صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7891011121314151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 165 , از مجموع 165

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط REALie نمایش پست ها
    یه سوالی دارم.
    همسر من روز مصاحبه برگه صورتی گرفت.
    رفت آژانس، بهش گفتن که باید ایمیلی که سفارت بهت زده که ویزات آماده هست برای پیکاپ رو بیاری. اگه برگه صورتی بگیریم، سفارت باز ایمیل میزنه؟ یا این ایمیل زدن فقط واسه کسایی هست که برگه زرد میگیرن؟
    سایتی هست که بشه چک کرد که ویزا آماده هست یا نه؟ که اون رو پرینت بگیریم؟ که خیالمون هم راحت بشه؟
    برگه کوریر که میگن چیه؟ از کجا میشه گرفت؟ برگه کوریر همون برگه کانفرمیشن DS-160 هست برای ویزا F2?
    ایمیل سفارت رو میتونین اینجا بذارین؟
    اگه همه ی اینها رو اینجا بذارین، همش یه جا هست و به درد بقیه هم میخوره.
    ممنون دوستان.
    سلام, من ۲ هفته پیش وقت مصاحبه توریستی تو دبی داشتم و برگه صورتی گرفتم. برگشتم ایران و الان منتظر ایمیل سفارتم که بگه ویزا آماده است تا پاسپورتم را بفرستم اما هنوز خبری نشده. خیلی طول کشید. به نظرتون عادیه؟
    آخه به دلیل کارم من برگشتم ایران و الان که میخوام پاسپورتمو بفرستم این آژانسی ها میگن که باید ایمیل ویزا از سفارت هم داشته باشی. ولی به من روز مصاحبه گفت که برو ایران و پاست را بفرست بیاد....

دوستان بهترین و سریعترین آژانس برای پیکاپ ویزا از دبی چیه؟

Banned

اگر برگه صورتی دریافت کردید ، احتیاجی به دریافت ایمیل سفارت نیست و میتونید همین الان برای پیکاپ پاسپورتتون اقدام کنید.

Banned

خانم تقی زاده
    مورد شوهر شما به دلیل تموم شدن شماره ویزای سفارت امریکا در انکارا طول کشید و شما به هیچ وجه به این موضوع در پست هایی که میذارید اشاره نمیکنید.
    و همچنین ویزای شما که f1 بودید زودتر issue شد و بر خلاف انتظار شما خیلی زود برگشت ایران.
    اذیت شدن شما به دلیل شرایطی بود که سفارت دچارش بود ، نه کم کاری آژانس قضران گشت .

Banned

پاسپورت ها هر روزی که تحویل آژانس داده میشود همون روز به دبی ارسال شده و بعد از دریافت کارگزار این آژانس و تحویل به ام پست پروسه ی ویزا شروع میشود.
    معمولا هر مسافری با آژانس تماس میگیرد با اطلاع از تایم پروسه به مسافرین اعلام میکنیم که ۷ تا ۱۰ روز کاری انجام کارشان زمان میبرد مگر اینکه اعلام ارجنت نمایند.
    و در این صورت کار شما طبق روال اعلام شده بهتون انجام شده است.
    ویرایش توسط ghasran_gasht : December 27th, 2016 در ساعت 11:30 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)