صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 92

موضوع: مشاوره در خصوص آموزش زبان نروژی

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان نروژی

دوستان لطفا از ارسال پست های نامرتبط با تاپیک جدا خودداری کنید و از کلام مناسبتری در پاسخ های خود استفاده نمایید. تمامی پست های اخیر به دلیل لحن نامناسب و اینکه کاملا نامرتبط با موضوع اصلی تاپیک هستند حذف شدند.
    ویرایش توسط arash-iran : January 6th, 2012 در ساعت 08:24 PM
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

ارسال پست صرفا در موازین عنوان تاپیک مجاز هست.
    ممنونم برای همکاری.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU- Cybernetics

اولین سطح کلاس نروژی در NTNU با استفاده از مطالب این سایت برگزار میشه. خود استاد های این کلاس ادعا دارن که با استفاده از این سایت رایگان میشه به صورت خودخوان زبان رو یاد گرفت. من سعی میکنم با شروع کلاسها مطالبی که استاد برای یادگیری میده رو اینجا اپلود کنم شاید مفید باشه

http://www.ntnu.edu/now

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    ماشاالله به این استقبال!!!! حالا یک حبر خوب و تاپ دارم:
    من یک کلاس نروژی از یک native گیر آوردم که هم قیمتش در تهران مناسب ترینه واااااقعا و هم native هست که موهبت بزرگیه.جلسه ای 45 و به ازای هر نفر اضافه فقط 1000 تومان زیاد میکنه بر عکس چندتای دیگه که استاداش ایرانین و فقط اونجا به انگلیسی لیسانس گرفتن و 35 تا 40 میگیرن و به ازای هر نفر هم 4تا 5000 تومان افزایش میدن.برای رسیدن به سطح در حد pre intermediate که بشه مکالمه معمولی برای کار گرفتن داشت (که با تحقیقاتم فهمیدم بسیار مهمه) بین 30 تا 40 جلسه لازمه که من پایم چند نفری 45 جلسه هم بگیریم اما من باید ببینم اگر نتونستم از کانادا یا آمریکا پذیرش بگیرم برای نروژ اقدام کنم و بلافاصله کلاس رو شروع کنم.لیسانس من بهمن1391 یا فوریه 2012 تموم میشه.
    سلام
    من هم می خوام بیام کلاس. راهنمایی بفرمایید چطوری میشه هماهنگ کنیم.
    ممنون

Junior Member

سلام
    قیمت برای ترم یک ماه و بیست روزه مبتدی (چهار روز در هفته ) 3200 و برای دو ترم سطح متوسط ( به مدت پنج ماه ) 9600 کرون (4800 + 4800) در نروژ می گیرن . به نظرم تو ایران اگه واقعا بشه یاد بگیرین بهتره . منابعی به فارسی نمی شه گیر آورد . تنها یه کتاب به قیمت نزدیک 50 تومان به نام complete norwegian از سری کتابهای teach yourself روبروی دانشگاه تهران می تونین بخرین(اونجایی که کتابهای اورجینال زبان میفروشه ، اسمشو نمی دونم) و به انگلیسی هم هست و خوبه . ولی کلا خودتون بخونین بهتره چون نروژی رو راحت یاد میگیرین ولی تا فهم کامل نزدیک 2 سال زمان لازم دارید . ولی در عرض سه تا 6 ماه می تونین مکالمات روزمره رو انجام بدید . اگه زبان آموزیتون خوب و عالی باشه که در عرض یک ماه می تونید سطح مبتدی را تمام کنید و یکساله خوب صحبت کنید . خواندن روزنامه و مجله زمان بیشتری می بره . اگه می تونید تا هر جا بشه در ایران یاد بگیرین بهتره و پس از ورود به نروژ با یک تست تعیین سطح ساده می تونید ادامه بدین و در این زمینه نگرانی نداشته باشید . و هزینه هایتان خیلی کم می شه .
    چند سایت رو که خوب باشن پیدا می کنم و لینکشونو براتون می ذارم . برای شروع بهتره که از اینجا شروع کنید چون به فارسی هم هست . تا اینکه پس ار سطح مبتدی که معمولا 5 درس رو شامل میشه می تونید منابع بیشتری رو خودتون مطالعه کنید .
    ویرایش توسط Apdentist : June 11th, 2012 در ساعت 07:22 PM دلیل: تبلیغ ممنوع

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI3 نمایش پست ها
    بچه ها تا اونجایی که من میدونم , تمام دانشگاه های سطح اول نروژ دوره یکساله اموزش زبان نروژی برای دانشجویان خارجی دارن که اکثرا هم رایگانه . شهرداری ها هم توی بعضی شهرها این کلاسها رو دارن .توی مدت تحصیل هم که ممکنه 2 سال یا بیشتر طول بکشه شما اصلا نیازی به زبان نروژی ندارین و کلیه ارتباطات و مکاتبات (کلا هر چی ) انگلیسیه و به اندازه کافی وقت دارین واسه زبان سوم.فقط بعد از فارغ التحصیلی اگر خواستین توی نروژ کار پیدا کنین باید نروژی بلد باشین .پس به جای اینکه از الان فکر نروژی باشین و الکی هزینه کلاس بدین سطح انگلیسی رو تا جایی که می توننین بالاتر ببرین
    سلام AL13 عزیز درسته در کشوری که همه زبان انگلیسی بلدن میشه کارتو راه بندازی ولی تو این کشور تمام تابلو ها و فرمهای اداری و روزنامه ها و آگهی ها و اکثر سایتها به زبان نروژی است . بنابراین بهتره که قبل از ورود بیشتر یاد بگیرین چون هزینه آموزش نروژی داخل نروژ بارای سطح متوسط نزدیک 13000 کرون در میاد که باید ظرف مدت 10 ماه هزینه کنید .
    در ضمن دوره های رایگان دانشگاهها هم در سطح آشنایی است و به درد کسی که می خواد زبان یاد بگیره نمیخوره .

بچه ها سلام کسی هست که الان بخواد نروژی بخونه؟ یا کلاس بره؟ من می خوام شرع کنم و فکر کنم دو نفری یا چند نفری جواب بهتری می گیریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidakhareji2 نمایش پست ها
    سلام به همه!

اگر 5 نفر بشیم میتونیم کلاس گروهی نروژی شرکت کنیم...هر کسی مایل هست برای همچین کلاسی در تهران به من پیغام بده لطفا
    سلام به همگی .میخواستم بدونم که چطور در ایران میشه این زبان رو یاد گرفت من خیلی به راهنمایی نیاز دارم و نمیدونم که چطور اقدام کنم اگه اموزشگاهی یا جای دیگه ای رو سراغ دارین بگین خیلی ممنون.

Junior Member

سلام اینجا کسی هست بتونه به من کمک کنه تا بتونم تو تهران آموزشگاهی رو پیدا کنم که زبان نروژی تدریس کنه.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy,Teharn

با سلام از آموزشگاه پرتو دانش در مطهري سوال كنيد. قبلا برگزار مي كرد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)