صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 92

موضوع: مشاوره در خصوص آموزش زبان نروژی

Member
    رشته و دانشگاه
    -

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان نروژی

بستگی داره مثلا دانشگاه ان تی ان یو که دوره های زبانش رایگانه! البته برای دانشجو های خودش!!! ولی بهترین جا برای یادگیری همونwww.NTNU.edu/now هستش خیلی هم خوبه حتما امتحان کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    ماشاالله به این استقبال!!!! حالا یک حبر خوب و تاپ دارم:
    من یک کلاس نروژی از یک native گیر آوردم که هم قیمتش در تهران مناسب ترینه واااااقعا و هم native هست که موهبت بزرگیه.جلسه ای 45 و به ازای هر نفر اضافه فقط 1000 تومان زیاد میکنه بر عکس چندتای دیگه که استاداش ایرانین و فقط اونجا به انگلیسی لیسانس گرفتن و 35 تا 40 میگیرن و به ازای هر نفر هم 4تا 5000 تومان افزایش میدن.برای رسیدن به سطح در حد pre intermediate که بشه مکالمه معمولی برای کار گرفتن داشت (که با تحقیقاتم فهمیدم بسیار مهمه) بین 30 تا 40 جلسه لازمه که من پایم چند نفری 45 جلسه هم بگیریم اما من باید ببینم اگر نتونستم از کانادا یا آمریکا پذیرش بگیرم برای نروژ اقدام کنم و بلافاصله کلاس رو شروع کنم.لیسانس من بهمن1391 یا فوریه 2012 تموم میشه.
    آقا رو من هم حساب باز کنید,میخوام حتما تو ایران یاد بگیرم

Member only_flight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    n/a

با سلام.
    بچه ها من میخوام تازه استارت یاد گرفتن نروژی را بزنم. فقط تو سایت studyinnorway.no دو لحجه رو زده : Bokmål و Nynorsk . حالا من با این شرایط ، کدوم یکی رو یاد بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تاریخ اروپا. سیستان

زبان نروژی سخته. امیدی هست آدم یاد بگیره واقعا؟نگران شدم کلا دارم قید پذیرش گرفتن از نروژ رو میزنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تاریخ اروپا. سیستان

یعنی کانادا و آمریکا شرایطش بهتره؟ من برای دکترا میخوام برم. بعدشم قصد دارم همونجا کار پیدا کنم. ولی آمریکا موندنش خیلی سخته.نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط only_flight نمایش پست ها
    با سلام.
    بچه ها من میخوام تازه استارت یاد گرفتن نروژی را بزنم. فقط تو سایت studyinnorway.no دو لحجه رو زده : Bokmål و Nynorsk . حالا من با این شرایط ، کدوم یکی رو یاد بگیرم؟
    سلام
    Bokmål
    Most people achieved their greatest success one step beyond what looked like their greatest failure

Junior Member

من یک کلاس نروژی از یک native گیر آوردم که هم قیمتش در تهران مناسب ترینه واااااقعا و هم native هست که موهبت بزرگیه.جلسه ای 45 و به ازای هر نفر اضافه فقط 1000 تومان زیاد میکنه بر عکس چندتای دیگه که استاداش ایرانین و فقط اونجا به انگلیسی لیسانس گرفتن و 35 تا 40 میگیرن و به ازای هر نفر هم 4تا 5000 تومان افزایش میدن.برای رسیدن به سطح در حد pre intermediate که بشه مکالمه معمولی برای کار گرفتن داشت (که با تحقیقاتم فهمیدم بسیار مهمه) بین 30 تا 40 جلسه لازمه که من پایم چند نفری 45 جلسه هم بگیریم اما من باید ببینم اگر نتونستم از کانادا یا آمریکا پذیرش بگیرم برای نروژ اقدام کنم و بلافاصله کلاس رو شروع کنم.لیسانس من بهمن1391 یا فوریه 2012 تموم میشه.

اين موضوع هنوز معتبره؟؟؟؟منم ميشه باشم؟

سلام میشه خواهش کنم که اگه امکانش هست شماره این معلم رو بدید یا اگه کلاس هست من هم باشم

دوستان, زبان نروژی خیلی زبان نا اشنا و سختیه. به هیچ وجه نمیشه این زبان رو در خارج از نروژ یاد گرفت. مثل انگلیسی نیست. حتی بعد از سلها زندگی در نروژ, هنوز با این زبان مشکل دارم. خود نروژیها وقتی با هم حرف میزنند, صد بار از هم میپرسند « چی گفتی » ؟ برای اینکه این زبن خیلی نامفهوم و با لهجه های مختلفی در این کشور صحبت میشه. اگر کسی میخواد ادامه تحصیل بده, بهتره که انرژی و هزینه و وقت خودش رو صرف این بکنه که به یک کشور انگلیسی زبان بره.

Junior Member Leonrdo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1000 نمایش پست ها
    دوستان, زبان نروژی خیلی زبان نا اشنا و سختیه. به هیچ وجه نمیشه این زبان رو در خارج از نروژ یاد گرفت. مثل انگلیسی نیست. حتی بعد از سلها زندگی در نروژ, هنوز با این زبان مشکل دارم. خود نروژیها وقتی با هم حرف میزنند, صد بار از هم میپرسند « چی گفتی » ؟ برای اینکه این زبن خیلی نامفهوم و با لهجه های مختلفی در این کشور صحبت میشه. اگر کسی میخواد ادامه تحصیل بده, بهتره که انرژی و هزینه و وقت خودش رو صرف این بکنه که به یک کشور انگلیسی زبان بره.
    دوست عزیز اینکه زبان نروژی یه مقدار نسبت به بقیه سخت تره کاملا درست ، اما دلیل نمیشه که به صرف همین کسی نروژ رو نادیده بگیره ، مخصوصا کسانی که به فکر مقطع دکترا هستن ، شرایط و محیط برای یادگیری زبان کنار درس فراهم هسست
    این بستگی داره که یه نفر چه فاکتور هایی رو برای آینده اش بخواد و دنبال چه شرایطی باشه ، هرچند که قطعا رفتن به کشور انگلیسی زبان از نظر وفق با محیط و سرعت پیشرفت تو اون جامعه برای ما بهتره اما شرایط زندگی و رفاه نروژ رو هم باید در نظر گرفت .
    پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت ، شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
    حتی عبور از عشق هم رو به رهایی سخت نیست ، بی ذوق آزادی کسی با عشق هم خوشبخت نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)