صفحه 6 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 236

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱۶

سلام
    مگه عکس هم لازمه ؟

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

سلام دوستان کسی نمیره واسه پیک اپ ویزا ؟ لطفا پیام بدید .چقدر این بخش سوت و کوره .

Junior Member

سلام دوستان
    من ۸ آوریل مصاحبه داشتم و پریروز شمارم تو سایت اعلام شد.
    Courier-In Authorization Certificate رو پرینت کردم اگه سفارت مدارک دیگه ای هم بخواد از کجا باید فهمید؟ کدوم ای میل سفارت به این سوالات جواب میده؟

من يه درخواستي داشتم، اميدوارم يمي از دوستاني كه درجا ويزا گرفته و واسه پيكاپ ويزا خودش رفته، بتونه انجام بده، هم خير دنيا رو واسش داره هم اخرت
    اينكه مراحلي كه بعد از تحويل پاسپورت به سفارت انجام داده رو مرحله به مرحله بگه واسه دوستاني كه درجا ويزا ميگيرن مثلا مراحل مربوط به اون دفتر پستي، جاي دفتر، مداركي كه با خودش به دفتر برده، ساعات كاري اون دفتر، تو سايت چه مراحلي رو طي كرده، خيلي كمك كننده خواهد بود، ممنون

Never Give In, Never Give Up

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    من يه درخواستي داشتم، اميدوارم يمي از دوستاني كه درجا ويزا گرفته و واسه پيكاپ ويزا خودش رفته، بتونه انجام بده، هم خير دنيا رو واسش داره هم اخرت
    اينكه مراحلي كه بعد از تحويل پاسپورت به سفارت انجام داده رو مرحله به مرحله بگه واسه دوستاني كه درجا ويزا ميگيرن مثلا مراحل مربوط به اون دفتر پستي، جاي دفتر، مداركي كه با خودش به دفتر برده، ساعات كاري اون دفتر، تو سايت چه مراحلي رو طي كرده، خيلي كمك كننده خواهد بود، ممنون
    من همین ژانویه گرفتم ویزام رو. مدارک یه فرم که از سایت باید پرینت بگیرید (کوریر) و بقیه که دوستان گفتن چون من درست یادم نیست. البته اون کاری نداره که چه مدارکی میدی، همه رو میذاره تو پاکت و میفرسته سفارت . دفتر از ساعت 9 تا 6 عصر باز بود. مامورشون 10 صبح میره سفارت و پاسپورتا رو میبره و قبلیا رو که سفارت آماده کرده پس میاره (تا قبل از 12 ظهر). روزی فقط یکبار. تو خیابون امیریان هست مرکز شهره.

دوستان منم یه سوال دارم. به ما هم درجا گفتن اگه می تونین بمونین برای ویزا که 5 روز دیگه آماده میشه .ولی نشد بمونیم و تصمیم به پیکاپ داریم. الان نمی دونم باید چه کار کنیم؟ منتظر ای میلی چیزی باید باشیم؟ یا همینطوری باید اقدام کنیم برای پیکاپ؟ چون هیچ کدی هم بهمون نداد واسه کلیر و انتظار.... بهمون گفت 5 روز دیگه آماده است ویزاتون. چند جا زنگ زدم پرسیدم می گن باید اون یوزر پسوردی که موقع وقت سفارت ازش استفاده کردین رو داشته باشین تا بتونین بقیه کاراتون رو انجام بدین.این کد رو هم ندارم چون آژانس برامون وقت گرفت .آیا کسی تجربه ای داره که این گفته درسته یا نه؟ خلاصه ما الان دقیقا نمی دونیم باید چه کار کنیم..کسی هست بتونه راهنماییمون کنه؟ اون تاریخی که افسر گفت ویزاتون آماده است هم رد شده الان. پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    از كساني كه درجاگرفتن ويزاشونو و ارمنستان موندن ممنون ميشم بگن دقيقا چند روز طول كشيده
    من دوشنبه مصاحبه داشتم، آيا اين شانس وجود داره كه جمعه آماده بشه پاسپورتم؟

سلام دوست عزيز
    لطف ميكنيد اگر تجربه پيكاپ ويزاتون رو همينجا بزاريد، و اينكه چند روز طول كشيد، چون من جديدا شنيدم اونايي كه درجا ويزا ميگيرن، بهشون ميگن يه هفته طول ميكشه مرحله صدور، و اينجوري از لحاظ اقتصادي به صرفه نيست ادم يه هفته بمونه ارمنستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط azam289 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از كساني كه درجاگرفتن ويزاشونو و ارمنستان موندن ممنون ميشم بگن دقيقا چند روز طول كشيده

Never Give In, Never Give Up

نقل قول نوشته اصلی توسط azam289 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوست عزیز ما جمعه مصاحبه داشتیم گفت جمعه ی دیگه آماده است.تاکید هم کرد که 5 روز کاری طول میکشه. من خودم اگه مساله ی مرخصی نبود می ماندم. اما بخواین حساب کنین حداقل شبی 50 60 دلار هتل یا هر جایی که بگیریم در میاد ..خورد و خوراک هست دیگه... پیک اپ رو من از 3 دلار به بالا قیمت گرفتم...

با سلام

لطفا دوستانی که ویزاشونو پیکاپ کردند، تاریخی که پاستون وارد سفارت شده، و تاریخ issue، و تاریخ expiration را به ما اطلاع بدید.
    من دقیق میخوام بدونم رفتار ایروان و محاسبه مدت زمان validity ویزاهاش چطوریه.
    مخصوصا ویزاهای سینگل f-1.
    خیلی ممنون میشم.
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)