صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 92

موضوع: مشاوره در خصوص آموزش زبان نروژی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آموزش زبان نروژی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_s نمایش پست ها
    سلام
    كسي براي تشكيل كلاس جديد آموزش نروژي داوطلب هست؟
    بچه ها تا اونجایی که من میدونم , تمام دانشگاه های سطح اول نروژ دوره یکساله اموزش زبان نروژی برای دانشجویان خارجی دارن که اکثرا هم رایگانه . شهرداری ها هم توی بعضی شهرها این کلاسها رو دارن .توی مدت تحصیل هم که ممکنه 2 سال یا بیشتر طول بکشه شما اصلا نیازی به زبان نروژی ندارین و کلیه ارتباطات و مکاتبات (کلا هر چی ) انگلیسیه و به اندازه کافی وقت دارین واسه زبان سوم.فقط بعد از فارغ التحصیلی اگر خواستین توی نروژ کار پیدا کنین باید نروژی بلد باشین .پس به جای اینکه از الان فکر نروژی باشین و الکی هزینه کلاس بدین سطح انگلیسی رو تا جایی که می توننین بالاتر ببرین
    ویرایش توسط roya_nn62 : January 11th, 2015 در ساعت 04:34 PM

Junior Member hbah آواتار ها

من که تو انقلاب هر چی گشتم کتابی چیزی پیدا نکردم فقط دیکشنری نروژی بود. سایتهایی هم که توی اینترنت بود با این اینترنت ما خیلی قابل استفاده نیست. رپید شیر و این چیزا هم که *****ه.
    ویرایش توسط roya_nn62 : January 11th, 2015 در ساعت 04:35 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hbah نمایش پست ها
    من که تو انقلاب هر چی گشتم کتابی چیزی پیدا نکردم فقط دیکشنری نروژی بود. سایتهایی هم که توی اینترنت بود با این اینترنت ما خیلی قابل استفاده نیست. رپید شیر و این چیزا هم که *****ه.
    یکی از کتاب هایی که برای شروع خوبه ، کتاب Teach yourself Norwegian هست. اگر گیرتون نیومد من می تونم فایل های Audio رو براتون ایمیل کنم. فکر کنم خود pdf کتاب هم تو اینترنت باشه.
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Gharibeh نمایش پست ها
    یکی از کتاب هایی که برای شروع خوبه ، کتاب Teach yourself Norwegian هست. اگر گیرتون نیومد من می تونم فایل های Audio رو براتون ایمیل کنم. فکر کنم خود pdf کتاب هم تو اینترنت باشه.
    غریبه جان اگه واست مقدور هست فایل ها رو تو همین تاپیک آپلود کن یا لینک دانلودش رو قرار بده.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    غریبه جان اگه واست مقدور هست فایل ها رو تو همین تاپیک آپلود کن یا لینک دانلودش رو قرار بده.
    این قسمت اولشه. اگر درست کار کرد و به دردتون خورد بگید بقیه اش هم upload کنم.
    http://www.megaupload.com/?d=HY0J0A2F

موفق باشید
    ویرایش توسط roya_nn62 : January 11th, 2015 در ساعت 04:36 PM
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

این هم لینک کتابشه. البته اسم شخصیت ها و یه چیزاییش شاید با فایل های صوتی کاملا یکسان نباشه.
    http://www.megaupload.com/?d=G53FLLMN
    ویرایش توسط roya_nn62 : January 11th, 2015 در ساعت 04:36 PM

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان نروژی

همه این که نوشتی تو پست اول همین تاپیک با لینک کاملش هست. من هم دانلود کردم کار هم میکنه

سلام دوستان
    ميخواستم بدونم كلاس اموزش نروژي به كجا رسيد اگر هنوز به قوت خودش باقيه روي دو نفر ديگه هم حساب كنيد

سلام
    در مورد زبان نروژی زیاد نگران نباشید . من امروز سایت دانشگاه رو که نگاه می کردم در برنامه معارفه شون برای دانشجوهای جدید . آشنایی با زبان نروژی هم دارند.

حمید

حمیدجان اگه صفر کیلومتر بریم یادگیری خیلی سخت میشه حداقل باید مطالب پایه رو یاد بدونیم بهر صورت ممنون از اطلاعاتی که دادی

پدرام

نقل قول نوشته اصلی توسط hbah نمایش پست ها
    سلام
    در مورد زبان نروژی زیاد نگران نباشید . من امروز سایت دانشگاه رو که نگاه می کردم در برنامه معارفه شون برای دانشجوهای جدید . آشنایی با زبان نروژی هم دارند.

حمید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)