صفحه 8 از 61 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 606

موضوع: کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

سلام.ببخشيد من يه سوال كليدي داشتم كه ممنون ميشم جواب بدين.من ليسانس صنايع از يك دانشكاه سراسري و فوق ليسانس emba از ازاد تهران مركز دارم.ميخوام بدونم واسه اقدام براي دكترا ميتونم واسه صنايع اقدام كنم يا رشته فوق و دكترا بايد يكسان باشه؟مرسي
    (ممكنه سوالم مربوط به اين بخش نباشه،از اين بابت عذر ميخوام.تازه واردم و نابلد.)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    سلام.ببخشيد من يه سوال كليدي داشتم كه ممنون ميشم جواب بدين.من ليسانس صنايع از يك دانشكاه سراسري و فوق ليسانس emba از ازاد تهران مركز دارم.ميخوام بدونم واسه اقدام براي دكترا ميتونم واسه صنايع اقدام كنم يا رشته فوق و دكترا بايد يكسان باشه؟مرسي
    (ممكنه سوالم مربوط به اين بخش نباشه،از اين بابت عذر ميخوام.تازه واردم و نابلد.)
    در خیلی از دانشگاههای خارج MBA اصولا برای ادامه تحصیل دکترا بدرد نمیخوره چون یک دوره terminal حساب میشه و تز نداره. موقع اپلای کردن حتما چک کنید.

Exclamation پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در خیلی از دانشگاههای خارج MBA اصولا برای ادامه تحصیل دکترا بدرد نمیخوره چون یک دوره terminal حساب میشه و تز نداره. موقع اپلای کردن حتما چک کنید.

يعني نميشه براي دكتراي ماركتينك اقدام كنم؟اين به اين معنيه كه واسه خوندن دكترا بايد در رشته ديكه اي مجدد فوق بكيرم؟خب اكر اينطوري باشه ميشه واسه دكتراي صنايع اقدام كنم يا نه؟مرسي كه جوابمو دادين.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    يعني نميشه براي دكتراي ماركتينك اقدام كنم؟اين به اين معنيه كه واسه خوندن دكترا بايد در رشته ديكه اي مجدد فوق بكيرم؟خب اكر اينطوري باشه ميشه واسه دكتراي صنايع اقدام كنم يا نه؟مرسي كه جوابمو دادين.
    باید شرایط پذیرش دانشگاه موردنظرتون رو چک کنید. بعضی دانشگاهها ممکنه تحت شرایطی قبول کنند و بعضی دیگر نه. حالا چرا مستر صنایع اقدام نمیکنید؟

سلام یه سئوال مهم دارم

من ارشدم رو گرفتم به تازگی و می خوام یه ارشد دیگه رو توی کشور دیگه ای بخونم. اما همون طور که می دونین برای سربازی مشکل داره. شنیدم از بچه ها که یه راهایی می شه براش رفت؛ دور زد. لطفا اگه کسی می دونه بهم پاسخ خصوصی بده. خیلی نیاز دارم.

ممنونم

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد پذیرش برای کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

سلام. لطفاً کمک. لیسانسم برقه با معدل 13.90 از آزاد علوم تحقیقات و فوق مدیریت گرفتم 16.20 از علامه طباطبایی. الان می خوام اپلای کنم برای کارشناسی ارشد مدیریت تو کانادا. اول اینکه با مدرک فوقم می تونم اقدام کنم یا برای فوق لیسانس حتماً باید با مدرک لیسانس اقدام کرد. حدود 4 سال سابقه کاری و مدیریتی دارم و 30 سالم شده ولی مقاله و کار علمی ندارم. می توونم فاند بگیرم یا همش از جیبه؟
    ویرایش توسط farshadforouta : June 22nd, 2011 در ساعت 02:20 PM

Junior Member

سلام
    من میخوام بر ارشد دوم تو همون رشته اقدام کنم به نظر شما مدارکمو برای department بفرستم یا نه(البته مدارک ارشدم)البته زمان مکاتبه با استادا مدارک ارشدم فرستادم!!!!!!!!!!!

Member arash66_2m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : داشتن مدرک ارشد و اقدام برای پذیرش ارشد

سلام دوستان
    من از آزاد شبتر مدرک لیسانس عمران دارم معدل 13.67
    و امسال هم ارشد ساز در شبستر میخونم به فرض معدل 16 باشه
    و مدرک زبان هم ندارم که تو این دو سال ارشد یه کاریش می کنم /.
    آیا با این وضعیت که در آزاد شبستر هر دو مقطع رو خوندم شانسی برای پذیرش در مقطع دکترا در خارج دارم ؟ مآمریکا یا انگلیس ؟!
    امکانش هستش ؟

Junior Member

nسلام دوستان.اگه ارشد داشته باشیم و بخواهیم دوباره ارشد بریم نیازی هست مدرک ارشد رو ترجمه کنیم؟یا همون لیسانس کافی هستش؟

Junior Member

سلام،
    سوال منم تا اندازه ای مشابه سوال دوست قبلیه، مشخصات من از قرار زیر هست:
    - سی سال سن دارم
    - لیسانس ادبیات انگلیسی از شهیدبشتی با معدل 15/5 در سال 1382
    - فوق لیسانس روابط بین الملل از دانشگاه آزاد تهران مرکز با معدل 17/5 در سال 1387
    - به جزء پایان نامه مقاله و تحقیق دیگه ای ندارم
    - حدود 6 سال سابقه در زمینه بازرگانی و فروش دارم
    حالا ترجیح می دم که برای ارشد MBA پذیرش بگیرم اما به هر حال می خوام شانسمو تو دکتری روابط بین الملل هم امتحان کنم
    به نظرتون برای دکتری شانسی برای فاند دارم؟ اصلا کلا شانسی دارم؟
    برای MBA آیا بهتره فوق لیسانسم رو مطرح کنم یا ممکنه بی ربطیش به MBA و سابقه کاریم برای پذیرش گرفتن و تو سفارت برام مشکل ایجاد کنه؟
    از راهنماییتون ممنون می شم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)