صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 1415161718192021222324
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 236 , از مجموع 236

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱۶

سلام
    من می‌خوام برای پیکاپ ویزا خودم شخصا اقدام کنم اما ترجیح ام اینه که به دلیل مشکلات شخصی در دیرترین زمان ممکن برم ارمنستان برای پیکاپ. اما نگران تعطیلات کریسمس و آخر سال هستم. کسی مطلع هست تعطیلات سفارت و همچنین پست در آخر سال چند روز هست؟ دیرترین زمانی که برای پیکاپ در دسامبر می شود اقدام کرد کی هست؟

سلام

الان وضعیت ویزای همسرم رو که روز ۴شنبه ممصاحبه اف ۲ در ارمنستان داشت چک کردم. میگه Issue شده. آیا فردا میشه پیکاپ کرد با این حساب؟ یا طول میکشه پاس بره پست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical and Systems Engineering Washington University in St. Louis

سلام هموطنان

خانم من دوشنبه مصاحبه (اف-۲) داشت و جمعه ساعت ۲ بعدازظهر پاسپورتش رو از UMAKS تحویل گرفت.
    این پست رو گذاشتم شاید برای برنامه ریزی سفر هموطنانی که در آینده مصاحبه دارن مفید باشه.
    --ضمنا:‌ من به UMAKS زنگ زده بودم دیروز گفتن ساعت ۱ بعدازظهر پاسپورت ها رو از سفارت میارن اونجا.

موفق و موید باشین.
    اگر پاسخ/پست من به شما کمک کرده، لطفا به من امتیاز مثبت بدهید - ممنون

Junior Member

من حدود یک ماه قبل یک فرم DS160 پر کردم و با استفاده از اون وقت سفارت گرفتم، ولی قبل از مصاحبه ویزا مجبور شدم پاسپورتم رو عوض کنم. در نتیجه یک فرم DS160 دیگه پر کردم. دوشنبه هفته قبل (5 دسامبر) وقت سفارت داشتم و فرم DS160 جدید رو ارائه دادم. درجا ویزای اف 1 گرفتم و برگشتم ایران. الان برای پیکاپ ویزا میخوام اقدام کنم.
    رفتم توی اکانتم تو سایت usvisa-info.com و courier-in authorization certificate رو گرفتم. ولی توی این برگه (در واقع فایل پی دی اف) مشخصات فرم DS160 قدیمیم هست.
    کسی اطلاعی داره که اگه من پاسپورتم رو با این courier-in authorization certificate برای صدور ویزا بفرستم، ممکنه مشکلی به وجود بیاد؟ (به دلیل عدم تطابق DS160 جدید و چیزی که توی authorization certificate نوشته)
    کسی رو میشناسین که تجربه مشابهی داشته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical and Systems Engineering Washington University in St. Louis

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya123 نمایش پست ها
    من حدود یک ماه قبل یک فرم DS160 پر کردم و با استفاده از اون وقت سفارت گرفتم، ولی قبل از مصاحبه ویزا مجبور شدم پاسپورتم رو عوض کنم. در نتیجه یک فرم DS160 دیگه پر کردم. دوشنبه هفته قبل (5 دسامبر) وقت سفارت داشتم و فرم DS160 جدید رو ارائه دادم. درجا ویزای اف 1 گرفتم و برگشتم ایران. الان برای پیکاپ ویزا میخوام اقدام کنم.
    رفتم توی اکانتم تو سایت usvisa-info.com و courier-in authorization certificate رو گرفتم. ولی توی این برگه (در واقع فایل پی دی اف) مشخصات فرم DS160 قدیمیم هست.
    کسی اطلاعی داره که اگه من پاسپورتم رو با این courier-in authorization certificate برای صدور ویزا بفرستم، ممکنه مشکلی به وجود بیاد؟ (به دلیل عدم تطابق DS160 جدید و چیزی که توی authorization certificate نوشته)
    کسی رو میشناسین که تجربه مشابهی داشته؟
    مبارک باشه!
    پست کاری به DS-160 شما نداره. اگر از طریق شخص ثالث پیکاپ میکنید یه کپی از I-20 هم بهشون بدین (علاوه بر Authorization letter و یک کپی از صفحه اول گذرنامتون). نگران نباشین وقتی ویزای شما Issued بشه دیگه همه چیز ردیفه.

پی نوشت:‌
    قابل توجه هموطنانی که در آینده میخوان وقت سفارت بگیرن لزومی نداره فرم DS-160 رو همون اول کاری Sign and Submit کنن. برای گرفتن وقت سفارت تنها شماره DS-160 کافیه که شما میتونین با پر کردن صحفه اول و یادداشت کردن شماره DS-160 و پاسخ Security Question تون بعداز گرفتن وقت سر فرصت فرم رو کامل کنید و نهایتا Submit کنید.
    اگر پاسخ/پست من به شما کمک کرده، لطفا به من امتیاز مثبت بدهید - ممنون

Junior Member

خیلی ممنون از راهنماییتون
    کسی آژانسی برای پیکاپ ویزا تو مشهد نمیشناسه؟ (اگه اسم بردن از آژانس ها توی این موضوع ممکن نیست، ممنون میشم به من پیام بدین)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)