صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 165

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱۶

سلام دوستان. توی ایمیل کلیرنس من یه لینک هست که باز نمیشه و بهم گفتن که از لینک به سایت CSC برم و sign in و re-register کنم تا بتونم از empost استفاده کنم برای پیک اپ ویزا.
    من دقیقا متوجه نشدم که چیو رجیستر (ری رجیستر!) کنم! من وقتی این اکانت رو میساختم empost رو انتخاب کرده بودم ، الان هم وقتی لاگین میکنم توی قسمت courier میبینم که empost هست و توی اکانتم دکمه ی رجیستری هم نمیبینم.
    خیلی ممنون میشم اگه کسی مشابه پیغام رو دریافت کرده منو راهنمایی کنه که بتونم این reregister رو انجام بدم.

Junior Member

سلام دوستان سه تا سوال و مشکل داشتم
    اول اینکه من فکر کنم که کلیر شدم با دریافت این ایمیل(یک ماه پیش گرفتمش) و فقط آپدیت خوردم در سایت واشنگتن(سه روز قبل از دریافت این نامه)
    دوم اینکه بعضی از دوستان نوشتند --> که باید حالا وارد اکانت شد و
    در قسمت Consular instructed me to ... کلیک کنید و بنویسید I cannot find the registration form و سند کنیدش بعد Continue رو بزنید (خودش دبی هست) و سابمیت کنید و از پایین صفحه جدید رسید پست رو دریافت کنید

و بعضی دیگر نوشتند --> دو
    ستانی که ایمیل فوق رو دریافت کردند ولی لینک خرابه باید برن تو اکانتشون که وقت گرفتن و در باکس زرد/نارنجی رنگ روی ... consular instructed me to کلیک کنند در صفحه بعدی روی گزینه خودشون کلیک کنن و در باکس پیام بنویسن courier in reception و ارسال کنند. در صفحه بعدی که اطلاع می ده approve شده باید محل پیکاپ رو تعیین کنن و مراحل رو برن تا فرم دو صفحه ای با عنوان Courier-In Authorization Certificate دریافت کنند.

کدوم یکی درسته؟

Dear Applicant,
    We are happy to inform you that the administrative processing required for your case number: XXXXX has been completed and you may drop off your passport for visa processing.Please submit your passport as soon as possible to avoid any further delays.

The Consular Section of the US Consulate in Dubai has transitioned to a new system for applicants applying for a visa to come to the United States. In order to drop of your passport/documents to complete processing of your case please click on the following website link:http://usvisa-info.com/en-AE/selfser...er_information
    Sincerely,
    Non-Immigrant Visa Section
    U.S. Consulate Dubai

دومین مشکل اینه من الان در نروژ ساکنم، و میتونم با DHL پاسپورت به امارات بفرستم، و میخواستم ترجیحا حضوری نیام دبی چون خیلی هزینه بر میشه، به کدوم آدرس باید بفرستم؟(باید به آدرس EMpost بفرستم؟)
    آیا بعد از پیک آپ چجوری باید بهشون اطلاع بدم که باید پست کنیدش دوباره نروژ؟
    در ظمن ما کلا یک انتخاب داشتیم که نزدیک به دبی بود، موقع مرحله document return توی قسمتی که مراحل رو برای تعیین وقت انجام میدادیم، اونم شارجه بود و همونجا در فرم نوشته بود شما تا قبل از مصاحبه میتونید این مکان رو تغییر بدید، قضیه این چیه؟ اینم توضیح میدید...

سوم اینکه من هنوز دو ماه تا پیک آپ زمان دارم و سپتامبر کلاسم شروع میشه، الان اون دستورات بالا رو اجرا کنم حتی اگر دو ماه دیگه میخوام پاسپورت رو تحویل سفارت بدم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_ar نمایش پست ها
    سلام دوستان. توی ایمیل کلیرنس من یه لینک هست که باز نمیشه و بهم گفتن که از لینک به سایت CSC برم و sign in و re-register کنم تا بتونم از empost استفاده کنم برای پیک اپ ویزا.
    من دقیقا متوجه نشدم که چیو رجیستر (ری رجیستر!) کنم! من وقتی این اکانت رو میساختم empost رو انتخاب کرده بودم ، الان هم وقتی لاگین میکنم توی قسمت courier میبینم که empost هست و توی اکانتم دکمه ی رجیستری هم نمیبینم.
    خیلی ممنون میشم اگه کسی مشابه پیغام رو دریافت کرده منو راهنمایی کنه که بتونم این reregister رو انجام بدم.
    سلام عزیزم، منم مشکل شما رو دارم. می‌شه ازتون بپرسم که آیا راه حلی‌ براش پیدا کردید یا نه؟ خیلی‌ خیلی‌ ممنون میشم اگه به من هم بگید چیکار کردید. مرسی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط Her3by نمایش پست ها
    سلام دوستان سه تا سوال و مشکل داشتم
    اول اینکه من فکر کنم که کلیر شدم با دریافت این ایمیل(یک ماه پیش گرفتمش) و فقط آپدیت خوردم در سایت واشنگتن(سه روز قبل از دریافت این نامه)
    دوم اینکه بعضی از دوستان نوشتند --> که باید حالا وارد اکانت شد و
    در قسمت Consular instructed me to ... کلیک کنید و بنویسید I cannot find the registration form و سند کنیدش بعد Continue رو بزنید (خودش دبی هست) و سابمیت کنید و از پایین صفحه جدید رسید پست رو دریافت کنید

و بعضی دیگر نوشتند --> دو
    ستانی که ایمیل فوق رو دریافت کردند ولی لینک خرابه باید برن تو اکانتشون که وقت گرفتن و در باکس زرد/نارنجی رنگ روی ... consular instructed me to کلیک کنند در صفحه بعدی روی گزینه خودشون کلیک کنن و در باکس پیام بنویسن courier in reception و ارسال کنند. در صفحه بعدی که اطلاع می ده approve شده باید محل پیکاپ رو تعیین کنن و مراحل رو برن تا فرم دو صفحه ای با عنوان Courier-In Authorization Certificate دریافت کنند.

کدوم یکی درسته؟

Dear Applicant,
    We are happy to inform you that the administrative processing required for your case number: XXXXX has been completed and you may drop off your passport for visa processing.Please submit your passport as soon as possible to avoid any further delays.

The Consular Section of the US Consulate in Dubai has transitioned to a new system for applicants applying for a visa to come to the United States. In order to drop of your passport/documents to complete processing of your case please click on the following website link:http://usvisa-info.com/en-AE/selfser...er_information
    Sincerely,
    Non-Immigrant Visa Section
    U.S. Consulate Dubai

دومین مشکل اینه من الان در نروژ ساکنم، و میتونم با DHL پاسپورت به امارات بفرستم، و میخواستم ترجیحا حضوری نیام دبی چون خیلی هزینه بر میشه، به کدوم آدرس باید بفرستم؟(باید به آدرس EMpost بفرستم؟)
    آیا بعد از پیک آپ چجوری باید بهشون اطلاع بدم که باید پست کنیدش دوباره نروژ؟
    در ظمن ما کلا یک انتخاب داشتیم که نزدیک به دبی بود، موقع مرحله document return توی قسمتی که مراحل رو برای تعیین وقت انجام میدادیم، اونم شارجه بود و همونجا در فرم نوشته بود شما تا قبل از مصاحبه میتونید این مکان رو تغییر بدید، قضیه این چیه؟ اینم توضیح میدید...

سوم اینکه من هنوز دو ماه تا پیک آپ زمان دارم و سپتامبر کلاسم شروع میشه، الان اون دستورات بالا رو اجرا کنم حتی اگر دو ماه دیگه میخوام پاسپورت رو تحویل سفارت بدم؟

ممنون

سلام عزیزم، منم مشکل شما رو دارم. می‌شه ازتون بپرسم که آیا راه حلی‌ براش پیدا کردید یا نه؟ خیلی‌ خیلی‌ ممنون میشم اگه به من هم بگید چیکار کردید. البته قسمت اولش . مرسی‌

Junior Member

Hi, I didn't re-register anything. I signed into the CSC, then clicked on the button that says "consulate instructed me to send documents" ,and changed the status to "send documents" by copying some text into the box there.
    I found the text you have to copy there in an old post in the last year Dubai forum (Dubai 2015), let me see if I can find it for you because I don't remember the text now. .

سلام
    بچها ی سوال فوری داشتم وی وقتی که از سفارت دبی می خوایم بگیریم document carrier pick up location روچی زدید شما؟؟؟ پی باید بزنیم؟؟؟ ممنون میشم بهم پیام خصوصی بدید و بگید چون من گم میکنم این لینک رو و خیلی واجبه که بدونم هر چه سریعتر که چی انتخاب کنم این ورد رو.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_mir نمایش پست ها
    سلام
    بچها ی سوال فوری داشتم وی وقتی که از سفارت دبی می خوایم بگیریم document carrier pick up location روچی زدید شما؟؟؟ پی باید بزنیم؟؟؟ ممنون میشم بهم پیام خصوصی بدید و بگید چون من گم میکنم این لینک رو و خیلی واجبه که بدونم هر چه سریعتر که چی انتخاب کنم این ورد رو.
    ممنون
    من اینو زدم چون فقط این تو خود دوبی هست و بقیه تو شهرهای دیگه هستن.
    موفق باشید

Courier Selection

Courier Empost

Branch Name Deira Main Post Office – Emirates Post Building

Address Hor Al Anz East
    Near Abu Hail Center
    Deira
    Dubai, 1, 32200
    United Arab Emirates

سلام
    برای گرفتن پرینت کوریر چکار باید بکنیم ؟

Junior Member

با سلام، دوستان پدر بنده برای دیدن من که دانشجو هستم مصاحبه سفارت رفتن در دوبی و موافت با برگ صورتی شده. به دلایلی برنامه سفرشون به تعویق افتاده، می خواهم ببینم تا کی میتونیم پاسپورت را بفرستیم برای سفارت؟ دیرترین حالت کیه؟
    بعضی ها به من گفتن 3ماه، اما من هیچ جای سایت دوبی همچین چیزی نمیبینم. ممنون

سلام دوستان
    من 20 آپریل سفارت دبی بودم و صورتی گرفتم ولی تا الان ایمیلی دریافت نکردم
    شروع ترم من 10 آگوست هست (که من میخوام 1 آگوست یعنی 3 ماه و 3 روز دیگه برم)
    حالا سوال من اینه آِیا ویزا آمادست؟من تا کی فرصت دارم پیکاپ کنم؟از زمان پیکاپ چقدر فرصت دارم که وارد آمریکا بشم؟
    ممنون میشم هرکسی اطلاعاتی داره کمکم کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)