صفحه 14 از 61 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 606

موضوع: کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط raaazieh نمایش پست ها
    دوستان من برای ارشد مجازی امیرکبیر گرایش سیستم های هوشمند قبول شدم با هزینه ترمی 4 تومن
    بیشتر مایل به اینم که از اینجا برم و ارشد رو تو یه کشور اروچایی بخونم تا برای دکترا راجتتر باشم

آیا مجازی امیرکبیر ارزش موندن و خوندن و صرف هزینه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شوخي ميكني؟ حالا اروپايي هم نتونستي بري اين همه دانشگاه تو آسيا كه رنكشون بالاتره. اونم تازه مجازي!!!. اصلا توصيه نميكنم. مگه به قول دوستمون پولشو يكي ديگه داره هديه ميده بهت.البته براي ادامه تحصيل هم مطمئن شو كه راه بازه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    من هم همین مشکل رو دارم، من فوق شریف میخونم اما معدلم خیلی پایینه، میخواستم برای فوق دیگه اقدام کنم، به نظرتون به اینکه شریف فوق میخونم اشاره ای بکنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moaddab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم همین مشکل رو دارم، من فوق شریف میخونم اما معدلم خیلی پایینه، میخواستم برای فوق دیگه اقدام کنم، به نظرتون به اینکه شریف فوق میخونم اشاره ای بکنم؟
    اسم دانشگاه شما با خودش شهرت خوب به همراه داره. بگيد اما كاش بيشتر براي معدلتون تلاش ميكرديد! حيف نيست آدم جايي درس بخونه كه خوش نامه اما تلاششو نكنه؟ شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

سلام

من ترم آخر لیسانس کامپیوتر(سخت افزار) هستم .دانشگاه شیراز مهدل 14-15
    مدرک زبان ندارم اما زبانم بد نیست

چنتا گزینه دارم ، نمیدونم کدومش از همه بهتره :

1- بیفتم از الان دنبال گرفتن پذیرش فوق لیسانس از یه دانشگاه آمریکایی و بعد از تحصیل هم مشغول کار و گرفتن اقامت اونجا بشم(البته باید امتحان زبانم بدم که نمیدونم نزدیکترین زمانی که بتونم چه موقع هست ؟البته باید 3-4ماهی قبلش بکوب بخونم)
    2- بشینم یکسال اینجا درس بخونم تا سال بعد فوق یه دانشگاه درست و حسابی قبول بشم و بعد از گرفتن فوق لیسانس ، برای دکتری اقدام کنم
    3-یک پذیرش زبان از یک کالج آمریکایی بگیرم ، بعد که دوره زبانم تموم شد همونجا بیفتم دنبال گرفتن پذیرش ارشد از دانشگاه ها

به نظر شما کدوم یک از این راه ها از همه بهتر و سریعتر هستش (دیگه پی هزینه رو به تنم مالیدم!)

»»»»»» اینم شیندیم که دوره فوق لیسانس حرفه ای در آمریکا یکسال هستش ، اگر اینطوری باشه خیلی عالبه ، هم هزینه کمتر و هم سریعتر جذب بازار کار میشم ... اما آیا صحت داره؟!!!

من دنبال ارشد رباتیک یا همین کامپیوتر یا هوش مصنوعی هستم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    سلام

من ترم آخر لیسانس کامپیوتر(سخت افزار) هستم .دانشگاه شیراز مهدل 14-15
    مدرک زبان ندارم اما زبانم بد نیست

چنتا گزینه دارم ، نمیدونم کدومش از همه بهتره :

1- بیفتم از الان دنبال گرفتن پذیرش فوق لیسانس از یه دانشگاه آمریکایی و بعد از تحصیل هم مشغول کار و گرفتن اقامت اونجا بشم(البته باید امتحان زبانم بدم که نمیدونم نزدیکترین زمانی که بتونم چه موقع هست ؟البته باید 3-4ماهی قبلش بکوب بخونم)
    2- بشینم یکسال اینجا درس بخونم تا سال بعد فوق یه دانشگاه درست و حسابی قبول بشم و بعد از گرفتن فوق لیسانس ، برای دکتری اقدام کنم
    3-یک پذیرش زبان از یک کالج آمریکایی بگیرم ، بعد که دوره زبانم تموم شد همونجا بیفتم دنبال گرفتن پذیرش ارشد از دانشگاه ها

به نظر شما کدوم یک از این راه ها از همه بهتر و سریعتر هستش (دیگه پی هزینه رو به تنم مالیدم!)

»»»»»» اینم شیندیم که دوره فوق لیسانس حرفه ای در آمریکا یکسال هستش ، اگر اینطوری باشه خیلی عالبه ، هم هزینه کمتر و هم سریعتر جذب بازار کار میشم ... اما آیا صحت داره؟!!!

من دنبال ارشد رباتیک یا همین کامپیوتر یا هوش مصنوعی هستم
    یک مقدار باید واقع بینانه نگاه کنید. ویزا گرفتن با پذیرش زبان ساده نیست آنهم برای ایرانیها. در ضمن تضمینی هم نداره که اگر فوق لیسانس تموم کردید بلافاصله بتونید جذب بازار کار بشوید آنهم در رشته شما که اسکیل ست معمولا خیلی مهم تر از مدرک تحصیلی است. اگر هزینه اش مشکلی نیست پذیرش فوق را سعی کنید بگیرید. در ضمن خودتان را فقط به امریکا محدود نکنید و دنبال کشورهای دیگر هم باشید.

Junior Member

سلام بچه ها، من لیسانس الک دارم و فوق قدرت، راستش یک فرصت الک (Scholorship) پیش اومده که البته مستر هستش. سوال من اینکه ، آیا تو application بگم که مستر قدرت داشتم؟ یا اینکه صداشو در نیارم؟کدوم حالت تاثیر مثبت تری داره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Araz_araz نمایش پست ها
    سلام بچه ها، من لیسانس الک دارم و فوق قدرت، راستش یک فرصت الک (Scholorship) پیش اومده که البته مستر هستش. سوال من اینکه ، آیا تو application بگم که مستر قدرت داشتم؟ یا اینکه صداشو در نیارم؟کدوم حالت تاثیر مثبت تری داره.
    با استاد در ارتباط بودین؟
    اون میدونه که شما یه فوق دارین؟
    دانشگاه کدوم کشور؟
    لطفا بیشتر توضیح بدین تا بشه بهتر کمکتون کرد

دوستان برای کارشناسی ارشد مجدد باید با مدرک لیسانس اقدام کرد یا نه؟یعنی اگه بگیم که مدرک ارشد دارم و دوباره میخوام ارشد بخونم مشکلی ایجاد میکنه؟اگه با مدرک لیسانس اقدام کنیم،احیانا راهی وجود داره که دانشگاه یا سفارت بفهمه که قبلا مدرک ارشد گرفتیم؟
    سپاس

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hockey نمایش پست ها
    دوستان برای کارشناسی ارشد مجدد باید با مدرک لیسانس اقدام کرد یا نه؟یعنی اگه بگیم که مدرک ارشد دارم و دوباره میخوام ارشد بخونم مشکلی ایجاد میکنه؟اگه با مدرک لیسانس اقدام کنیم،احیانا راهی وجود داره که دانشگاه یا سفارت بفهمه که قبلا مدرک ارشد گرفتیم؟
    سپاس
    ارشدتون ممكنه براي سفارت و توجيهشون مشكل ايجاد كنه. بهتره نگيد. من از اتوماسيون ايران با خبرم. با سفارت آمريكا هيچ ارتباطي وجود نداره. البته اين آمريكايي ها بخوان گير ميارن اطلاعاتو اما بيكار نيستن.البته اگر مقصد آمريكا باشه براي شما. شادزي

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

آقایون خانوما!
    یک کیس کاملاً جدید...
    من یک دانشگاهی رو برای دکتری اقدام کردم ولی امروز بهم پذیرش مستر دادن و گفتن بلافاصله
    بعد از اتمام مستر میتونم دکتری بخونم بدون نیاز به اپلای مجدد. از طرف دیگه دو دانشگاه دیگه
    هم پذیرش دکتری دارم ولی اینی که بهم مستر داده رو بیشتر می‌پسندم شانس فاندم هم زیادتره
    چون کاندید شدم و در ضمن یک استاد هم بهم میل زده! یعنی احتمال زیاد فاند رو می‌گیرم.
    حالا موندم که آیا به ریسک ویزای میارزه یا نه؟
    ممنون می‌شم اگر راهنماییم کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)