صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 285

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط LOL نمایش پست ها
    http://turkey.usembassy.gov/niv_security.html

IMPORTANT NOTICE FOR IRANIAN VISA APPLICANTS

As of March 1, 2016 U.S. Embassy Ankara, Consular Section will no longer accept passport drop off from Iranian visa applicants whose administrative processing has been completed. All Iranian nonimmigrant visa applicants must courier in their passports and any other related documents through Turkish Postal Service, PTT as instructed
    سلام
    یعنی از این به بعد باید پاسپورت را به پست تحویل بدیم

Junior Member

سلام دوستان ،

من در تاریخ April پروندم Completed شد و نوشته
    Expiration Date: Wednesday, June 01, 2016.

با توجه به اینکه باید اخیرا مدارک را تحویل پست بدیم برای پیک آپ و من چون شروع ترم از ۱ سپتامبر و می تونم یک ماه قبل از شروع ترم ( Aug ) اونجا باشم باید مدارک رو اوایل ماه May تحویل بدم. باتوجه به اینکه گفته یک ماه قبل تر از تاریخ انقضا مدارک رو تحویل بدیم، آیا من به مشکل بر نمی خورم ؟
    و این حرف که گفته
    Passports not claimed within 30 days of delivery to the selected PTT location will be returned to the Embassy. یعنی چی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    دوستان من از سفارت پرسیده بودم روزهای کاریتون کیه و کی بیام برای تحویل پاسپورت که این جوابو داده:

we need you to send your passports and I-20 forms via PTT cargo. We do not accept hand deliveries any longer. Your passports, DS-160 barcode pages and I-20 forms are enough. Once we receive the passports it usually takes about three work days for us to deliver them back to PTT.

من بخاطر اینکه مجبورم نزدیک expire date برای پیک آپ اقدام کنم و میترسم آزانس ها دیر برای پیک آپ اقدام کنن و ویزا باطل بشه مجبورم خودم برم آنکارا. ولی این برام جدیده! یعنی پاسپورت رو دیگه خودمون نمیتونیم به سفارت بدیم و باید به PTT بدیدم تا به سفارت برسونه؟ همیشه اینطوری بوده یا الان تغییر کرده؟

سلام دوست عزیز
    میشه بگید چرا میخواید نزدیک expire date ویزا رو پیکاپ کنید؟؟ منظور از expire date اتمام اعتبار ویزا هست یا اتمام زمان مجاز برای پیکاپ؟؟ میشه بفرمایید مدت اعتبار ویزا و همچنین زمان مجاز برای پیکاپ چند ماهه؟؟
    ممنون
    ویرایش توسط univers_m : April 8th, 2016 در ساعت 03:50 PM

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال داشتم ازتون:

من پدر و مادرم امروز مصاحبه داشتن توی آنکارا و همونجا آفیسر بهشون گفت که کلیر شدین و میتونین واسه پیکاپ ویزا اقدام کنین، منتها بنا به یه سری دلایل شخصی پدر و مادرم نمیخاستن تا یه ماه دیگه پیکاپ ویزا رو انجام بدن، نتیجتا این شد که افیسر یه برگه زرد بهشون داد و گفت که یه ماه دیگه یکیتون میتونه بیاد و واسه پیکاپ ویزا اقدام کنه. ولی الان که من حسابشون رو توی سایت سفارت چک میکنم در فسمت check ds-160 status هیچ آپدیتی واسشون وجود نداره. میخاستم بدونم که اول آپدیت این بخش با چه سرعتی انجام میشه؟ (هنوز باید صبر کنم یا اینکه تا یه ماه آینده آپدیت نمیشه) . و دوم هم اینکه روش پیکاپ جدید ویزا با توجه به پیغامی که دوستان بالاتر گذاشتن و توی سایت سفارت اومده چجوریه؟ الان واسه حساب مامان و بابای من هیچ Courier-In Authorization Certificate وجود نداره، این رو چجوری باید تهیه کنم؟

ممنونم از لطفتون و پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cpst نمایش پست ها
    سلام. برای پیک آپ ویزای آمریکا از آنکارا، دوستان دفتر پستی ذیل رو حتما انتخاب کنید که می بایست پاسپورت پنج شنبه تحویل داده بشه و شنبه براحتی دریافت میکنید( این دفتر پستی برخلاف سایرین روزهای شنبه هم فعالیت می کنند). برای پیک آپ ویزا یه آژانس مسافرتی هست تو تهران که مدارک شما رو کامل تحویل میگیره و خودش روز پنج شنبه میبره به دفتر پستی اشاره شده و بمحض دریافت پاسپورت همراه با ویزا برای شما تهران تحویل میده. برای اینکار می بایست به یکی از کارمندان آژانس وکالت نامه ایی از سوی شما ارائه شود که ایشون به دفتر پستی تو آنکارا ارائه دهد. یه دفترخونه همینجا میرید و به راحتی یه وکالت نامه تهیه میکنید.
    Branch: PTT-YenisehIRPTT
    موفق باشید.
    من با یه شرکت ایرانی به نام راه ابریشم تماس گرفتم واسه آدرس پستی که اونها باهاش کار می کنن به من گفتن تو قسمت Distinct اسم ÇANKAYA رو انتخاب کنم و تو قسمت شعبه گزینه YENİŞEHİRPTT -ANK. MERKEZI رو انتخاب کنم.

Junior Member

دوستان سلام
    همسر من هفتم مارچ برای مصاحبه رفت سفارت. یازده مارچ تو سایت واشنگتن نوشت ریفیوزد بعدش ی ایمیل امد که نوشته بود :

"کنسولگری وزارت خارجه ایالات متحده واقع در Ankara مدارک مربوط به درخواست ویزای شما را به پیک Turkish Post تحویل داده است. مدارک از طریق گزینه پیک مورد انتخاب شما در هنگام ثبت‌نام انتخاب ارسال می‌شود.

شماره رهگیری بسته عبارت است از: ************. بعد از دریافت این اعلان، ممکن است 24 ساعت زمان ببرد تا بسته پستی شما قابل ردیابی باشد. لطفا پیش از این مدت زمان با شرکت پست تماس نگیرید زیرا اطلاعات دیگری موجود نخواهد بود. می توانید بسته پستی خود را از طریق
    http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif...iweb221214.php
    ردیابی کنید. پردازش بسته پستی از زمانی که شما این اعلان را دریافت کنید حدودا یک تا دو روز کاری زمان می برد.
    برای لیست اسناد هویتی که برای دریافت اسناد برگشتی و اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی نیاز دارید، لطفا به اطلاعات موجود در
    https://ais.usvisa-info.com/fa-TR/ni...erمراجعه
    کنید."
    تو سایت آنکارا هم میزنه :
    No information has been found about the barcode

من فکر کردم که دیگه ریجکت شده و منتظر ایمیل سفارت بودم که دلیل ریجکت رو بدونم اما هیچ خبری نشد. با توجه به تجربه دوستان که اینجا خوندم متوجه شدم سایت واشنگتن زیاد قابل اعتماد نیست. حالا اگه دوستان نظری در این مورد داشته باشن ممنون میشم.

موفق و پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط m4soud نمایش پست ها
    سلام دوستان ،

من در تاریخ April پروندم Completed شد و نوشته
    Expiration Date: Wednesday, June 01, 2016.

با توجه به اینکه باید اخیرا مدارک را تحویل پست بدیم برای پیک آپ و من چون شروع ترم از ۱ سپتامبر و می تونم یک ماه قبل از شروع ترم ( Aug ) اونجا باشم باید مدارک رو اوایل ماه May تحویل بدم. باتوجه به اینکه گفته یک ماه قبل تر از تاریخ انقضا مدارک رو تحویل بدیم، آیا من به مشکل بر نمی خورم ؟
    و این حرف که گفته
    Passports not claimed within 30 days of delivery to the selected PTT location will be returned to the Embassy. یعنی چی ؟

سلام دوست عزیز
    اینکه سفارت میگه 1 ماه زودتر از تاریخ باطل شدن کلیرنس مدارک رو تحویل بدید و پیک آپ کنید یه توصیه هست چون ممکنه به دلایلی وقتی هم که برای پیک آپ اقدام میکنید بخوان دوباره پروندتونو بررسی کنن و با اصلن سفارت به دلایلی ناگهان داخل خودش تعطیلی اقدام کنه و اگه خیلی لب به لب تاریخ باطل شدن برید پیک آپ نتونید به موقع پیک آپ کنید و ریکلیرنس بخورید. در کل این فقط یه توصیه هست و اگر حتی 1 روز قبل از expiration date هم برید پیک آپ سعی میکنن کارتونو به موقع انجام بدن و برسونن. خیلی سخت نگیرید به نظر من همون نیمه ی ماه می خوبه براتون. اگر دوست داشتید باز میتونید 1 ماه زودتر از ایران خارج بشید و اگر م نظرتون عوض شد میتونید تا وسط آگوست یعنی 2 هفته قبل شروع ترم ایران بمونید

سلام
    بعد از کامپیلیت شدن پروسه کلیرنس کار خاصی باید تو اکانتمون انجام بدیم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imijoon نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال داشتم ازتون:

من پدر و مادرم امروز مصاحبه داشتن توی آنکارا و همونجا آفیسر بهشون گفت که کلیر شدین و میتونین واسه پیکاپ ویزا اقدام کنین، منتها بنا به یه سری دلایل شخصی پدر و مادرم نمیخاستن تا یه ماه دیگه پیکاپ ویزا رو انجام بدن، نتیجتا این شد که افیسر یه برگه زرد بهشون داد و گفت که یه ماه دیگه یکیتون میتونه بیاد و واسه پیکاپ ویزا اقدام کنه. ولی الان که من حسابشون رو توی سایت سفارت چک میکنم در فسمت check ds-160 status هیچ آپدیتی واسشون وجود نداره. میخاستم بدونم که اول آپدیت این بخش با چه سرعتی انجام میشه؟ (هنوز باید صبر کنم یا اینکه تا یه ماه آینده آپدیت نمیشه) . و دوم هم اینکه روش پیکاپ جدید ویزا با توجه به پیغامی که دوستان بالاتر گذاشتن و توی سایت سفارت اومده چجوریه؟ الان واسه حساب مامان و بابای من هیچ Courier-In Authorization Certificate وجود نداره، این رو چجوری باید تهیه کنم؟

ممنونم از لطفتون و پاسختون
    تا اونجایی‌ که من می‌دونم لازم نیست منتظر آپدیت بشین . اگه ویزا همون موقع مصاحبه تأیید شده فقط لازمه که پاسپورت رو براشون بفرستین . با این حال بازم میتونین ایمیل بدین به سفارت و ازشون بپرسین .
    برای Courier-In Authorization Certificate تو سایت سفارت توضیح دادن که چطوری میتونین بگیرین.

All visa applicants (Immigrant and Non-Immigrant Visa Applicants) are only able to submit missing documents and passports to the U.S. Embassy Ankara Consular Section by mail. In-person passport submissions for certain nationalities will no longer be accepted. Applicants may use the PTT courier services free of charge for this purpose. To register for the PTT services please click on www.usvisa-info.com. At this web site, please click on the “Consular Section instructed me to send more documents” option. From there, please print out a “Courier in receipt” to send your documents to our office through PTT free of charge.

سلام
    لطفا یکی منو راهنمایی کنه که چجوری پرینت Courier In Authorization را بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)