صفحه 16 از 61 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 606

موضوع: کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    دوستان تصحیح می کنم:
    من بیشتر تحقیق کردم و بهم گفتند که چون لیسانس و فوق رو هوافضا بودم و برای مکانیک اقدام کردم اینطوری شده!
    بهم گفتن مستر که تموم بشه باید دوباره اپلای کنم (فرمالیته) و اگر هم پذیرش بدون فاند باشه باید بی اس بدم!!!
    فقط این ارشد بودن واقعاً فرصت خیلی خوبی برای تغییر گرایش هم هست!

سلام
    میشه بگین کدوم دانشگاه بوده؟
    ویرایش توسط Matinking : May 14th, 2015 در ساعت 10:15 PM

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hockey نمایش پست ها
    دوستان که تجربه دارن، تو ایمیلی که برای اساتید میفرستیم و قصد اپلای برای ارشد مجدد داریم بالاخره بگیم مدرک ارشد داریم یا نه؟
    اگر گفتنش براي شما مزيت محسوب ميشه بگو وگرنه مثلا به استاد شيمي بگي مدرك موسيقي هم داري فرقي داره؟ شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با سلام
    من لیسانس ریاضی کاربردی(معدل 13.5) دارم و فوق کامپیوتر(معدل 15.32) متاسفانه معدل هام اصلا خوب نیست اما 8 سال سابقه کار مرتبط با کامپیوتر دارم و 5 تا مقاله کنفرانس ملی و 5 تا ژورنال خارجی. با این معدل ها واسه پی اچ دی امیدی ندارم. به نظرتون می شه یه مستر دیگه با فاند بگیرم و اصلا اعلام نکنم که قبلا مستر دارم ؟ چون می تونم بگم که تو اون مدت تحقیق کردم و اینم مقالاتم و کار کردم اینم فیش حقوقی و پرینت حسابم؟ در ضمن تمام اساتید دوره لیسانسم حاضرن هر کمکی به من بکنن ( حتی 2 تا از مقاله هام با کمک اونها بوده )

Junior Member mahdigh13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس علوم کامپیوتر باهنر کرمان - ارشد شبکه آزاد قزوین

سلام به همه دوستان گل....امیدوارم که همگی سرحال و خوش باشید...خواستم نظرتون رو در مورد وضعیت من بگید. حسابی درگیر این موضوع شدم و از کارو زندگی منو انداخته.
    لیسانس computer science از دانشگاه دولتی دارم با معدل 15.5 و فوق لیسانس computer network از دانشگاه آزاد با معدل 16. از ارشدم، 10 تا مقاله کنفرانسی ملی و بین المللی دارم و 2 تا هم ژورنال بین المللی. برا دکترا تو ایران، شانسی ندارم که برمیگرده به معدل و سنوات که تو ارشد خوردم.
    خواستم بدونم :
    1- شانسم برا ارشد تو رشته computer science بیشتره یا دکتری تو computer network؟(البته با فاند)
    2- این فوق لیسانس و مقالاتی که تو این دوره دادم امتیاز مثبت به حساب میاد یا منفی؟
    ممنون اگه جوابمو بدین.

سلام دوستان من لیسانس و فوق گیاهپزشکی دارم به نظرتون شانسی برای مستر مجدد واسه صنایع غذایی دارم؟ یا فک می کنین ممکنه شانسی برای دکتراش حتی وجود داشته باشه؟ بخاطر بازار کار بهترش (ایران نه) می خوام تغییر رشته بدم. ممنون

Junior Member

سلام دوستان.من دانشجوی دکتری رشته ریاضی هستم و لیسانس و ارشدم هم ریاضی محض بوده.میخواستم راهنماییم کنید آیا کشوری هست که بشه ادامه دکتری رو اونجا خوند یا اگه این دوره رو تموم کنم چه راههایی واسم هست که کاری تو دانشگاه پیدا کنم؟کدوم کشور مناسبتر هست واسم؟زبان انگلیسیم خوبه
    ممنون

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام

من دوستانی داشتم که دانشجوی دکترای ایران بودن و به دلیل رزومه قوی، از یک دانشگاه در آمریکا پذیرش گرفتن و رفتن اونجا و استاد هم واحدهای نظری رو ازشون قبول کرده. با این شرایط، دکترا که در آمریکا تموم بشه، می شه امید به پیدا کردن شغل مناسب داشت
    اما اینکه با دکترای ایران به دنبال کار در خارج از ایران باشین، چندان خوشبینانه نیست

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mzohouri نمایش پست ها
    سلام دوستان.من دانشجوی دکتری رشته ریاضی هستم و لیسانس و ارشدم هم ریاضی محض بوده.میخواستم راهنماییم کنید آیا کشوری هست که بشه ادامه دکتری رو اونجا خوند یا اگه این دوره رو تموم کنم چه راههایی واسم هست که کاری تو دانشگاه پیدا کنم؟کدوم کشور مناسبتر هست واسم؟زبان انگلیسیم خوبه
    ممنون

سلام دوستان
    من ارشد مهندسی مخازن هیدروکربوری و لیسانس مهندسی شیمی دارم، هر دو از دانشگاه آزاد است. معدل لیسانسم 14.55 ولی معدل ارشدم 18.91 شد، یه مقاله علمی پژوهشی داخلی هم دارم. میخوام واسه مستر مجدد رشته مهندسی شیمی اقدام کنم، دانشگاههای کانادا و آمریکا. کدوم دانشگاهها رو صلاح میدونید که apply کنم (شانسشون بیشتره)، اصلاً میتونم پذیرش بگیرم؟ نظر دوستان عزیز .....؟!!
    ممنون میشم!

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza204 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد مهندسی مخازن هیدروکربوری و لیسانس مهندسی شیمی دارم، هر دو از دانشگاه آزاد است. معدل لیسانسم 14.55 ولی معدل ارشدم 18.91 شد، یه مقاله علمی پژوهشی داخلی هم دارم. میخوام واسه مستر مجدد رشته مهندسی شیمی اقدام کنم، دانشگاههای کانادا و آمریکا. کدوم دانشگاهها رو صلاح میدونید که apply کنم (شانسشون بیشتره)، اصلاً میتونم پذیرش بگیرم؟ نظر دوستان عزیز .....؟!!
    ممنون میشم!
    دوستان کسی نظری نداره؟!!...

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    البته شما هیچ اشاره ای به مدارک زبان، جی آر ای و ... نکردین
    اما اینکه برای کارشناسی ارشد در رشته مشابه دارین اقدام می کنین، می تونه برای استاد یا کمیته ارزیابی، جالب توجه باشه. به ویژه که یک SoP مناسب برای توجیه انگیزشی این کار تهیه کنین.
    به نظر من فهرست رنکینگ دانشگاه های آمریکا و کانادا رو در رشته تخصصی خودتون پیدا و بر اساس رتبه مورد نظر دانشگاه، با اساتیدی که در زمینه مشابه کار می کنن، مکاتبه کنین. این کار به شما یه ایده اولیه برای بدست آوردن یک دید واقع بینانه از شرایط جاری شما، میده

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza204 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)