می بایست به یکی از کارمندان آژانس وکالت نامه ایی از سوی شما ارائه شود که ایشون به دفتر پستی تو آنکارا ارائه دهد. یه دفترخونه همینجا میرید و به راحتی یه وکالت نامه تهیه میکنید.
    Branch: PTT-YenisehIRPTT
    موفق باشید.

آیا در تمام ایام هفته به جز شنبه و یکشنبه که تعطیلی سفارت هست میشه پاس رو برای پیک آپ به سفارت داد؟ آیا ساعت خاصی باید مراجعه کرد؟( از این جهت پرسیدم که وقتی در ژانویه کلیر شدم در سایت سفارت آنکارا ذکر شده بود که فقط دوشنبه سه شنبه چهارشنبه برای پیک آپ از ساعت 2.5 تا 4 مراجعه کنید ولی حالا که می خوام برای پیک آپ شخصا اقدام کنم میبینم این دستور از سایت حذف شده. حالا یعنی دیگه میشه همه ی 5 روز کاری اقدام کرد؟ ساعت خاصی نداره؟)

دوستان من از سفارت پرسیده بودم روزهای کاریتون کیه و کی بیام برای تحویل پاسپورت که این جوابو داده:

we need you to send your passports and I-20 forms via PTT cargo. We do not accept hand deliveries any longer. Your passports, DS-160 barcode pages and I-20 forms are enough. Once we receive the passports it usually takes about three work days for us to deliver them back to PTT.

من بخاطر اینکه مجبورم نزدیک expire date برای پیک آپ اقدام کنم و میترسم آزانس ها دیر برای پیک آپ اقدام کنن و ویزا باطل بشه مجبورم خودم برم آنکارا. ولی این برام جدیده! یعنی پاسپورت رو دیگه خودمون نمیتونیم به سفارت بدیم و باید به PTT بدیدم تا به سفارت برسونه؟ همیشه اینطوری بوده یا الان تغییر کرده؟

Junior Member

سلام دوستان، من امروز وقت سفارتم بود تو آنکارا، کیسم approved شد، این یعنی ویزا بهم میدن ۱۰۰ ٪؟ و اگه اره، چند روز دیگه لازمه بمونم تو آنکارا تا بتونم ویزامو بگیرم؟ و اینکه چجوری باید بگیرمش؟ خوشحال میشم جوابمو بدین.

Junior Member

http://turkey.usembassy.gov/niv_security.html

IMPORTANT NOTICE FOR IRANIAN VISA APPLICANTS

As of March 1, 2016 U.S. Embassy Ankara, Consular Section will no longer accept passport drop off from Iranian visa applicants whose administrative processing has been completed. All Iranian nonimmigrant visa applicants must courier in their passports and any other related documents through Turkish Postal Service, PTT as instructed

Junior Member

سلام من واسه ويزا توريستي سال ٩٣ أقدام كردم ،اسفند ٩٤ ايميل اومد complete شديد،الان ميخام مدارك و بفرستم سفارت ولي تو حساب كاربري كه بايد يه كپي از رسيد پيك ورودي بايد بفرستم رده ويزاى منو دانشجو زده،درحالي كه تو dsمن رده ويزا توريستي هست،الان نميدونم چيكار كنم،به سفارت ايميل زدم جواب داده يه وقت جديد بگيريد،اگه كسي مورد شبيه اين يا اطلاعاتي داره ممنون ميشم بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)