صفحه 4 از 276 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2753

موضوع: آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2016

باسلام خدمت دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه دوره دکتری در رشته مهندسی عمران گرایش سازه از آمریکا پذیرش گرفتم. هزینه های اونجا باخودم هست. سابقه حداقل 5 سال کار اجرایی و طراحی در زمینه مهندسی عمران و همچنین سابقه تدریس دارم. از محل کارم می توانم برگه ای مبنی براینکه پس از بازگشت مایلند با من کار کنند را دریافت کنم. همچنین سند ملکی می توانم به نام بزنم. حدود 33000 دلار bank statement هم دارم.

درضمن من حدود 3 ماه هم در نیروی انتظامی خدمت سربازی انجام دادم. درضمن قصد دارم همسرم نیز همراهم باشهو

باتوجه به شرایط بالا به نظر شما احتمال گرفتن ویزای آمریکا برای من چقدر است؟
    همچنین کدوم سفارت برای من مناسبتر است؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    سلام
    کاری که میکنید خطری هست یکی از موارد ریجکت شدن فک کنم با بند 214 بود که یادم نیس کجا خوندم. اگر سفارت متوجه بشه که شمارفتید برای سفارت کانادا هم، احتمالاریجکتتون کنه. وقتای اپریل احتمالا 15 مارچ به بعد باز میشه ولی روش ننوشنه شاید زودتر بشه و شاید دیرتر. برای رزرو کردن یا گرفتن وقت موقتم که بخواید بعد تغییرش بدید باید پول بریزید و راه دیگه ای نداره. لطفا راجع به کاری که میکنید بیشتر فک کنید.
    دوست عزيز ممنون از جوابت. ميشه بيشتر توضيح بدي؟ منظورت اين هست كه فقط بايد براي يكي از اين دو تا كشور اقدام كنم؟ يا اينكه مشكل فقط همزمان اقدام كردنه؟ آخه تو يه تاپيك ديگه دوستان دقيقا برعكس نظر شما رو داشتن . مي گفتن اگر براي هر دو كشور اقدام كني شانست بيشتره

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

Wink پاسخ : آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    دوست عزيز ممنون از جوابت. ميشه بيشتر توضيح بدي؟ منظورت اين هست كه فقط بايد براي يكي از اين دو تا كشور اقدام كنم؟ يا اينكه مشكل فقط همزمان اقدام كردنه؟ آخه تو يه تاپيك ديگه دوستان دقيقا برعكس نظر شما رو داشتن . مي گفتن اگر براي هر دو كشور اقدام كني شانست بيشتره
    سلام
    والا من اینو از خودم نمیگم. اینو جایی خوندم ولی هرچی دنبالش گشتم پیداش نکردم که لینکشو بگذارم. کلا من راهنمایی هایی کم میکنم براساس تجربیات بچا از سالای گذشته هست و کم میشه که چیزی از خودم بگم. ولی شما بازم پرس و جو کنید. ولی اینو هم یادم هست که یکی از بچا دقیقا کاری که شما میخواید بکنید رو کرده بود یعنی تنظیم کرده بود همزمان مصاحبه و بایو کانادا رو بده که یادمه ایشون ریجکت شده بودن. در هر حال این چیزی هست که من خوندم ولی شما بیشتر تحقیق کنید. من خودم جایشما باشم اول میرم سفارت که اولویتم هست ولی خدای نکرده رد شدم میرم به اون یکی. امیدوارم تصمیم درست رو بگیرید و منم نقشیتویاین تصمیم صحیح داشته بوده باشم.

دوستان من دارم حساب کاربری میسازم در سایت انکارا. برای این قسمت کدوم منطقه و شعبه رو وارد کنم؟

سلام
    والا من اینو از خودم نمیگم. اینو جایی خوندم ولی هرچی دنبالش گشتم پیداش نکردم که لینکشو بگذارم. کلا من راهنمایی هایی کم میکنم براساس تجربیات بچا از سالای گذشته هست و کم میشه که چیزی از خودم بگم. ولی شما بازم پرس و جو کنید. ولی اینو هم یادم هست که یکی از بچا دقیقا کاری که شما میخواید بکنید رو کرده بود یعنی تنظیم کرده بود همزمان مصاحبه و بایو کانادا رو بده که یادمه ایشون ریجکت شده بودن. در هر حال این چیزی هست که من خوندم ولی شما بیشتر تحقیق کنید. من خودم جایشما باشم اول میرم سفارت که اولویتم هست ولی خدای نکرده رد شدم میرم به اون یکی. امیدوارم تصمیم درست رو بگیرید و منم نقشیتویاین تصمیم صحیح داشته بوده باشم.
    خيلي ممنون. ولي خب ريجكت شدن ممكنه دلايل مختلفي داشته باشه. ايشون مطمئن بودن كه دليل ريجكتشون اقدام همزمان براي دو كشور بوده؟ آخه از اون طرف هم هستن دوستاني كه اين كارو كردن و ويزاي هر دو كشورم گرفتن. مشكل اينجاست كه من اولويتم امريكاست ولي الان در حال حاضر فقط پذيرش كانادام اومده و احتمالا خيلي طول بكشه تا جواب آمريكا بياد. اي كاش بقيه بچه ها خصوصا قديمي ها و باتجربه هاي سايت هم نظر بدن. من فكر مي كردم خيلي از بچه ها همچين وضعيتي داشته باشن ولي گويا اينطور نيست

سلام
    کاری که میکنید خطری هست یکی از موارد ریجکت شدن فک کنم با بند 214 بود که یادم نیس کجا خوندم. اگر سفارت متوجه بشه که شمارفتید برای سفارت کانادا هم، احتمالاریجکتتون کنه. وقتای اپریل احتمالا 15 مارچ به بعد باز میشه ولی روش ننوشنه شاید زودتر بشه و شاید دیرتر. برای رزرو کردن یا گرفتن وقت موقتم که بخواید بعد تغییرش بدید باید پول بریزید و راه دیگه ای نداره. لطفا راجع به کاری که میکنید بیشتر فک کنید.
    سلام
    خيلي ممنون. ولي خب ريجكت شدن ممكنه دلايل مختلفي داشته باشه. ايشون مطمئن بودن كه دليل ريجكتشون اقدام همزمان براي دو كشور بوده؟ آخه از اون طرف هم هستن دوستاني كه اين كارو كردن و ويزاي هر دو كشورم گرفتن. مشكل اينجاست كه من اولويتم امريكاست ولي الان در حال حاضر فقط پذيرش كانادام اومده و احتمالا خيلي طول بكشه تا جواب آمريكا بياد. اي كاش بقيه بچه ها خصوصا قديمي ها و باتجربه هاي سايت هم نظر بدن. من فكر مي كردم خيلي از بچه ها همچين وضعيتي داشته باشن ولي گويا اينطور نيست
    سلام بر همگی
    اگه این بحث رو به یه نتیجه ی مشخص برسونین، ممنون میشم ازتون. شرایط بنده هم دقیقاً همین جوریه و نمی دونم که اشکالی داره قبل از سفارت آمریکا واسه کانادا هم اقدام کنم یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط darkthrone1986 نمایش پست ها
    دوستان من دارم حساب کاربری میسازم در سایت انکارا. برای این قسمت کدوم منطقه و شعبه رو وارد کنم؟
    سلام
    دقیقاً حضور ذهن ندارم، ولی فکر کنم این قسمت مربوط به انتخاب پست واسه ی پیکاپ بودش. لینک زیر رو یه نگاهی بندازین:
    * اینجا

Junior Member

سلام دوستان من دو ماهی هست که پول دادم برای آنکارا ولی اصلآ سفارت وقت نداره. در ضمن برای پدر و مادرم میخام وقت بگیرم. کسی هست که شرایطش مثله من باشه. نمیدونم فکر میکنم برای اکانت من فقط واقع آزاد نشون نمیده . تا کی باید برای آنکارا صبر کرد؟ ارمنستان و دوبی همین طوری داره وقت میده منم گیره این انکار افتادم چون پول رو پرداخت کردم

Junior Member

دوستان این اسکرن شات از اکانت من هست
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_shakiba نمایش پست ها
    سلام من واسه یک نفر وقت توریستی ارمنستان دارم
    سلام مرسی از پاسخ شما.
    من واسه پدر و مادرم می خواهم لذا نیاز به وقت دو نفره دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)