صفحه 7 از 276 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2753

موضوع: آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2016

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2016

سلام
    دوستان این مشکل دقیقا مشکل منم هست. اگه به نتیجه رسیدین به بنده هم خبر بدین لدفن!!!

Junior Member

دوستان من پول رو برای سفارت آنکارا پرداخت کردم اما الان می‌خوام از سفارت ارمنستان دنبال وقت باشم، آیا اشکال نداره که همزمان پرداخت دیگه برا ارمنستان داشته باشم و همزمان وقتای هر دو سفارت رو ببینم؟ یا با رفتن به سفارت دیگه قبلی‌ کنسل می‌شه؟آیا باید اکانت جدید بسازم؟آیا اصلا امکان پذیر هست سفارتمو عوض کنم؟ مرسی‌

من يك بار اين سوالو پرسيدم ولي جوابي نگرفتم. ممنون مي شم كسي راهنمايي كنه. آيا قبل از اومدن جواب پذيرش ( يعني بدون I-20 ) مي شه وقت گرفت؟

Junior Member

سلام
    آیا اطلاعات مربوط به پیک درست وارد کرده ام؟! کسی میدونه کی وقت ها باز میشه مثلا برای مارچ این خیلی بده برای کسایی تاریخ شروع کلاس توی مارچ هست باید چیکار کنن ؟ لطف کنید راهنمایی کنید اخه فک کنم اکثرا حتی هنوز مدارک پذیرش از دانشگاه نیومده ؟ ولی من چون ریجکت شدام از دبی و دوباره دارم اقدام میکنم حداقل قبل از شروع کلاس باید باید وقت داشته باشم اگر کسی تاریخ 28 مارچ به هر دلیلی نمی خواد بره لطفا اطلاع بده ممنون میشم
    انتخاب پیک

پیکTurkish Post

نام شعبهPTT - YENİŞEHİRPTT -ANK. MERKEZI

آدرسMITHATPASA
    KÜLTÜR
    ANKARA, ÇANKAYA, 06441
    Turkey

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    من يك بار اين سوالو پرسيدم ولي جوابي نگرفتم. ممنون مي شم كسي راهنمايي كنه. آيا قبل از اومدن جواب پذيرش ( يعني بدون I-20 ) مي شه وقت گرفت؟
    سلام بله میتونید فرم پر کنید (DS) ولی نباید سامیت نهایی بشه همینکه عکس اپلود شد رفرنس به شما میده تمامی استیپ میتونید انجام بدید ولی فک کنم اخرش هست اطلاعات مربوط به دانشگاه و پذیرش چون پذیرش نیومده ذخیره میکنید خارج میشید ولی حتما باید زمان مصاحبه داشته باشد اگر دوست یا اشنایی دارید میتونه قبل از اینکه به دستتون برسه عکس واستون بفرسته شما اطلاعاعتش وارد کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سازه - دانشگاه صنعتی شریف

سلام. بچه ها وقت ذانشجویی برای هفته نیمه اول اپریل باز میشه؟ یا پر شده اصلا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mibi نمایش پست ها
    دوستان من پول رو برای سفارت آنکارا پرداخت کردم اما الان می‌خوام از سفارت ارمنستان دنبال وقت باشم، آیا اشکال نداره که همزمان پرداخت دیگه برا ارمنستان داشته باشم و همزمان وقتای هر دو سفارت رو ببینم؟ یا با رفتن به سفارت دیگه قبلی‌ کنسل می‌شه؟آیا باید اکانت جدید بسازم؟آیا اصلا امکان پذیر هست سفارتمو عوض کنم؟ مرسی‌

سلام
    میشه بگید تاریخ وقت آنکارا شما برای کی هست ؟
    شما میتونید هم زمان چند وقت داشته باشید اما با اکانت متفاوت و فک رفنرس همینطور ولی نیاز نیست چند بار پول بدید در ضمن جایی داره که کشور که میخاید تغییر میدید و وقت اون کشور میبینید در همین سایت هم بعضی وقتا دوستا اسکرین شات میزارم برای اطلاع سابجت ارمنستان 2016 ببینید کسی چیزی گذاشته یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    سلام
    اگه یه کم در تاپیک های "روادید(ویزا)آمریکا" بگردین، جواب سوالتون رو پیدا می کنین. به هر حال، در سیستم جدید واسه ی وقت گرفتن، شما به شماره ی DS-160 نیاز دارین که سابمیت کردن DS-160 نیاز به کد سویس داره (که در فرم I-20 ذکر شده). کاری که اینجا میشه انجام داد اینه که شروع به پر کردن فرم DS-160 کرد ولی اونو سابمیت نکنی، چون همون ابتدا شماره ی DS-160 نشون داده میشه و می تونین در گرفتن وقت ازش استفاده کنین(خودمم همچین کاری کردم. البته هنوز وقت نگرفتم و فقط هزینه ی MRV رو پرداخت کردم. تا این مرحله هنوز میشه شماره ی DS رو ویرایش کرد، ولی بعد از گرفتن وقت، شماره ی DS رو دیگه نمیشه تغییر داد) اگه شما از سفارتی که می خواین برین مطمئنین و اطمینان خاطر دارین که قبل از تاریخ مصاحبه ی سفارت جواب پذیرشتون اومده و فرم هاش هم به دستتون رسیده(البته تا چند روز قبل از مصاجبه می تونین وقت رو کنسل کنین، ولی الزاماً فقط از هزینه ی پرداختی واسه ی همون سفارت میشه استفاده کرد)، می تونین از این روش استفاده کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin نمایش پست ها
    سلام. بچه ها وقت ذانشجویی برای هفته نیمه اول اپریل باز میشه؟ یا پر شده اصلا؟
    سلام
    هنوز مارس رو باز نکردن، چه برسه به اوریل. البته به قول شما شاید پر شده و الکی هر ساعت وب سایت رو چک می کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط par_h نمایش پست ها
    سلام
    آیا اطلاعات مربوط به پیک درست وارد کرده ام؟! کسی میدونه کی وقت ها باز میشه مثلا برای مارچ این خیلی بده برای کسایی تاریخ شروع کلاس توی مارچ هست باید چیکار کنن ؟ لطف کنید راهنمایی کنید اخه فک کنم اکثرا حتی هنوز مدارک پذیرش از دانشگاه نیومده ؟ ولی من چون ریجکت شدام از دبی و دوباره دارم اقدام میکنم حداقل قبل از شروع کلاس باید باید وقت داشته باشم اگر کسی تاریخ 28 مارچ به هر دلیلی نمی خواد بره لطفا اطلاع بده ممنون میشم
    انتخاب پیک

پیکTurkish Post

نام شعبهPTT - YENİŞEHİRPTT -ANK. MERKEZI

آدرسMITHATPASA
    KÜLTÜR
    ANKARA, ÇANKAYA, 06441
    Turkey
    سلام
    بله درسته. البته فکر کنم هر پستی رو می تونین انتخاب کنین، ولی از بین همشون اینجوری که بچه ها می گفتن این بهتره. مثلاً به خاطر اینکه شنبه ها هم بازه
    راستیتش منم دنبال وقتم، ماه مارس. اگه باز شد به منم خبر بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)