صفحه 1 از 24 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 236

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱۶

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱۶

دوستان و همراهان گرامی

لطفاً از این موضوع برای بیان سوال‌ها و تجربه های خود در ارتباط با پیکاپ ویزای آمریکا از ایروان در سال ۲۰۱۶ استفاده کنید.

همچنین، می توانید برای مشاهده تجربیات مرتبط با پیکاپ ویزا آمریکای از ایروان در سال ۲۰۱۵، به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما
    ویرایش توسط haley : January 3rd, 2016 در ساعت 10:05 PM
    «وَيْلٌ لِكُلِّ هُمَزَةٍ لُمَزَةٍ»
    وای بر هر عيب جوی سخن چين
    سوره همزه، آیه ۱

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱۶

با سلام به دوستان
    یه سوال دارم و خیلی هم فوری هست. ممنون اگه کسی راهنماییم کنه. پاسپورتم رو سفارت به مسئول آژانسی که قرار بود پیکاپ ویزا کنه، تحویل داده ولی I-20 رو نداده. من پروازم دو روز دیگه هست. حالا سوال من اینه که با اسکن I-20 می تونم سقر کنم یا حتما باید اصلش باشه؟
    ممنون

Junior Member viona20 آواتار ها

یه سوال دارم آیا برای پیکاپ ویزا از ارمنستان اگه i20 نفرستیم مشکلی پیش میاد؟ آخه من هفته پیش پاسپورتمو بردم یه آژانس برا پیکاپ بعد i20 رو ازم نگرفتن هرچی گفتم اینم باید باشه گفتن نیازی نیست، حالا من نگرانم ، آیا از دوستان کسی بوده که بدون فرستادن آی۲۰ ویزاش براش صادر شده
    ممنون میشم از پاسختون

سلام
    برای پیکاپ چه مدارکی رو باید بفرستیم سفارت؟
    از زرق آزانس بفرستیم بهتره یا پست؟

Junior Member

پاسپورت با یک قطعه عکس 5*5 و گواهی مجوز پیک ورودی (این مورد رو از طریق اکانتت درخواست میدی) و مدارکی که سفارت ازت خواستن.
    اگه میخوای با آژانس بفرستی اول باهاشون طی کن که اگه مدارکتو دیر بفرستن خسارت باید بدن! آخه آژانسا با مشتریاشون رو راست نیستن، اینو من تجربه کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodrkarimi نمایش پست ها
    سلام
    برای پیکاپ چه مدارکی رو باید بفرستیم سفارت؟
    از زرق آزانس بفرستیم بهتره یا پست؟
    پاسپورت با یک قطعه عکس 5*5 و گواهی مجوز پیک ورودی (این مورد رو از طریق اکانتت درخواست میدی) و مدارکی که سفارت ازت خواستن.
    اگه میخوای با آژانس بفرستی اول باهاشون طی کن که اگه مدارکتو دیر بفرستن خسارت باید بدن! آخه آژانسا با مشتریاشون رو راست نیستن، اینو من تجربه کردم

Junior Member

سلام دوستان
    وقت بخیر
    من 21 دسامبر 2015 پاسپورتم رو به یکی از آژانسا واسه پیکاپ ویزا تحویل دادم اونام گفتن که 23 دسامبر مدارکو فرستادن، چند بار به سفارت ایمیل دادم که مدارکم رسیده یا نه، که امروز در آخرین ایمیل 7 ژانویه جوابم رو دادن و نوشتن که هنوز مدارکتون به دست ما نرسیده، با آژانس تماس گرفتم اونا گفتن که کارگزارشون 25 دسامبر مدارکو تو صندوق سفارت انداخته و دو روز بعد، از سفارت تماس گرفتن و گفتن مدارک باید از طریق پست UMAKS فرستاده بشن. اونام همون موقع از این طریق انجام دادن. نمیدونم این چیزایی که آژانس گفته درسته، یا هنوز مدارکمو بعد این همه روز نفرستادن، لطفا اگه کسی تجربه ایی در این زمینه داره منو مشاوره کنه ممنون میشم، آخه 5 ژانویه استارت دیت پلان من تو آمریکا بوده، حالا من موندمو سرگردونی و بیلیط آمریکا که خریدم و پاسپورت و ویزای نرسیده!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mdahmoud نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت بخیر
    من 21 دسامبر 2015 پاسپورتم رو به یکی از آژانسا واسه پیکاپ ویزا تحویل دادم اونام گفتن که 23 دسامبر مدارکو فرستادن، چند بار به سفارت ایمیل دادم که مدارکم رسیده یا نه، که امروز در آخرین ایمیل 7 ژانویه جوابم رو دادن و نوشتن که هنوز مدارکتون به دست ما نرسیده، با آژانس تماس گرفتم اونا گفتن که کارگزارشون 25 دسامبر مدارکو تو صندوق سفارت انداخته و دو روز بعد، از سفارت تماس گرفتن و گفتن مدارک باید از طریق پست UMAKS فرستاده بشن. اونام همون موقع از این طریق انجام دادن. نمیدونم این چیزایی که آژانس گفته درسته، یا هنوز مدارکمو بعد این همه روز نفرستادن، لطفا اگه کسی تجربه ایی در این زمینه داره منو مشاوره کنه ممنون میشم، آخه 5 ژانویه استارت دیت پلان من تو آمریکا بوده، حالا من موندمو سرگردونی و بیلیط آمریکا که خریدم و پاسپورت و ویزای نرسیده!!!
    سلام، من راجع به پیکاپ ویزا خیلی اطلاع ندارم، ولی اگر دانشجویی دارید میرید و به تاریخ i-20 نمیرسید، به دانشگاه ایمیل بزنید و بگید پیکاپ با تاخیر همراه شده و تقاضای late arival کنید. براتون یه نامه اسکن میکنن و میفرستن که پرینتش رو هم موقع ورود تو فرودگاه باید نشون بدید و هم موقع ثبت نام تو دانشگاه ممکنه ازتون بخوان. برای ما که مشکل ویزا داریم، یه کم دیر رسیدن (به شرطی که late arival letter داشته باشید) کاملا معموله و مشکلی پیش نمیاد.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام به همه. ممنون میشم جواب سوال منو بدید خیلی فوریه ممنون

من کلیر شدم و سفارت بهم ایمیل داده که توی اکانت ظاهرا باید بریم توی قسمتConsular Section instructed me to send more documents. توی این قسمت Reason for request داره که من نمیدونم چی باید وارد کنم. ممنون میشم کمکم کنین. من خودم دارم میرم برای پیکاپ.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimahaji نمایش پست ها
    سلام به همه. ممنون میشم جواب سوال منو بدید خیلی فوریه ممنون

من کلیر شدم و سفارت بهم ایمیل داده که توی اکانت ظاهرا باید بریم توی قسمتConsular Section instructed me to send more documents. توی این قسمت Reason for request داره که من نمیدونم چی باید وارد کنم. ممنون میشم کمکم کنین. من خودم دارم میرم برای پیکاپ.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2161081

صفحه 1 از 24 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)