سلام به همه دوستان گرامی

من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش الکترونیک از یکی از دانشگاه های نسبتا" معتبر آزاد اسلامی هستم.حدودا" 27 ساله هستم.معدل کارشناسی ارشدم 17 و معدل لیسانسم که از همان دانشگاه هم هست 15.44 است. رزومه خوبی هم ندارم(از نظر دادن مقاله-فعالیت های علمی و ...)با این شرایط می خواستم بدانم آیا امیدی برای گرفتن پذیرش تحصیلی (به صورت بورس تحصیلی کامل ) برای اینجانب از یکی از دانشگاه های کانادا یا اروپا(مثلا" سوِید) یا آمریکا (؟؟؟!!!) در مقطع دکترا یا فوق لیسانس وجود دارد یا خیر؟
البته شنیده ام که پذیرش دکترا گرفتن مخصوصا" با وضعیت من کار مشکلی است.
البته با توجه به اینکه من خودم روی یک گرایش خاص (RF IC) تمایل به تحصیل دارم اگر در مقطع کارشناسی ارشد هم بهم بورس بدند خیلی خوبه. چون چنین گرایشی استاد های خیلی زیادی توی ایران نداره .توی دانشگاه ما هم که آن موقعی که ما بودیم اصلا" داشت.حالا آیا میتونم با این دلیل اقدام به خوندن دوباره این گرایش بکنم.
اگر کسی میتونه ( مخصوصا" از کسانیکه رشتشون الکترونیک است ) لطفا" راهنمایی بکنه و بگه که از کجا ها میتونم پذیرش بگیرم( یعنی تا یه حدی امید وجود داره که بتونم پذیرش بگیرم) و مراحل آن را نیز بی زحمت بگید چون هیچ چیزی در این مورد نمی دونم. در ضمن بعد از کارشناسی ارشد هم یه چند ترمی توی دانشگاه آزاد تدریس کردم.

دیگه ببخشید اگر که سرتون را درد آوردم.
متشکرم