صفحه 42 از 61 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 606

موضوع: کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

سلام دوستان

من تازه از دانشگاه آزاد رشته فوق لیسانس بازرگانی شاخه مارکتینگ (بازاریابی)فارغ التحصیل شدم .خانم 39 هستم و مجرد. معدل کل من 19 هست و یک مقاله هم دارم و نمره آیلتس 7 هم دارم امکان گرفتن فاند از دانشکاههای کانادا و امریکا یا استرالیا با توجه به اینکه بالاتر از 35 سال هستم را دارم؟

نظر خودم این هست که مجددا فوق لیسانس بخونم.
    ویرایش توسط Mechatronic : October 30th, 2016 در ساعت 01:37 PM دلیل: ترکیب دو پست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganehzamani نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تازه از دانشگاه آزاد رشته فوق لیسانس بازرگانی شاخه مارکتینگ (بازاریابی)فارغ التحصیل شدم .خانم 39 هستم و مجرد. معدل کل من 19 هست و یک مقاله هم دارم و نمره آیلتس 7 هم دارم امکان گرفتن فاند از دانشکاههای کانادا و امریکا یا استرالیا با توجه به اینکه بالاتر از 35 سال هستم را دارم؟

سلام
    مگه فاند به سن و سال هم بستگی داره!!!
    فاند به استاد و دانشگاه و پروژه و رزومه بستگی داره.

سلام دوستان

دوست عزیز سلام,

در مورد آمریکا که به صورت کلی محدودیتی از نظر سنی وجود نداره و موارد محدودی میشناسم که دانشجوی دکترا بعد از چندین سال کار کردن و در سنین بالای ۳۰ سال مجدد اپلای کردن برای پروگرام های دکترا (البته در رشته شما نبودن) و دانشجو شدن.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

سلام دوستان

سوال اینه که هدف شغلیت چیه. اگر هدفت استادی دانشگاهه، دکترا باید بگیری ولی‌ اگر میخوای وارد بازار کار اینجا بشی‌ دکترا تو رشته‌های مدیریت شانستو کم می‌کنه.

در مورد سنّ هم باز تاثیرش در کاریابی بیشتر از گرفتن قبولی دانشگاهه. اینجا تبعیض سنّی غیر قانونی ولی‌ خیلی‌ دیده می‌شه و اثباتش هم سخته. اگر هدف ورود به بازار کاره غیر اکادمیکه فوق از این نظر هم کمک می‌کنه (چون دوره کوتاه تریه).

اینم بگم که بازار کار چه آکادمیک و غیر آکادمیک در رشته مدیریت بسیار رقابتیه چون فارغ‌التحصیل خیلی‌ زیاده تو این رشته ها. البته بدون دونستن هدف نهاییت نمی‌شه نظر دقیق داد.

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد پذیرش برای کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

باسلام
    من دانشجوی ترم 4ارشد مهندسی عمران-محیط زیست دانشگاه بهشتی هستم.
    معدلم در حال حاضر 17.30 هست.
    من میخوام برای دکتری تغیر گرایش به مدیریت پروژه وساخت بدم وبورس تحصیلی برای یه دانشگاه خوب درخارج از کشوربگیرم.
    میخواستم بدونم به نظرتون بورس برای ارشد این رشته بگیرم (چون ارشدم گرایش دیگه ای هست الان) یا اینکه تلاش کنم برای گرفتن بورس در مقطع دکتری برای تغیر گرایش خودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پیشاپیش ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

درود بر دوستان
    من برای یکی از اساتید یک دانشگاه معتبر برای دکتری درخواست دادم و در جواب به من پیشنهاد کرد که برای اون دانشگاه اول برای ارشد اپلای کنم و لینک فاند و اپلای رو هم داد. حالا به نظرتون منظورش چی بوده. آیا صرفا یک پیشنهاد بوده یا اینکه به نظرش توی ارشد پذیرفته می شم. اصلا پذیرش ارشد به نظر اساتید بستگی داره یا نه؟
    ممنون میشم هر کس راهنمایی ای داره در میون بذاره.

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط mithrah نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    من برای یکی از اساتید یک دانشگاه معتبر برای دکتری درخواست دادم و در جواب به من پیشنهاد کرد که برای اون دانشگاه اول برای ارشد اپلای کنم و لینک فاند و اپلای رو هم داد. حالا به نظرتون منظورش چی بوده. آیا صرفا یک پیشنهاد بوده یا اینکه به نظرش توی ارشد پذیرفته می شم. اصلا پذیرش ارشد به نظر اساتید بستگی داره یا نه؟
    ممنون میشم هر کس راهنمایی ای داره در میون بذاره.
    احتمالا استاد فکر کرده برای دکترا کاندیدای مناسبی نیستی‌ (به هر دلیل) ولی‌ خواست یک کمکی‌ بکنه بجای اینکه همین‌جوری فقط ردت کنه. تو دانشگاه‌های آمریکا معمولان دانشجوهایه فوق توسط یک کمیته پذیرش انتخاب میشن که استاد‌ها هم درش عضون.

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد پذیرش برای کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

اسلام
    من دانشجوی ترم 4ارشد مهندسی عمران-محیط زیست دانشگاه بهشتی هستم.
    معدلم در حال حاضر 17.30 هست.
    من میخوام برای دکتری تغیر گرایش به مدیریت پروژه وساخت بدم وبورس تحصیلی برای یه دانشگاه خوب درخارج از کشوربگیرم.
    میخواستم بدونم به نظرتون بورس برای ارشد این رشته بگیرم (چون ارشدم گرایش دیگه ای هست الان) یا اینکه تلاش کنم برای گرفتن بورس در مقطع دکتری برای تغیر گرایش خودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پیشاپیش ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام من ارشد تموم کردم می خوام در مورد ارشد مجدد راهنماییم کنید. یه سوال داشتم این امکان هست که اگه دانشگاهی برای دکتری اقدام کنیم اون دانشگاه خودش به اون متقاضی پیشنهاد مستر بده ؟ می خواستم بدونم این موقعیت ممکنه پیش بیاد؟ یا اینکه اون متقاضی خودش باید برای مستر اقدام کنه تا وضعیتش برای مستر سنجیده بشه؟ امکان فاند دادن برای مستر مجدد چقدر هست؟ تقریبا چقدر .

Junior Member

سلام. من کارشناس عمران از فردوسی با GPA 3.4 و ارشد مدیریت ساخت تهران با GPA4 و تافل 103 دارم. 23 سالم هست. نمیدونم برای ارشد مجدد یا دکترا اقدام کنم برای کانادا چون هدفم فقط پیدا کردن کار هست. اقامت دایم استرالیا هم میتونم بگیرم تا سال دیگه. دانشگاه های اروپا هم برای ارشد میتونم برم اما نمیدونم به خارجی ها کار میدن در اروپا مثله دانمارک و اتریش یا نه. ممنون میشم بگین اگر جای من بودین چه کار میکردین. چون متاهل هستم نمیخام و نمیتونم ریسک کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)