صفحه 169 از 276 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179219269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 2753

موضوع: آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2016

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2016

بچه ها ویژوال پینگ تا دیشب رو صفحه سه سفارت کار می کرد ولی الان کار نمیکنه رو این صفحه ، در حالی که رو صفحه های دیگه کار می کنه همچنان!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    منظورشون این نیست که بشه بدون پرداخت هزینه MRV وقت ها رو دید، بلکه اینه که میشه مرحله ی پرداخت رو انجام داد حتی اگه وقتی باز نباشه. چون در حالت عادی اگه وقتی باز نباشه، سیستم اجازه ی پرداخت نمیده به شما. حالا دوستان ابداعاتی انجام دادن که این محدودیت رو دور بزنن که یکی از روش ها علاوه بر این روش، ظاهراً تغییر ملیته
    بله متوجه هستم . میخوام بدونم با پرداخت میشه وقتها رو دید و وقت گرفت ؟ یا اینکه در اون صورت هم ممکنه وقتی موجود نباشه و تازه پول هم پرداخت کرده باشی

Member alirezashark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Florida

دوستان با تجربه، به نظرتون امروز دوباره برای اواخر جون باز میشه یا تموم شد دیگه وقت دادنشون؟
    Dreams Don't Work Unless You Do

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhtremor نمایش پست ها
    دوست عزیز منظورتون چیه از سوییچ بین استانبول و انکارا؟
    تو صفحه ای که وقتای باز رو نشون میده، آنکارا رو عوض می کنیم به استانبول، وقتی محل سفارت آدرسش عوض شد، دوباره میزنیم آنکارا. آدرس آنکارا که باز اومد، انگار صفحه رو ریفرش کرده باشید.

Junior Member

دوستان من به یک مشکل برخوردم و نمی‌دونم اینجا کسی جوابی براش داره یا نه.
    پاسپورت من تا فوریه اعتبار داره. وقت سفارت رو هم برای ۲۰ جون گرفتم. ظاهرا دردسر و هزینه‌ی تمدید پاسپورت در ایران کمتر از امریکاست. اما اگر بخوام الان تمدیدش کنم، شماره‌ی پاسپورتم عوض می‌شه. اونوقت هم شماره‌ی پاسپورتم در I-20 (که صادر شده) شماره‌ی قدیمی هست هم اینکه بدون شماره‌ی جدید ظاهرا نمی‌تونم بلیط برای آنکارا رزرو کنم (البته یادم نیست که آژانسها شماره‌ی پاسپورت رو هم می‌خواستن یا نه.) بعد خب DS رو هم نمی‌تونم سابمیت کنم چون ظاهرا بعد از سابمیت کردن نمی‌تونم شماره‌ی پاسپورتم را عوض کنم.
    الان به نظرتون من چه کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط efmehr نمایش پست ها
    پاسپورت من تا فوریه اعتبار داره. وقت سفارت رو هم برای ۲۰ جون گرفتم. ظاهرا دردسر و هزینه‌ی تمدید پاسپورت در ایران کمتر از امریکاست. اما اگر بخوام الان تمدیدش کنم، شماره‌ی پاسپورتم عوض می‌شه. اونوقت هم شماره‌ی پاسپورتم در I-20 (که صادر شده) شماره‌ی قدیمی هست هم اینکه بدون شماره‌ی جدید ظاهرا نمی‌تونم بلیط برای آنکارا رزرو کنم (البته یادم نیست که آژانسها شماره‌ی پاسپورت رو هم می‌خواستن یا نه.) بعد خب DS رو هم نمی‌تونم سابمیت کنم چون ظاهرا بعد از سابمیت کردن نمی‌تونم شماره‌ی پاسپورتم را عوض کنم.
    فکر نکنم برای تمدید پاسپورت شمارش تغییر بکنه
    از گذرنامه زنگ بزن بپرس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa90277 نمایش پست ها
    فکر نکنم برای تمدید پاسپورت شمارش تغییر بکنه
    از گذرنامه زنگ بزن بپرس
    عوض می‌شه شماره. این پاسپورت دومِ منه و شمارهذش با قبلی فرق داره. الان هم دوباره زنگ زدم پلیس+۱۰ گفتن که امکانش نیست که شماره عوض نشه.
    حالا چه کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Material Engineering - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط efmehr نمایش پست ها
    شما مصاحبتو با همين پاست كه تا فبريه اعتبار داره برو بيا، بعدش پاستو تمديد كن ... تمديد پاس كمتر از يك هفته زمان ميبره...

قطعا شماره پاس تغيير ميكنه و قطعا براي رزرو بليط به شماره پاسي كه باهاش ميرين فرودگاه نيازهست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saraxgh نمایش پست ها
    شما مصاحبتو با همين پاست كه تا فبريه اعتبار داره برو بيا، بعدش پاستو تمديد كن ... تمديد پاس كمتر از يك هفته زمان ميبره...

قطعا شماره پاس تغيير ميكنه و قطعا براي رزرو بليط به شماره پاسي كه باهاش ميرين فرودگاه نيازهست.
    آفرین. این فکر خوبیه. بعدا هم می‌تونم به دانشگاه بگم که شماره پاسپورتم عوض شده و شماره‌ی جدید را بهشون بدم.
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط lifehouse نمایش پست ها
    دقیقا این نشون می ده اژانسها هیچ کاری ازشون بر نمی اد..... تبریک به همه...
    سلام
    دوستان من هنوز تنونستم وقت بگیرم
    لطفا راهنمایی کنید
    چه باید بکنم؟ کی باید بیدار بمونم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)