صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: بدون كارنامه official چه كنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد Official Transcripts

سلام دوستان، من می خوام بدونم اگر کسی سه ترم درس خونده باشه دانشگاه، چجوری می تونه این رو به دانشگاه آلمان نشون بده که کالجش حذف بشه؟ به دوست من گفتن دانشگاه (شیراز) فقط ریز نمرات معمولی بهش می ده و مهرش نمی کنه. خوب این کافیه؟ بدون مهر، می شه ترجمه اش کرد و تایید وزارت امور خارجه و دادگستری رو گرفت؟!

مرسی از راهنماییتون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

درود

دوستان گرامی من به تازگی فارغ التحصیل شدم در مقطع کارشناسی ارشد و امروز مدرک موقت خودرا دریافت کردم و مدرک اصلی حدودا 5 الی 6 ماه آینده آماده خواهد شد و ریز نمرات را هم پس از تحویل دانشنامه اصلی خواهند داد

سوال من اینه که آیا با مدرک موقت با توجه به اینکه برروش نوشته شده که امکان ترجمه ندارد و همچنین ریز نمرات تایید شده ای نیز ندارم ( فقط یک ریز نمرات امضا شده از دانشگاه دارم که آنم نوشته شده ارزش ترجمه ندارد) چطور میتونم اپلای کنم؟

میشه لطف بفرمایید و راهنمایی کنید؟
    آیا راهی وجود داره؟

با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام دوستان راهی هست که با مدرک موقت بشه ریزنمرات رسمی قابل ترجمه گرفت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بدون كارنامه official چه كنم؟

سلام دوستان من ریز نمراتمو دادم به دالترجمه ک ترجمه و تائید بشه اما ده روزی طول میکشه.من نمیخوام تا ده روز صبر کنم میخوام هرچه سریعتر واسه دوسه تا دانشگاه کانادا اپلای کنم.دالترجمه گفته من واست کارنامتو ترجمه میکنم ی کپیشو بت میدم که اپلود کنی واسه دانشگاه. سوالم اینه که ایا دانشگاه واسه بررسی اپلیکیشن من ریز نمرات ترجمه شده رو که مهر و تائید دادگستری و وزارت علومو فعلا نداره رو قبول میکنه؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بدون كارنامه official چه كنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babak90 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ریز نمراتمو دادم به دالترجمه ک ترجمه و تائید بشه اما ده روزی طول میکشه.من نمیخوام تا ده روز صبر کنم میخوام هرچه سریعتر واسه دوسه تا دانشگاه کانادا اپلای کنم.دالترجمه گفته من واست کارنامتو ترجمه میکنم ی کپیشو بت میدم که اپلود کنی واسه دانشگاه. سوالم اینه که ایا دانشگاه واسه بررسی اپلیکیشن من ریز نمرات ترجمه شده رو که مهر و تائید دادگستری و وزارت علومو فعلا نداره رو قبول میکنه؟
    سلام
    سوالتونو از دانشگاه های مقصد باید بپرسید. نه اینجا. هر دانشگاه سیاست متفاوتی داره.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)