صفحه 6 از 276 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2753

موضوع: آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2016

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2016

اينا فوريه رو هم باز نكردن كلن . ( توريستي) من بهشون زنگ زدم بهم گفتن اره فوريه رو باز نكرديم . گفت اولويت با مردم تركيه هست و اگه چيزي موند به شما ميديم . گفت اصلا هم نميدونن كي وقتا باز ميشن چون دست اونا نيست و از بالا دست باز ميكنن ( من كه مردم از بس چك كردم اميدوارم باز كنن .من مي خوام فردا زنگ بزنم وزارت خارجه امريكا شكايت كنم چون اين وضع افتضاحه اصلا قابل قبول نيست

Junior Member

دوستان من فکر میکنم آنکارا هم مثله دوبی که الان داره تا اوگوست وقت میده و پر شده انهم قبلا پر شده . خیلی مسخره هست الان من بیشتر از دو ماه هست پول دادم ولی منتظره وقت از آنکارا هستم. خدا لعنت کنه اینارو ، موندم ای کاش از دوبی وقت میگرفتم ، حالا دوبی هم لا مصب پر شده

Junior Member

کسی هست که برا توریستی از آنکارا وقت گرفته باشه ؟

Junior Member

Hi, Do I need to make the payment first in order to be able to to see the available appointment times? thanks!

Junior Member

سلام من در صفحه پیمانت هستم ولی هیچ وقتی موجود نیست. برا دیدنه وقت ها حتمن باید ۱۶۰ دلار رو بدهم تا بتونم schedule رو ببینم؟

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dahs61 نمایش پست ها
    سلام من در صفحه پیمانت هستم ولی هیچ وقتی موجود نیست. برا دیدنه وقت ها حتمن باید ۱۶۰ دلار رو بدهم تا بتونم schedule رو ببینم؟
    بله. ولی دوستان که میگن هنوز باز نشده.

Junior Member

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید آیا وقت های مارچ برای سفارت آنکارا باز شده است؟ من 30 مارچ کلاس شروع میشه و نمی خوام از دبی برم حالا یکی راهنمایی کنه برای مارچ معمولا از چند روز قبل باز میشه ؟ و میشه با ایمیل به سفارت زد و درخواستوقت کنیم انگاری هچکس در مارچ نتونسته وقتی بگیره یا حداقل باز نشده هنوز !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط par_h نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید آیا وقت های مارچ برای سفارت آنکارا باز شده است؟ من 30 مارچ کلاس شروع میشه و نمی خوام از دبی برم حالا یکی راهنمایی کنه برای مارچ معمولا از چند روز قبل باز میشه ؟ و میشه با ایمیل به سفارت زد و درخواستوقت کنیم انگاری هچکس در مارچ نتونسته وقتی بگیره یا حداقل باز نشده هنوز !!!
    سلام
    من هزینه MRV رو پرداخت کردم، ولی هنوز وقت مارچ رو باز نکردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    من هزینه MRV رو پرداخت کردم، ولی هنوز وقت مارچ رو باز نکردن

ممنون از پاسخ شما
    امکانش هست تا 28 feb باز کنن اونوقت مثل دبی فقط چند روز در هفته و به صورت محدود باز هست یا اینکه تمام روزهای هفته شاملش هست.
    من هنوز ds پر نکردام فک کنم دوروز دیگه پرش کنم میخواستم بدونم میشه ds پر کرد ولی ارسالش نکرد پول واریز کرد وقت ها که باز میکنه نشون بده چطوری این کار میشه کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط par_h نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    امکانش هست تا 28 feb باز کنن اونوقت مثل دبی فقط چند روز در هفته و به صورت محدود باز هست یا اینکه تمام روزهای هفته شاملش هست.
    من هنوز ds پر نکردام فک کنم دوروز دیگه پرش کنم میخواستم بدونم میشه ds پر کرد ولی ارسالش نکرد پول واریز کرد وقت ها که باز میکنه نشون بده چطوری این کار میشه کرد ؟
    سوال اولتون رو اطلاعی ندارم، شاید دوستان بهتر می دونن
    ببینین، تا وقتی یه جای خالی نباشه، سیستم به شما اجازه ی پرداخت نمیده. خودم پریروز که دیدم 23 و 24 فوریه بازه، سریع رفتم فقط واسه ی اینکه هزینه رو پرداخت کنم تا وقت های مارچ که باز شد، بدون اتلاف وقت بتونم وقت بگیرم. مشکل فقط فرم ds که نیست. در ضمن، شما فرم ds ای که واسه ی آنکارا پر می کنین(همون اول پر کردن فرم باید مشخص کنین که کدوم سفارت تشریف می برین) رو فقط واسه ی همون سفارت می تونین استفاده کنین. به همین ترتیب هم واسه ی هزینه ی MRV، یعنی اگه واسه آنکارا پرداخت کردین، نمی تونین واسه ی جای دیگه ای استفاده کنین. سوالات مربوط به فرم ds رو می تونین در این لینک پیدا کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)