صفحه 36 از 61 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 606

موضوع: کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط canberra نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون
    والا معدل لیسانسم که خوب نیست ۱۴ معدل فوق هم ۱۶،۴۰ فعلا مقاله isi ندارم نمره هم آیلتس ۶.۵ بنظرتون اگه یه مقاله ISI بدم شانس برای دکترا دارم؟ با شرایط فعلیم شانسی برای دکتری دارم؟!!
    شما مقاله رزومه تون را قویتر خواهد کرد. معدل را باید در وب سایت دانشگاهها چک کنید ببنید چقدر براشون مهمه. همه دانشگاهها به یه اندازه به معدل اولویت نمیدهند. موفق باشید.

Senior Member

دوستان من فوقم مدیریت آی تی ئه...بعد چون خیلی با این رزومه برای دکترای مدیریت شانسی ندارم میخوام فوق دوم بگیرم اما میگن نباید همون رشته باشه...یعنی من کلا باید هر چی مدیریته بیخیال شم؟...من میخواستم MBA و Engineering management اپلای کنم....
    بعد اگه اینا رو نتونم فک می کنین مثلا مهندسی کامپیوتر انتخاب خوبی باشه؟ یعنی وقتی رشته ات خیلی مرتبط نباشه اونوقت پذیرش مشکل پیش نمیاد؟....ممنون میشم کمکم کنین چون ددلاینا نزدیکن.

سلام و تشكر از هر كدوم از دوستان مطلعي كه راهنمايي كنن)

من ليسانسم رو سال 88 و با معدل 13 گرفتم(رشته مكانيك سيالات دانشگاه شيراز)
    و ارشدم هم با 94 و با معدل 17.2 و جز سه نفر اول ورودي (دانشگاه اميركبير)- مكانيك
    نمره IELTS تخصصي : 7
    هنوز مقاله ISI ندارم در حال كار هست ولي فعلا كه ندارم.

سابقه كاري مرتبط شركت مپنا : 6 سال

هدفم : ارتقاي علمي هست و به نگاه اينكه فقط از ايران برم به قضيه نگاه نميكنم

مقصد : 1- آمريكا 2- كانادا

براي مستر مجدد لطفا راهنمايي كنيد كه وضعيت من چطور ارزيابي ميشه؟( دغدغه معدل ليسانسم رو دارم)

ممنون از لطف و وقتي كه ميذاريد.

Junior Member

سلام به همه دوستان . آرزوی موفقیت برای همه شما. یک سوال مهم دارم البته همه جواب ها را خوندم ولی جواب دقیقی برای سوال خودم پیدا نکردم. من رشته ام مکانیک هست و دارم برای مستر مجدد در همین رشته در آمریکا اپلای میکنم.تقریبا همه چیم داره اوکی می شه ولی شنیدم نمی شه در امریکا مستر مجدد در همون رشته گرفت اما خیلی ها هستن که این کار را انجام دادند. حالا می خواستم بدونم که:
    1 :این قانون را تو دانشگا ها گذاشتند یا اینکه تو سفارت هم گیر میدن؟
    2:چطور میتونم اطلاعات دقیق در این مورد بگیرم که مثلا در سفارت اگه ازم سوال شد چی بگم؟
    3: اگه کسی این کارو انجام داده خواهشن راهنماییم کنه.

Junior Member

با سلام

من میخاستم برای مستر مجدد اقدام کنم. رنک دانشگاه هم زیاد برام مهم نیست. ولی دوست دارم اروپا باشه.
    من مهندسی مکانیک (سیالات) رو از دانشگاه دولتی با معدل 13.01 گرفتم. و الان هم ارشد هوافضا(آیرودینامیک)
    از دانشگاه خواجه نصیر با معدل 16.55 تموم کردم. نفر دو گرایش بودم. و حل تمرین ریاضی مهندسی پیشرفته و
    محاسبات عددی هم بودم.
    خاستم بدونم میشه با روزومه بدون مقاله ای که من دارم برای مستر مجدد ولی با فان اقدام کنم؟
    اصلا امکانش هست؟
    ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

سلام دوستان
    من لیسانس شهرسازی و ارشد طراحی شهری داردم. برای ارشد مجدد میلان اقدام کردم که برای رشته معماری منظر قبول شدم. نمیدونم ارزش داره برم یا نه. به خاطر اینکه هدفم این هست که در نهایت دکتری بخونم به نظرتون بهتر هست همینجا رزومه جمع کنم یا برم ارشد مجدد بخونم.

Junior Member need4ibt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PC-IR

سلام
    مدرک لیسانس روابط بین الملل وفوق علوم سیاسی(دانشگاه آزاد)و تافل ۱۰۲ و آیلتس ۶ جی آر ای ندارم مقاله ندارم سابقه کار تدریس توی مدارس غیر انتفاعی و روزنامه های محلی .
    حالا نمی دونم واسه دکترا(برای آمریکا و کانادا) اقدام کنم ؟ یا فوق لیسانس جدید .نمی دونم سفارت ویزا میده ؟تقریبا ۱۰ سال از لیسانس و ۴ سال از فوق میگزره .کسی هست تجربه من رو داشته باشه ؟

Junior Member

داشتن مقاله در رشته علوم سیاسی بسیار مهم میباشد، حتما چند مقاله به زبان انگلیسی در مورد مسائل ایران و خاورمیانه بنویسید و در سایتهای اینترنتی منتشر کنید تا چند نمونه کار آنلاین داشته باشید، در مورد گرفتن فوق مجدد یا دکترا به نظر من سعی کنید برای فرصت مطالعاتی بروید، خیلی بهتر است.

Banned

من نظرات شخصی و تجربیات خودمو میگم تصمیم گیری با خودتون. به نظر من فوق دوم در صورتی که شانس برا پرفتن دکترا دارید اشتباه خیلی بزرگیه. برا کشورایی مثل آمریکا شانس کلیر شدن تو پروسه گرفتن ویزا خیلی میاد گایین. برای بقیه جاها هم به نظر من ضروری نیست. خیلی بهتره اون وقتی که میخواهید بزارید برا فوق دوم سعی کنید رزومتتونو قوی کنید و دکترا بیایید.
    بخ نظر من تنها جایی که این کار توجیه داره وقتیه که شما از موضوع پایان نامه و زمینه کاریتون اصلا راضی نیستید و علاقه ندارید بهش و میخواهید تو یه موضوعی که خیلی بیشتر بهش علاقه دارید کار کنید، در غیر اینصورت هرگز همچین ریسکی نکنید. و اگر هم خواستید فوق دومو بگیرید اکیدا توصیه میکنم یرید سمت کشورایی مثل کانادا استرالیا و اگه مشکل ویزا گیش نیاد آمریکا.. تو اروپا اکثر کسایی که برا فوق میان نا موفق میشن جون سیستم بینهایت سختگیرانه هست و معدلا خیلی پایین. موفق باشید

Junior Member

با سلام

من میخاستم برای مستر مجدد اقدام کنم. رنک دانشگاه هم زیاد برام مهم نیست. ولی دوست دارم اروپا باشه.
    من مهندسی مکانیک (سیالات) رو از دانشگاه دولتی با معدل 13.01 گرفتم. و الان هم ارشد هوافضا(آیرودینامیک)
    از دانشگاه خواجه نصیر با معدل 16.55 تموم کردم.
    نفر دو گرایش بودم.
    و حل تمرین ریاضی مهندسی پیشرفته و

محاسبات عددی هم بودم.
    روی نرم افزارهای گمبیت و فلوئنت و متلب هم کامل تسلط دارم.
    خاستم بدونم میشه با روزومه بدون مقاله ای که من دارم برای مستر مجدد ولی با فان اقدام کنم؟
    اصلا امکانش هست؟
    ممنونم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)