صفحه 5 از 24 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 236

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱۶

دوستان در مورد پرینت کوریر باید بگم، من چون تاریخ دی اس ام تغییر کرد به سفارت اطلاع دادم و اونا گفتن اصل دی اس جدید رو بفرست و در مورد پرینت کوریر هم چیزی فرستادن که من اون رو براتون میفرستم. نحوه پرینت کوریر:

1. Please visit: https://usvisa-info.com and log into your account.
    2. Select the option “Consular Section instructed me to send more documents.”

You will be asked to submit the request for the applicants who need to courier in their documents. Once your request has been approved, go back to your applicant summary page and follow as instructed.
    1. Print the resulting “Courier In Authorization Certificate” that will appear at the bottom of the page.
    2. Drop off the “Courier In Authorization Certificate”, your passport, and any documents requested above at the UMAKS/DHL office at 27 Amiryan St., Yerevan.

سلام دوست عزیز نمی دونم طبق مقررات فروم میتونم اسم آژانس رو در این صفحه بگم یا نه... اگر کسی میدونه راهنمایی کنه تا بدونم... اگه نه در خصوصی پاسخ میدم

سلام.
    کسی میدونه آخرین تاریخی که میشه ویزارو پیکاپ کرد کیه؟
    منظورم اینه که کسی میدونه دقیقا منظور اون تاریخ جلوی کیس نامبر چیه؟
    یعنی باید تا اون تاریخ پاس وارد سفارت بشه یا اینکه باید چند روزی که سفارت واسه پرینت ویزا نیاز داره را حساب کرد؟

یعنی باید چند روز زودتر فرستاد توی سفارت؟
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

Junior Member

این تجربهٔ امسالِ من هست. امیدوارم به درد بخور:
    سفارت ۳ هفته بعد از این که من همهٔ مدارکم رو فرستادم ایمیل داد که ویزا حاضر هست. با اینکه گفت بود تا ۴ ماه ممکن طول بکشه. متوجه شدم ۳ هفته ظاهراً زمانِ معمول برای کلیرنس هست و برای همهٔ متقاضی‌ها همین زمان طول کشیده بود. من بلیت برگشتم رو از دست دادم ولی‌ اینجا تجربه‌ام رو میگم که چرا:
    من به تعطیلی عید خوردم و باید مدارکم رو به آژانس در تهران میدادم. تقریبا غیر ممکن بود که بتونم با هیچ وسیله‌ای پاس رو از شهرستان به تهران بفرستم. بنابراین پیشنهادِ من اینه که پیش از این که نامهٔ سفارت رو بگیرید، پاس تون رو بدید به آژانسِ مورد نظرتون که کارتون جلو بیفته. از اون به بعدش کار خیلی‌ روون پیش رفت. من با آژانسِ قصران گشت توی سعادت اباد فرستادم که بسیار همکاری کرد در این زمینه. خصوصاً اینکه ۵ ساعت موند به بلیت دومم یادم افتاد که اصل ای۲۰ رو به آژانس داده‌ام (در حالی‌ که کپی‌ خواسته بودن، و من خواسته بودم جانب احتیاط رو رعایت کنم). موقعیی‌ که یادم افتاد ساعت ۱۲ شب بود ولی‌ صاحبِ آژانس با خوشرویی رفت و ای۲۰ م رو از آژانس آورد و دادش بهم.

سلام به دوستان
    لطقا راهنمایی کنید.
    خاله من یک ماه هست کلیر شده و همونطور که میدونیید سه ماه فرصت داره برای پیک آپ و میخواد دیر تر بره یوس و برای همین گذاشته انتهای این مدت سه ماهه برای پیگ آپ اقدام کنه
    به همین دلیل وارد اکانتش نشده که بخواد پروسه اخذ رسید پستی رو ابرای پیک آپ نجام بده ( منظور گزینه کنسول از من مدارک بیشتر خواسته و الی آخر)
    حالا نگران این هست که آیا اصلا انجام پروسه اخذ رسید پستی زمان خاصی داره یا نه؟ نکنه باید تا الان انجاکش میداده
    چون میخواسته دیر تر بره سفر واسه همین فکر میکرده ممکنه رو اون رسید پستی تاریخ مراجعه به پست رو بزنن و مجبور بشه مراجعه کنه و برنامه سفرش بهم بخوره
    لطقا در این خصوص راهنمایی کنبد.
    با تشکر

Post پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط bdanial83 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    لطقا راهنمایی کنید.
    خاله من یک ماه هست کلیر شده و همونطور که میدونیید سه ماه فرصت داره برای پیک آپ و میخواد دیر تر بره یوس و برای همین گذاشته انتهای این مدت سه ماهه برای پیگ آپ اقدام کنه
    به همین دلیل وارد اکانتش نشده که بخواد پروسه اخذ رسید پستی رو ابرای پیک آپ نجام بده ( منظور گزینه کنسول از من مدارک بیشتر خواسته و الی آخر)
    حالا نگران این هست که آیا اصلا انجام پروسه اخذ رسید پستی زمان خاصی داره یا نه؟ نکنه باید تا الان انجاکش میداده
    چون میخواسته دیر تر بره سفر واسه همین فکر میکرده ممکنه رو اون رسید پستی تاریخ مراجعه به پست رو بزنن و مجبور بشه مراجعه کنه و برنامه سفرش بهم بخوره
    لطقا در این خصوص راهنمایی کنبد.
    با تشکر
    سلام
    یعنی چی برا پیک اپ باید گزینه مدارک بیشتر رو تو اکانت بزنیم !!

نقل قول نوشته اصلی توسط hsni330 نمایش پست ها
    سلام
    یعنی چی برا پیک اپ باید گزینه مدارک بیشتر رو تو اکانت بزنیم !!
    سلام
    وقتی کلیر شخصی میشه
    ظاهرا باید بره تو اکانتش آیتم کنسول درخواست مدارک بیشتر کرده رو انتخاب میکنیم و در کادر پایینش توضیح میدبم که شماره ام تو سایت درج شده و کلیر شدم و بعد ادامه .....
    با اینکار همون روز یا چند روز یعد یک رسید پستی برای شخص تو اکانتش درج میشه که اون شخص برای پیک آپ باید از اون فرم یا رسید پرینت بگیره و به همراه سایر مدارک به پست تحویل بده که ویزاشو پیک آپ گنند
    حالا خالم تا الان که شماره کیسش یک ماهه دراومده هنوز اینکار رو نکرده و سوالمون در همین مورد بود که چه زمانی باید انحاامش بده آیا به محض کلیر شدن یا هر وقت که خواست بره پیگ آپ کنه؟
    اینم توضیح یکی از دوستان راجب همین موضوع:

اگه کیس نامبرتون تو سایت اعلام شده و شما کلیر شدید، میرید تو اکانتتون و روی گزینه Consular Section instructed me to send more documents به معنی سفارت از من درخواست مدارک بیشتری کرده است کیلیک میکنید. بعد دلیلشو مینویسید. یعنی مینویسید که کیس نامبر من در سایتتون اعلام شده و از طرف شما یه ایمیل برام اومده که پاسپورتتو واسه صدور ویزا بفرستید. بعد گزینه send request یا ارسال درخواست رو میزنین و بعدش هم گزینه continue (ادامه) رو میزنید تا رسید محمولتون براتون چاپ بشه، بعد چند دقیقه یه ایمیل از سفارت براتون میاد که نسخه انگلیسی رسید هست و شما باید اونو همراه یه قطعه عکس 5 در 5 و پاسپورتتون براشون بفرستید.

Junior Member

من ویزای سینگل خودم و همسرم رو با شرکت «ایران آنکارا» پیکاپ کردم.
    جزییات بیشتر: http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2231812

مدارک لازم برای پیک آپ:
    ۱) پاسپورت
    ۲) کپی I-20 جدید، چون دیفر کرده بودم. من اوریجینال اش رو نفرستادم.
    ۳) عکس 5*5
    ۴) کپی پاسپورت امضا شده
    ۵) رسید محموله (کوریر): یا باید از اکانت خودتون در usvisa-info.com بگیرید، یا یوزرنیم و پسورد بدین به شرکت پیکاپ
    ۶) Authorization Letter برای پیکاپ (نمی دونم لازم بود یا نه، ولی من فرستادم)

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyberozoc نمایش پست ها
    من ویزای سینگل خودم و همسرم رو با شرکت «ایران آنکارا» پیکاپ کردم.
    جزییات بیشتر: http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2231812

مدارک لازم برای پیک آپ:
    ۱) پاسپورت
    ۲) کپی I-20 جدید، چون دیفر کرده بودم. من اوریجینال اش رو نفرستادم.
    ۳) عکس 5*5
    ۴) کپی پاسپورت امضا شده
    ۵) رسید محموله (کوریر): یا باید از اکانت خودتون در usvisa-info.com بگیرید، یا یوزرنیم و پسورد بدین به شرکت پیکاپ
    ۶) Authorization Letter برای پیکاپ (نمی دونم لازم بود یا نه، ولی من فرستادم)
    سلام
    چه جوری باید کوریر را بگیریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hsni330 نمایش پست ها
    سلام
    چه جوری باید کوریر را بگیریم؟
    پست قبلی رو بخونید!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)