صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 165

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط homeiraazari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 20 آپریل سفارت دبی بودم و صورتی گرفتم ولی تا الان ایمیلی دریافت نکردم
    شروع ترم من 10 آگوست هست (که من میخوام 1 آگوست یعنی 3 ماه و 3 روز دیگه برم)
    حالا سوال من اینه آِیا ویزا آمادست؟من تا کی فرصت دارم پیکاپ کنم؟از زمان پیکاپ چقدر فرصت دارم که وارد آمریکا بشم؟
    ممنون میشم هرکسی اطلاعاتی داره کمکم کنه
    وقتی صورتی گرفتین یعنی آماده است.
    شما ماکزیمیم طی 4 ماه بعد مصاحبه باید ویزاتونو گرفته باشین، معمولا خیلی جاها می نویسن 90 روز، ولی سفارت تو ایمیل به من گفت within 4 month
    وقتی ویزا می گیرین اگه سینگل باشه 3 ماه فرصت دارین اگه مالتی باشه مثل اینکه محدودیتی نیست
    در ضمن یک ماه زوتر از تاریخ i20 نمی تونین وارد خاک آمریکا شین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raminy نمایش پست ها
    با سلام، دوستان پدر بنده برای دیدن من که دانشجو هستم مصاحبه سفارت رفتن در دوبی و موافت با برگ صورتی شده. به دلایلی برنامه سفرشون به تعویق افتاده، می خواهم ببینم تا کی میتونیم پاسپورت را بفرستیم برای سفارت؟ دیرترین حالت کیه؟
    بعضی ها به من گفتن 3ماه، اما من هیچ جای سایت دوبی همچین چیزی نمیبینم. ممنون
    تو قسمت contact us سفارت یک سری سوال هست و همچنین می تونین بپرسین، اونجا میگن چقد وقته، معمولا بین 3 تا 4 ماه دیگه باید گرفته باشین

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میتونه به من جواب بده؟
    من خرداد 94 یعنی June 2015 برای مصاحبه به دوبی رفتم. مورد من یک ویزیت کوتاه مدت تحقیقاتی سه ماهه بود. بعد از 4 ماه وضیت من در سایت واشنگتن اپدیت شد یعنی اکتبر 2015. بعد از آن هیچ تغییری نکرد. سایت دوبی هم همچنان ادمینسترتیو پروسسینگ بود. بعد از هشت ماه من به دوبی ای میل زدم و جواب آمد که مراحل اداری شما تمام شده و ما اماده هستیم که ویزای شما را ایشو کنیم. من سه ماه بعد مدارک را با آزانس فرستادم. الان مدارک من در سفارت است. سایت دوبی همچنان ادمینسترتیو پروسسینگ است. سایت واشنگتن یک اپدیت جدید به تاریخ 2 May زده. فرم جی 1 من منقضی شده. البته دانشگاه جدید میفرستد. ایا این موضوع که بعد از تقریبا یک سال وضعیت من تازه اپدیت شده درحالیکه من پاسم و برگه زردم را فرستادم مشکلی نیست؟ نگرانم.

سلام دوستان.نمیدنم سوالم مربوط ب تاپیک هست یا نه.
    من چند روز پیش کیس نامبرمو چک کردم نوشته پاسپورتتونو تحویل بدین. نه ایمیلی برام اومده نه تو سایت ceac گفته که پروسه تموم شدهبه هر حال دو بار ایمیل زدم یکی میگه بفرست یکی میگه هنوز under processinge. میخوام ببینم کسی تجربه ای داشته و یا میتونه منو راهنمایی کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_ar نمایش پست ها
    سلام دوستان. توی ایمیل کلیرنس من یه لینک هست که باز نمیشه و بهم گفتن که از لینک به سایت CSC برم و sign in و re-register کنم تا بتونم از empost استفاده کنم برای پیک اپ ویزا.
    من دقیقا متوجه نشدم که چیو رجیستر (ری رجیستر!) کنم! من وقتی این اکانت رو میساختم empost رو انتخاب کرده بودم ، الان هم وقتی لاگین میکنم توی قسمت courier میبینم که empost هست و توی اکانتم دکمه ی رجیستری هم نمیبینم.
    خیلی ممنون میشم اگه کسی مشابه پیغام رو دریافت کرده منو راهنمایی کنه که بتونم این reregister رو انجام بدم.
    من هم پیامی مشابه دریافت کردم ولی اصلا معنای ری-ریجستر رو نمی فهمم. من تو سابت تعیین وقت پست افیس دیره رو انتخاب کردم. این پیامی هست که برای من اومده :
    Dear Sir/Madam,

We are ready to issue you a visa.

You must submit the passport with the pink letter through EMPOST. Prior to submitting any document via EMPOST, you must first Sign-in and re-register at
    http://usvisa-info.com/. This service is provided at no additional cost. Please do not make an appointment, complete a new visa application form, or pay the visa fee again.

دوستان اگر این پروسه رو انجام دادند ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان روزتون بخير من ٤ مي وقت داشتم (دوبي) همه چي عالي بود و افيسر بهم برگ صورتي داد (ويزا ب-١) و تاريخ سفرم هم ٢٨ جولاي هست ( يعني از ٣ مي تا ٢٨ جولاي ٢ ماه و خورده اي ميشه و كمتر از ٣ ماه وقته) و به طبع مي تونم پيكاپ كنم ولي افيسر در انتها مصاحبه گفت كه پاستو الان نفرس چون ويزات تا اون موقع expire ميشه و بزار يك ماه قبل سفرت بفرس :| خوب من مي خوام از الان بليط بخرم تا به گروني نخورم ، ايا ممكن هست الان بفرسم واس پيكاپ؟

سلام دوستان
    من چند روز پیش کیس نامبرمو چک کردم نوشته پاسپورتتونو تحویل بدین. نه ایمیلی برام اومده نه تو سایت ceac گفته که پروسه تموم شده. البته فقط دی اس من چک نشده و از قرار به همسرم فقط میخوان ویزا بدن.به هر حال دو بار ایمیل زدم یکی میگه بفرست یکی میگه هنوز under processinge. میخوام ببینم کسی تجربه ای داشته و یا میتونه منو راهنمایی کنه؟ احتمال داره به منم ویزا داده باشن؟

Junior Member

دوستان عزيز
    مامانم ديروز سفارت دوبي رفت و برگه صورتي ويزاي توريستي گرفت. سوال من اين هست كه چقدروقت داريم تا ويزاي ايشون وپيك آپ كنيم ؟ و اينكه چقدربعداز گرفتن ويزا وقت دارن وارد خاك آمريكا بشن؟
    ممنون

Junior Member

دوستان من برگ صورتي گرفتم ٢ هفته پيش و الان ديگه مي خوام پاسمو بدم اژانس پيكاپ كنه ، جز پاسپورت چي بايد بديم به آژانس ؟ ثانيا من مي خوام ١ august برم امريكا (ب-١) الان زود نيست واسه پيكاپ؟

Junior Member

دوستان من صورتي گرفتم بعد اومدم تو سايت يه جا بود تو همون سايت دوستان مي گفتن بزن courier in reception و بعدش يهو يه ايميلي برام اومد با باركد كه ارسال مدارك بود (فكر كنم همون دستكاري خودم تو سايت باعث اين شد) و وضعيتم تو سايت شد ، ارسال مدارك !!! در حالي كه افيسر گفت قبولي و چيز ديگه اي لازم نيست ، حالا خواستم بفرسم واسه پيكاپ مشكل پيش نياد !؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)