صفحه 41 از 61 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 606

موضوع: کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

سلام،
    به نظرتون ادامه تحصیل رشته مدیریت تا مقطع دکترا کار منطقی ایه؟
    من الان دارم ارشد مدیریت بازرگانی میخونم، ترم سه هستم، میخوام برای مستر اقدام کنم اما فاند برای دکترا خیلی بهتر و راحت تره، با توجه به اینکه نمیخوام تو محیط آکادمیک کار کنم، پیشنهاد شما چیه؟

Junior Member

سلام.
    من فارغ التحصیل مهندسی نفت کارشناسی ارشد با معدل 18.4 از دانشگاه دولتی هیتم.
    بنظرتون احتمال گرفتن ویزا برای ارشد مجدد در رشته مهندسی نفت وجود داره؟
    در هنگام درخواست پذیرش باید اعلام کنم که ارشد نفت دارم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط makara نمایش پست ها
    سلام.
    شانس ویزا و فاند برای مستر دوم خیلی کم هست شما باید توضیح قانع کننده داشته باشید چرا دوره ای که گذروندید رو قصد دارید مجدد بخونید؟ چه هدفی رو دنبال می کنید؟ بله باید ذکر کنید.البته در نهایت تصمیم با خودتون هست .نظرات سایر دوستان رو بپرسید. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. من کارشناسیمو تو دانشگاه تبریز مهندسی صنایع خوندم با معدل 13.6 و ارشدمو MBA با معدل 15.78 خوندم تو یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی البته به صورت مجازی که بدون پایان نامه هم هستش. کار تحقیقاتی خاصی هم ندارم . من قصدم اینه که از ایران برم، خودم امیدی به پذیرش تو مقطع دکترا در خارج از کشور ندارم ولی یکی از دوستان که خودش تو اروپا دکترا می خونه میگه می تونم پذیرش بگیرم. به نظرتون امیدی به پذیرش من برا دکترا هستش یا اینکه یه بار دیگه برا ارشد اقدام کنم تو خارج از کشور مثلا قبرس که هزینش برام کمتره و پس از جمع آوری رزومه خوب برا دکترا درخواست بدم؟ ممنون می شم سریع منو راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    شانس ویزا و فاند برای مستر دوم خیلی کم هست شما باید توضیح قانع کننده داشته باشید چرا دوره ای که گذروندید رو قصد دارید مجدد بخونید؟ چه هدفی رو دنبال می کنید؟ بله باید ذکر کنید.البته در نهایت تصمیم با خودتون هست .نظرات سایر دوستان رو بپرسید. موفق باشید

راستش خیلی به کارهای آکادمیک و تحقیقاتی علاقه ندارم. برای پیدا کردن کار در خارج از کشور به داشتن مدرک از دانشگاه های خارجی نیاز دارم و چون نمیخوام شغل آیندم آکادمیک یا مرتبط با ریسرچ و تحقیقاتی باشه یجورایی دکتری خوندن رو برای شرایط خودم کار درستی نمیدونم.
    ولی اگر نتونم فاند بگیرم باید بیخیال بشم....

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده لیسانسم ریاضی بوده (دولتی) با معدل ۱۲/۵ و MBA دولتی می خونم که معدلم تا الان ۱۷ هست. البته یه گپ تحصیلی (بین لیسانس و فوق) داشتم که در اون فاصله چند تا مدرک بین المللی IT گرفتم. قصدم اینه که مدیریت مالی یا بازرگانی یا IT بخونم ولی نمیدونم در چه رشته،مقطع و کشوری می تونم راحت تر پذیرش بگیرم. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

نقل قول نوشته اصلی توسط makara نمایش پست ها
    سلام.
    سلام
    شما میتونی اصلا اعلام نکنی که ارشد داری و با لیسانس اقدام کنی. ویزا هم کشور به کشور شرایط و سختیش فرق داره و نمیشه گفت شانستون کمه یا زیاده. خیلی ها گرفتن بعضی هام نگرفتن.حکم کلی نمیشه داد.

Junior Member

سلام دوستان
    من متاسفانه مشکل سربازی دارم و احتمالا معاف نمیشم چون یک سری قوانین تغییر کرد و من دیر اقدام کردم ....
    من از راهنمایی تا پیش دانشگاهی تیزهوشان بودم و لیسانسمو دانشگاه آزاد برق قدرت با معدل 15.90 تموم کردم پروژم هم عملی و راجع به میکروکنترلر بود و توی همون دانشگاه دانشجو ترم 5 ارشد کنترلم با معدل 17.80 که احتمالا واسه مشکل سربازیم ترم 6 رو هم تمدید میکنم .
    سابقه بیمه ندارم ولی حدودا از دوران دانشگاهم توی ضمینه های برنامه نویسی (تحت وب و ویندوز )، تابلو برق و PLC ،دوربین ، الکترونیک و ساخت برد هایی که با میکروکنترل ها فرمان بگیرن فعالیت کردم و دفتر داشتم و مدارک فنی حرفه ای و جهاد دانشگاهی مرتبط فعالیت هامو هم دارم ... و یک پروژه ساخت خوب که داره روال ثبت اختراعش و طی میکنه توی رزومم دارم.

من هدف اصلیم وارد شدن به بازار کاره در آلمانه و برای رفتن حتما برای Phd اقدام کنم چون سهمیه ارشد برای معافیت رو استفاده کردم ولی هرجور فک میکنم نیازه که 1 سال رو ارشد بخونم اگر درسام تطبیق داده بشه . و فک میکنم توی بازار کار با ارشد خیلی موفق ترم .
    تغییر دادن پذیرش دکتری به مستر چجوریه ؟ هم زمان باید برای هردو اقدام کنم که پذیرش دکتری گرفتم برم دانشنامم آزاد کردنم و بعد مستر ثبت نام کنم ؟
    برای دانشگاه مستر باید چه توضیحی بدم ؟ باید دوتا ادعا نامه نتضمیم کنم اینجوری دیگه
    حقیقتش من پایان نامه ارشدم رو دوست ندارم که توی دکتری روش کار کنم...و هدفم تغییر طز و دوم اگه کار مناسب پیدا کردم دیگه دکتری نخونم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی از دانشگاه سراسری شهرکرد هستم....الان ارشد ترم 1 سازه اصفهان هستم....چکار کنم؟ارشد رو تمام کنم یا برای ارشد اپلای کنم؟

دوستان برای مستر مجدد امریکا خیلی سخت ویزا میده ها
    اینم در نظر داشته باشین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)