صفحه 3 از 24 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 236

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط Mdahmoud نمایش پست ها
    سلام، وقت بخیر،
    من 21 دسامبر پاسپورتمو دادم به یکی از همین آژانس ها، اونام گفتن که 10 روزه پیکاپ میکنن و .... اما ویزام 8 ژاونویه صادر شد و هنوز دستم نرسیده! این همه تاخیر به خاطر بدقولی همین آژانس ها هست، چون پاسپورت ها رو نگه میدارن و وقتی به تعداد بالا رسیدن اونوقت می فرستن، به همین دلیل دیر میفرستن، نگران نباشید، ویزاتون صادر میشه و بدستتون میرسه، ممکنه تا 10 روز آینده ویزاتون دستتون برسه.
    یعنی الان تقریبا بیست روز طول کشیده؟ آیا امکانش هست اسم آژانسی که انقدر بد قول هست رو بگین که ما به اون آژانس مراجعه نگنیم؟

Junior Member

سلام، وقت بخیر،
    من 21 دسامبر پاسپورتمو دادم به یکی از همین آژانس ها، اونام گفتن که 10 روزه پیکاپ میکنن و .... اما ویزام 8 ژاونویه صادر شد و هنوز دستم نرسیده! این همه تاخیر به خاطر بدقولی همین آژانس ها هست، چون پاسپورت ها رو نگه میدارن و وقتی به تعداد بالا رسیدن اونوقت می فرستن، به همین دلیل دیر میفرستن، نگران نباشید، ویزاتون صادر میشه و بدستتون میرسه، ممکنه تا 10 روز آینده ویزاتون دستتون برسه.
    بعد چرا از 21 دسامبر تا 8 ژانویه طول کشیده؟ مگر نمی گن سه چهار روزه ایشو می کنن؟ یعنی آژانس دیر داده به سفارت؟ یا سفارت تاخیر داشته؟

Junior Member

سلام

دوستان من باید ویزامو فروردین ماه پیک آپ کنم و زمان بندیش برام خیلی مهمه. آیا حتماً باید از طریق dhl مدارک فرستاده بشه به سفارت یا اینکه میشه حضوری تو صندوق سفارت هم انداخت؟ به آزانسا که زنگ می زنیم میگن ما میندازیم تو صندوق سفارت. شاید خودم حضوری برم. میخوام ببینم دوستانی که این مدتا پیک آپ کردن یا دادن به آژانسا به چه صورتی بوده؟

ممنون

Junior Member

سلام، وقت بخیر،
    ممنون. واقعا کار دست آژانسها باشه نمیشه هیچ برنامه ریزی کرد. امیدوارم برای منم زود صادر بشه.

سلام به دوستان
    با توجه به اینکه نحوه پیک آپ تغییر نموده خواهشمند دوستان تجربیاتشون رو در زمیینه روند پیک آپ ارسال نمایند حالا چه از طریق کارگزار و چه توسط خود شخص متقاضی.
    قبلا مدت انتظار از زمانی که پاس تحویل سفارت داده میشد سه روز بود حالا با توجه به روند جدید پستی معمولا چند روز طول میگشه از زمان تحویل به پست تا پاس برگرده؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bdanial83 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    با توجه به اینکه نحوه پیک آپ تغییر نموده خواهشمند دوستان تجربیاتشون رو در زمیینه روند پیک آپ ارسال نمایند حالا چه از طریق کارگزار و چه توسط خود شخص متقاضی.
    قبلا مدت انتظار از زمانی که پاس تحویل سفارت داده میشد سه روز بود حالا با توجه به روند جدید پستی معمولا چند روز طول میگشه از زمان تحویل به پست تا پاس برگرده؟
    ممنون
    میشه بگید روند پیکاپ چه تغییری کرده؟
    ممنون

تا چند ماه پیش پاس از طریق آزانس یا خود شخص به سفارت تحویل داده میشد و بعد از سه روز کاری پاس عودت میشد ولی ظاهرا سیستم پستی راه افتاده یعنی باید به دی اچ ال یا یو مکس تحویل داده و از پست هم دریافت میشه
    حالا خواهشم اینه که کسایی که اخیرا پیک آپ کردن بفرمایند که روند قبلی به پستی تغییر گرده یا خیر؟
    اگر به پستی تغییر کرده آیا میشه پاس رو به جای مراجعه خود شخص به سفارت یا اداره پست اونجا یا اقدام از طریق آزانس به دی اچ ال ایران تحویل داد و بعد چند روز پس گرفت؟ و آیا باتغییر به شیوه پستی آیا مدت زمان تحویل پاس تا عودت به شخص چقدر تغییر گرده یعنی چه مدت طول میگشه از زمان تحویل به پست تا زمان عودت به شخص متقاضی
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان. میخوام تجربه خودم رو در مورد روند پیکاپ ویزا در اختیارتون بزارم.
    من چهارشنبه ۳۰ دسامبر پاسپورتمو تحویل آژانس دادم و با توجه به تعطیلات ژانویه به من گفتن که هفته بعد ارمنستان کلا تعطیله و کارهای پیکاپ دو هفته بعد انجام میشه. دقیقا همون طور که انتظار داشتم هفته اول اتفاقی نیفتاد. و بعد از پیگیری متوجه شدم که جمعه بعد تازه dhl پاسپورتها رو تحویل سفارت داده. دقیقا دوشنبه همون هفته توی سایت واشنگتون آپدیت شدم. چهارشنبه دوباره آپدیت شدم وبعد از ظهر چهارشنبه حدود ساعت ۴ ویزام issued شد و ۵شنبه تحویل dhl شد. آژانس هم یه روزه پیکاپ کرد و شنبه ویزام دستم بود. یعنی از زمانی که پاسپورت من وارد سفارت شد ظرف ۳ روز کاری کاراش انجام شد.
    امیدوارم‌ همه دوستانی که تا الان ویزاشون رو‌دریافت نکردن به زودی انتظارشون تموم بشه.

Junior Member viona20 آواتار ها

سلام به همگی
    منم ۲۸ دسامبر پاسپورتمو تحویل یه آژانس دادم ولی چون خورده بود به تعطیلات طولانی ژانویه در ارمنستان تازه ۱۱ ژانویه وارد سفارت شد و فرداش آپدیت شدم و همون روز ۱۲ ژانویه ویزام صادر شد و فرداش چهارشنبه تحویل پست dhl داده شد که شنبه ۱۶ ژانویه پاسپورتم بدستم رسید.
    من از آژانس پرسیدم اگر به تعطیلات نخورده بود چقدر طول می کشید گفتن نهایتا ۷-۸ روز طول میکشه

دوستان عزیز ممنون از توضیحاتتون
    لطفا بفرمایید به همراه پاس چه مدارک دیگری به آزانس دادید برای اینکه به جای شما پیک آپ کنند
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)