صفحه 61 از 61 نخستنخست ... 115152535455565758596061
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 606 , از مجموع 606

موضوع: کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanmehr_71 نمایش پست ها
    سلام.

من یک پوزیشن ارشد در وبسایت یکی از اساتید دانشگاه کونکوردیا کانادا دیدم برای رشته مکانیک. در مدارک درخواستی ذکر شده
    cover letter, transcripts, and CV رو به استاد ایمیل کنم.

سوالی که داشتم این هست که من ارشد کشتی سازی دارم و باید ریزنمرات ارشدمو برای استاد بفرستم یا کارشناسی؟
    چون معدل کارشناسیم اصلا خوب نیست (13.69) که حتی زیر مینیموم نمره مورد نیاز دانشگاه مقصد (14) هست،
    ولی پروژه هایی که تو ارشد کار کردم و همینطور دروسی که برداشتم به حیطه کاری استاد نزدیکتره و معدل ارشدم 15 هست.

مورد دیگری که هست آیا ممکنه بخاطر پروژه های انجام شده و نمره خوب زبان (7.5)، معدل کارشناسی رو نادیده بگیرند یا چون معدلم زیر 14 هست شانسی ندارم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام،
    دوست عزیز اگر پوزیشن برای ارشد هست پس از شما ریز نمرات کارشناسی رو می خوان. شما دو تا راه دارید یا فقط با همون رزومه کارشناسی اپلای کنید یا اینکه به استاد ایمیل بزنید و بگید که قبلاً ارشد خوندید و رزومه تون رو بفرستید اما حالا باید توجیه خوبی داشته باشید که چرا می خواین مجدد ارشد بخونید. در مورد سؤال دوم نمیشه نظر قطعی داد بعضی اوقات گرجویت اسکول اصلاً اپلکیشن هایی که مینیم رو پاس نکنن به دپارتمان نمی فرسته و رد می کنه. من پیشنهاد می کنم از استاد مربوطه بپرسید که آیا توصیه می کنن بعد بررسی رزومه شما برای این پوزیشن اپلای کنید یا خیر.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

آیا برای کسی که کارشناسی ارشد رو آموزش محور بوده است و یک مقاله ژورنالی دارد، شما کارشناسی ارشد مجدد رو پیشنهاد می کنید و یا دکتری؟ و اینکه 34 ساله هستم.
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

Junior Member shimap آواتار ها

سلام
    من می‌خواستم بدونم این موضوع درسته که اگه بخوایم ارشد مجدد بگیریم در همون رشته‌ای که قبلاً خوندیم، بهتره که نگیم ارشد داریم؟

برای اروپا
    ۲۹ سالمه
    کارشناسی (معدل ۱۹.۱۹) و ارشد (معدل ۱۸.۷۷) هر دو مدیریت مالی
    ارشد رو ۴ سال پیش گرفتم
    کارشناسی رو ۶ سال پیش
    شغلمم نامرتبط

Junior Member

شیما جان هیچ مشکلی نداره بگی ارشد داری. اینها گزینه هایی هستن که داری و به ترتیب من پیشنهادشون میکنم:
    1. دکترای پیوسته (از ارشد شروع میکنی و دکترا هم همون دانشگاه میخونی): اینطوری شانس بیشتری داری فاند بگیری
    2. دکترای همون رشته
    3. ارشد یه رشته ی مرتبط، نه دقیقا همون رشته
    4. ارشد مجدد (بید بتونی توضیح بدی چرا دوباره میخوای ارشد بخونی)

درهرصورت اصلا پیشنهاد نمیدو چیزی رو مخفی کنی، چون بعد بفهمن جلوه ی خوبی نداره. سوالی داشتی بهم پیام بده

Junior Member

سلام امیدوارم همگی خوب باشید
    رشتم شیمی معدنی. لیسانسم رو پیام نور گرفتم. ارشدم رو فردوسی مشهد. آیلتس 6/5. 6ماه پیش گرفتم. چون هیچ مقاله و رزومه قوی ای ندارم بنظرتون ارشد مجدد پذیرش بگیرم برای ویزا ی بلژیک به مشکل میخورم؟ریجکت میشم؟
    آیا زمان دارم تا مقاله بنویسم و بعد برای دکتری اپلای کنم؟ چون فقط یک سال نیم مدرک زبانم اعتبار داره. میتونم تو این یکسالو نیم هم مقاله بنویسم هم پروسه ی پذیرش و انجام بدم؟
    تو بد شرایطی ام. یکماه پیش از سفارت امریکا ریجکت شدم با مستر مجدد رفته بودم. دیگه برای امریکا اقدام نمیکنم.

Junior Member

سلام وقت بخیر
    ببخشید من به کمکتون نیاز دارم
    من لیسانس عمران فارغ تحصیل 1393 و ارشد زمین شناسی (پترولوژی) فارغ تحصیل 1398 میخوام برای دکترا اقدام کنم یکی از دوستام ایتالیاست، میگه بیا اینجا ولی میخوام بدونم شرایط گذروندن دوره دکترا به چه صورت هست؟ آیا ایتالیا بهتره؟ یا کشور دیگه ای هم هست؟ سختگیری ها برای دکترا کجا کمتره؟ هم برای پذیرش هم گذروندن کل دوره؟ کل دوره بصورت پروژه هست یا واحد برای پاس کردن هم داره؟

ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)