صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: بدون كارنامه official چه كنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

پیش فرض پاسخ : بدون كارنامه official چه كنم؟؟؟

من هم همدردم.
    اما به macgill درباره مشکلم توضیح دادم و گفتند که اشکالی نداره فتوکپی! رو بفرست.
    الان هم که مدارکم رسیده دستشون در مورد official نبودن کارنامه هام چیزی نگفتند!!!!!!!
    خیلی راه اومدند!!!!!!!
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

کاملا به دانشگاه مقصدتون بستگی داره
    من در تمام دانشگاه های که فرستادم
    اولا به صورت تلفنی تماس گرفتم و هماهنگ کردم
    دوما استادی داشتم که ساپورت کنه
    سوما من هم ریز نمره غیر رسمی دادم دارالترجمه ولی به دبیر خونه ی دانشگاهمون............. و کل صفحات رو مهرانگلیسی زدن و همین طور رو یه پاکتی که خودم از قبل آماده کرده بودم این طوری بوذ که یک کارنامه official ساختم بنا به تایید دارالترجمه
    چهارم : در نهایت اگر شما پذیرش بگیرید باید مدرک رو آزاد کنین کاملا قانونی
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

با دانشگاه و استاد مقصدتون صحبت کنید. من ويزا گرفتم ولي هنوز هم ریزنمرات رسمی ندادم.
    شرايط ايجا رو با جملات قشنگ حالي اونا كردم. گفتن OK با خودت بيار ترجمه رسمي رو!
    تازه اغلب دانشگاها ددلاين ترجمه رسمي شون 1 ترم بعد شروع كلاسهاست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد برق- کنترل

سلام،
    من به دلیل اینکه صدور دانشنامه یه پروسه طولانی مدت هست و من هم وقت زیادی نداشتم، گواهی موقتم رو دادم ترجمه، مهر رسمی هم زدند، و به همراه نسخه فارسیش ارسال کردم (اون دانشگاه تمام موارد رو آنلاین می خواست نه با پست). می خواستم ببینم چقدر عجیبه این کار... و آیا برای آنها ، البته با یه توضیح اجمالی، قابل قبول هست یا نه. مخصوصاً این که داخل این مدرک نوشته که فقط داخل ایران ارزش داره و ...
    ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام من درخواست و مدارکی رو که داشتم واسه پذیرش دکترا در آلمان به دانشگاه فرستادم از مدارکم هم صرفا یه گواهی فارغ التحصیلی از یه مقطع دارم که ترجمه رسمی کردم و فرستادم یه سوال اساسی دارم لطفا اگه میدونین راهنمایی کنین من 90 درصد اطمینان گرفتن پذیرش رو دارم ولی نگرانیم از سفارته واسه ویزا چون تو مدارک پذیرش دکترا نوشتن دانشنامه کارشناسی و ارشد همراه ریزنمراتو میخوان لطفا بگین اگه پذیرش رو گرفتم راهی هست که سفارت به مشکل نخورم چون تعهد و طرح دارم که قابل خرید نیست و دانشگاه گفته حتما باید بگذرونیش تا مدرکت آزاد بشه لطفا کمک کنید ممنون

Junior Member

سلام،
    من تا تیرماه مدرکم آزاد نمیشه یعنی ریزنمرات رسمی رو نمیدن؟در اون صورت من بدون مدرک و ریزنمرات اصلی میتونم اپلای کنم یا امکانش نیست؟؟دانشگاه مقصد مدارک غیر رسمی رو قبول میکنه و اصلا دانشگاه خودم یا وزارتخانه مدارک غیر رسمی ترجمه شده رو مهر میزنه؟کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟خیلی برام مهمه که بتونم برای وینتر اپلای کنم :|

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

سلام دوستان.من تا صفحه 70 همین تاپیک خوندم.ولی خدایی استرس یه سوالی باعث شد بیام که بپرسمش تا خیالم راحت بشه و دوباره برگردم همون ادامه 70 رو بدم.پس اگه سوالم احمقانه هست ببخشید.الان دانشگاه یه ریز نمره بمن داده و توشم مهر زده که ارزش ترجمه ندارد.مدرکمو هم بخوام آزاد کنم 8 یا 9 میلیون میخواد که ندارم فعلا.حالا سوالم اینهکه من برا گرفتن پذیرش همون برگه ای که نوشته ارزش ترجمه ندارد رو ببرم دارالترجمه و بگم ترجمه کنین، کافیه؟ ترجمه میکنن؟ اگه گفتن نه چجوری بدون مدرک اصلی پذیرش بگیرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط gholii نمایش پست ها
    سلام دوستان.من تا صفحه 70 همین تاپیک خوندم.ولی خدایی استرس یه سوالی باعث شد بیام که بپرسمش تا خیالم راحت بشه و دوباره برگردم همون ادامه 70 رو بدم.پس اگه سوالم احمقانه هست ببخشید.الان دانشگاه یه ریز نمره بمن داده و توشم مهر زده که ارزش ترجمه ندارد.مدرکمو هم بخوام آزاد کنم 8 یا 9 میلیون میخواد که ندارم فعلا.حالا سوالم اینهکه من برا گرفتن پذیرش همون برگه ای که نوشته ارزش ترجمه ندارد رو ببرم دارالترجمه و بگم ترجمه کنین، کافیه؟ ترجمه میکنن؟ اگه گفتن نه چجوری بدون مدرک اصلی پذیرش بگیرم؟

نه. خوب آشکاره که مرکز ترجمه ترجمه نمی کنه.

ولی اینکه چگونه می شه پذیرش گرفت بدون داشتن دانشنامه رو من هم دوستدارم بدونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

سلام دوستان، من سعی کردم از مطالعه پست های قبلی جواب سوالم رو پیدا کنم اما خیلی دقیق نفهمیدم فرآیند رو.
    من کارشناسی صنعتی اصفهان روزانه بودم، ارشد هم دانشگاه تهران روزانه هستم (واحد ها تموم شده اما دفاع مونده).
    برای اپلای دانشگاه مقصد گفته official transcript تمام دوره های تحصیلی رو میخواد که به صورت آنلاین بفرستم براشون. حالا صنعتی اصفهان میگه فقط وقتی مدرکت رو آزاد کردی (8 تومان باید بدم) بهت کارنامه رسمی میدیم و دانشگاه تهران هم میگه رسمی رو خودشون پست میکنند به من نمیدند.
    حالا سوال اینجاست، یعنی من الان باید مدرک کارشناسیم رو بخرم ؟ چون دیدم بقیه وقتی جواب اپلای اومده رفتند تازه مدرک رو خریدند. و اینکه اصولا بقیه چه کارنامه ای میفرستند ؟ غیررسمی میفرستند یا دانشگاه های دیگه رسمی رو میده بهشون !؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    amir kabir unversity of technology

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل امیرکبیر هستم، هم ارشد و هم کارشناسی اونجا بودم. مثل اینکه قبلا روند این بوده که زیرنمره های غیررسمی رو خود دانشگاه با مهر میفرستاده برای دانشگاهای مورد نظرمون. اما الان که از آموزش پرسیدم گفتند تا مدرک آزاد نشه ما چیزی بشما با مهر نمیدیم و فقط میتونیم ریزنمره ها رو پرینت بگیریم بهتون بدیم. خب اینطوری دانشگاهای اونطرف قبول میکنن؟
    من الان باید چکار کنم؟؟ اگه بچه های امیرکبیر جواب بدن ممنون میشم((

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)