صفحه 2 از 17 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 165

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱۶

دوستان كسي ميتونه جايي رو معرفي كنه ١ هفته اي pickup كنه؟ دانشكًاهم نه ديفر ميكنه نه قبول ميكنه بعد از هفته اول از شروع كلاسا برم... ١٠ تا آزانس سرزدم همه ميكًن مسافر بيدا كن برات ببره... فقط مشكلم بردنشه بركًشتش كسي رو دارم كه بركًردونه...

دوستان عزیز. پاسپورت من هفته پیش توسط یکی از شرکت ها به امپست تحویل داده شده و ویزا امروز ایشو شد. این شرکت محترم این هفته پیک آپ ندارند و من میخام از دوستم خواهش کنم که پاسپورت منو پیک آپ و ارسال کنه. مدارکی که باید برای ایشون ارسال کنم تا بتونه پاسپورت منو پیک آپ کنه اگه میدونید لطفا بفرمایید. سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط info_parsit نمایش پست ها
    دوستان عزیز. پاسپورت من هفته پیش توسط یکی از شرکت ها به امپست تحویل داده شده و ویزا امروز ایشو شد. این شرکت محترم این هفته پیک آپ ندارند و من میخام از دوستم خواهش کنم که پاسپورت منو پیک آپ و ارسال کنه. مدارکی که باید برای ایشون ارسال کنم تا بتونه پاسپورت منو پیک آپ کنه اگه میدونید لطفا بفرمایید. سپاس
    زنگ بزن برای نمونه به یکی از شرکتها و جزئیات را بپرس.

ظاهرا برای ایشان داشتن یک نامه از شما کفایت میکنه. نمونه نامه هم تو سایت برخی شرکتها هست.

توش قید میشه که شما با شماره پاسپورت ***** و کیس نامبر ***** به دوستم آقای ****** با مشخصات کامل شناسایی وکالت میدهم که از طرف من ویزا را پیکاب کنند.

در پایان هم امضایی مشابه با امضای پاسپورت باید داشته باشید.

کپی پاسپورت و کپی i20 و پرینت کوریور را هم بهش بدید بد نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط info_parsit نمایش پست ها
    نامه قراردادت و كپي پاسپورتت كه هر دو يك امضا و امضاي خودت باشن...رسيد تحويل رو هم ميخواد ولي اكًر نباشه شنيدم با اصرار و توضيح با همون دو مدرك اول تحويل ميدن

Junior Member

سلام دوستان. من توی پروسه کلیرنس بودم ولی دیروز یه ایمیل اومده که در زیر براتون فرستادم. متاسفانه لینک توی ایمیل کار نمی کنه. سایت واشنگتن هم هنوز Administrtative processing هست ولی یک آپدیت خورده. سایت دبی هم هنوز تغییر نکرده. من چیکار باید بکنم الان؟ کسی می دونه لینک توی ایمیل درستش چیه؟
    Dear Applicant,
    We are happy to inform you that the administrative processing required for your case number: 20160042441 has been completed and you may drop off your passport for visa processing. Please submit your passport as soon as possible to avoid any further delays.
    The Consular Section of the US Consulate in Dubai has transitioned to a new system for applicants applying for a visa to come to the United States. In order to drop of your passport/documents to complete processing of your case please click on the following website link: http://usvisa-info.com/en-AE/selfser...er_information
    Sincerely,
    Non-Immigrant Visa Section
    U.S. Consulate Dubai

Junior Member

یه پاسخ پیدا کردم خودم. البته با تماس با تهران پیکاپ!
    کسانی که ایمیل فوق رو دریافت کردند ولی لینک خرابه باید برن تو اکانتشون که وقت گرفتن و در باکس زرد/نارنجی رنگ روی ... consular instructed me to کلیک کنند در صفحه بعدی روی گزینه خودشون کلیک کنن و در باکس پیام بنویسن courier in reception و اراسال کنند. در صفحه بعدی که اطلاع می ده approve شده باید محل پیکاپ رو تعیین کنن و مراحل رو برن تا فرم دو صفحه ای با عنوان Courier-In Authorization Certificate دریافت کنند. بقیه توضیحات رو هم توی همین فرم و توی سایت داره. اگر مشکلی داشتید هم با خود تهران پیکاپ تماس بگیرید.

Junior Member

با سلام.ما با مشکلی مواجه شدیم. دوستان ممنون میشم بصورتی اورژانسی راهنمایی کنید
    ما از طریقه یه شرکت وقت سفارت گرفتیم و اونها برای ما اکانت و یوزر ساخته بودن و فقط تاریخ مصاحبه رو به ما گفتن. الان که ویزا آماده شده و ما برای ادامه کار نیاز به یوزر و پسورد اولیه داریم ..باهاشون تماس گرفتیم اما میگن اونها رو ندارن و اینکه غیرفعال شده.....حالا باید چیکار کنیم؟ ..چون باید هرچه سریع تر پاسپورتمون رو برای پیکاپ بفرستیم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    memari- tabriz

سلام دوستان. من 22 بهمن مصاحبه داشتم. افیسر گفت ویزای شما approve شد، پرسید کی میخوای بری؟ گفتم 3 یا 4 ماه آینده .
    گفت هر موقع خواستی بری 1 ماه قبلش پاستو بفرست برای ویزا، ولی هیچ برگه ای به من نداد، نه زرد نه صورتی، ازش پرسیدم هیچ برگه ای به من نمیدین؟ گفت نه لازم نیست.
    کسی میدونه علتش چیه؟ بدون برگه صورتی میتونم پیکاپ کنم؟

Junior Member

دوست عزیز شما به سایت ais تشریف ببرید و آدرس ایمیل خودتون رو که به آزانس یا همون شرکت داده بودید بزنید و بعد گزینه ریست پسورد رو بزنید شاید درست بشه و بتونید اکانتتون رو بازیابی کنید. . اگر هم که از ایمیل اون شرکت براتون وقت گرفتن ازشون ایمیل آدرس رو بپرسید و امتحان کنید. در غیر این صورت ایمیل با کیس نامبر خودتون به سفارت بزنید و توضیح بدید. احتمال زیاد سفارت به شما میگه یه اکانت جدید بسازید و بهشون اطلاع بدید.
    اگر مشکلتون حل شد به بقیه دوستان هم بگید که دقیقا چه کاری کردید. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط flor_kg نمایش پست ها
    با سلام.ما با مشکلی مواجه شدیم. دوستان ممنون میشم بصورتی اورژانسی راهنمایی کنید
    ما از طریقه یه شرکت وقت سفارت گرفتیم و اونها برای ما اکانت و یوزر ساخته بودن و فقط تاریخ مصاحبه رو به ما گفتن. الان که ویزا آماده شده و ما برای ادامه کار نیاز به یوزر و پسورد اولیه داریم ..باهاشون تماس گرفتیم اما میگن اونها رو ندارن و اینکه غیرفعال شده.....حالا باید چیکار کنیم؟ ..چون باید هرچه سریع تر پاسپورتمون رو برای پیکاپ بفرستیم...

Junior Member

شما مشکلی نداره وضعیتتون. به اکانتتون در سایت ais مراجعه کنید و در قسمتی که نوشته Consulate office instructed me to send more documents برید و با انتخاب گزینه خودتون در قسمتی که باید پیام بنویسید تایپ کنید Courier in reception و ارسال کنید. اگر ویزای شما تایید شده باشه سایر مراحل براتون اتوماتیک میاد و شما با انتخاب گزینه های صحیح در صفحات بعدی نهایتا به فرم courier in authorization می رسید که این فرم رو باید به همراه بقیه مدارک تحویل امپست بدید. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadimd نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 22 بهمن مصاحبه داشتم. افیسر گفت ویزای شما approve شد، پرسید کی میخوای بری؟ گفتم 3 یا 4 ماه آینده .
    گفت هر موقع خواستی بری 1 ماه قبلش پاستو بفرست برای ویزا، ولی هیچ برگه ای به من نداد، نه زرد نه صورتی، ازش پرسیدم هیچ برگه ای به من نمیدین؟ گفت نه لازم نیست.
    کسی میدونه علتش چیه؟ بدون برگه صورتی میتونم پیکاپ کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)