صفحه 198 از 219 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 2187

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2016

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2016

سلام دوستان کسی می دونه وقت توریستی ارمنستان برای نوامبر و دسامبر باز شده یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamtgh66 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی می دونه وقت توریستی ارمنستان برای نوامبر و دسامبر باز شده یا نه؟
    باید دایم چک کنید، تازگی ها یکی دوتا باز شد ولی خیلی سریع پر شد

سلام
    دوستان اگه بخواهیم برای ویزای J اولین وقت باز رو ببینیم، تو او صفحه اول کدوم یکی مربوط به ویزای J هستNext available appointment for Iranian students یا اون سطر دوم؟

Junior Member

سلام به همه
    آقا این چه داستانیه آخه؟
    من تو کانال تلگرام سفارت عضو ام، حدود 10 ماه پیش هزینه mrv fee رو هم پرداخت کردم، الان 4 ماه شده که کامپیوترم مدام روشنه هر 20 ثانیه یکبار صفحه اکانتم رو ریفرش میکنه هر 25 ثانیه یکبارم همون صفحه رو مانیتور میکنه
    دقیقا هم زمان با فایرفاکس همین کارو روی سایت تقویم سفارت هم انجام میدم ولی تا این لحظه موفق نشدم یه وقت توریستی 3 نفره بگیرم
    2 ماه دیگه 480 دلاری هم که پرداخت کردم از بین میره و هیچی به هیچی
    تو این چند روز گذشته بارها صدای آلارم کامپیوترم بلند شد که وقت توریستی برای فلان تاریخ باز شد ولی در عمل و توی صفحه اکانت هیچ تغییری وجود نداشت و همچنان هیچ وقتی نبود
    کانال تلگرام هم مدام مینویسه وقت خالی هست ولی در عمل خواب و خیالی بیش نیست
    کسی راهکاری نداره منو راهنمایی کنه؟ خسته شدم دیگه
    با چندتا آژانس هم صحبت کردم میگن شما پولو بده به ما هروقت شد برات میگیریم! حالا شاید 2 روز دیگه شاید یک سال دیگه!!
    من 10 ماه پیش هزینه ویزا رو برای 3 نفر پرداخت کردم و توی این 10 ماه نشد یه وقت خالی پیدا کنم! میشه آخه؟
    ببخشید دلم پر بود گفتم اینجا همه مشکل منو دارن میفهمن من چی میگم

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_gm نمایش پست ها
    سلام به همه
    آقا این چه داستانیه آخه؟
    من تو کانال تلگرام سفارت عضو ام، حدود 10 ماه پیش هزینه mrv fee رو هم پرداخت کردم، الان 4 ماه شده که کامپیوترم مدام روشنه هر 20 ثانیه یکبار صفحه اکانتم رو ریفرش میکنه هر 25 ثانیه یکبارم همون صفحه رو مانیتور میکنه
    دقیقا هم زمان با فایرفاکس همین کارو روی سایت تقویم سفارت هم انجام میدم ولی تا این لحظه موفق نشدم یه وقت توریستی 3 نفره بگیرم
    2 ماه دیگه 480 دلاری هم که پرداخت کردم از بین میره و هیچی به هیچی
    تو این چند روز گذشته بارها صدای آلارم کامپیوترم بلند شد که وقت توریستی برای فلان تاریخ باز شد ولی در عمل و توی صفحه اکانت هیچ تغییری وجود نداشت و همچنان هیچ وقتی نبود
    کانال تلگرام هم مدام مینویسه وقت خالی هست ولی در عمل خواب و خیالی بیش نیست
    کسی راهکاری نداره منو راهنمایی کنه؟ خسته شدم دیگه
    با چندتا آژانس هم صحبت کردم میگن شما پولو بده به ما هروقت شد برات میگیریم! حالا شاید 2 روز دیگه شاید یک سال دیگه!!
    من 10 ماه پیش هزینه ویزا رو برای 3 نفر پرداخت کردم و توی این 10 ماه نشد یه وقت خالی پیدا کنم! میشه آخه؟
    ببخشید دلم پر بود گفتم اینجا همه مشکل منو دارن میفهمن من چی میگم
    منم همين مشكل رو دارم و من براى هر دو سفارت دوبى و ارمنستان هزينه ى دو نفر رو پرداخت كردم. كاش ميشد يه كارى كرد چرا با ما اين جورى ميكنن آخه!!!!

Junior Member

من از آژانس های دوست و آشنا هم پرسیدم، گفتن آژانس همون کاری رو می کنه که شما از تو خونه می کنید، منم دو هفتس شروع کردم برای وقت گرفتن ، واقعا پروسه ی زمان بریه، ولی ظاهرا چاره ای نیست. به نظرم شما بهشون ایمیل بزن و بگو که پولت داره هدر می ره، شاید برات وقت باز کنن. قبلا اینطور نبود، نمی دونم این چه سیاستیه دیگه؟ شاید چون نزدیک انتخابات کم تر توریستی وقت می دن، شاید البته نمی دونم. حدس می زنم.

سلام من یه اکانت f1 پرداخت شده برای سفارت ارمنستان دارم زیر قیمت واگذار می کنم. هر کی خواست یه پیام بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

نقل قول نوشته اصلی توسط zmerrikh نمایش پست ها
    آخرین بار امروز صبح بود، منم توریستی می خوام ولی اصلا تو صفحه ی اکانتم نمی بینم وقت بده، حتی اون لحظه که وقت باز میشه. از طریق تلگرام در جریان قرار می گیرم که چه وقتایی داره باز میشهو ولی در آن واحد هم که تو اکانتم باشم باز اونجا وقت جدید نمی بینم.
    تلگرام: @usvisairan
    موفق باشی
    یلاشی کردم کانال زدم براش اینو ندیده بودم @usconuslate

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zmerrikh نمایش پست ها
    من از آژانس های دوست و آشنا هم پرسیدم، گفتن آژانس همون کاری رو می کنه که شما از تو خونه می کنید، منم دو هفتس شروع کردم برای وقت گرفتن ، واقعا پروسه ی زمان بریه، ولی ظاهرا چاره ای نیست. به نظرم شما بهشون ایمیل بزن و بگو که پولت داره هدر می ره، شاید برات وقت باز کنن. قبلا اینطور نبود، نمی دونم این چه سیاستیه دیگه؟ شاید چون نزدیک انتخابات کم تر توریستی وقت می دن، شاید البته نمی دونم. حدس می زنم.

دقیقا. آژانس هیچ نقشی‌ نداره. توی خود سایت USvisainfo هم نوشته که دروغ هست اونایی که میگن پول بیشتر میگیرن و براتون وقت میگیرن.

Junior Member

درسته که آژانس نقشی نداره و دقیقا همین کاری که ما خودمون انجام میدیم رو انجام میده
    ولی خب ما که نمیتونیم ۲۴ ساعت شبانه روز پای سیستم باشیم
    راستش این روند وقت گرفتن از سفارت خیلی به من بر خورده! این مسخره بازیا چیه؟ این همه آدم درگیر یه کار به این سادگی باشن تازه موفق هم نشن؟؟ اگه ما الان شهروند یه کشوری مثلا استرالیا بودیم انقدر باید دردسر میکشیدیم؟انگار قصدشون اینه که ما با ۱۰۰۰ جور بد بختی بتونیم وقت بگیریم، دوست ندارم این کلمه رو بگم ولی یجور توهین به شخصیت ایرانیا میدونم این کار رو!
    الان من ۱۰ ماه شده که پولو واریز کردم یعنی تو این ۱۰ ماه نیم ساعت واسه ما وقت نداشته؟!
    یعنی چی که ۱۰۰۰ نفر آدم مثل من روزی ۱۰۰۰۰ بار سایتو چک کنن با چندتا برنامه مانیتورینگ و...مگه ما مسخره اینایم؟ به ترتیب وقت بده خب، مثلا به بنده بگه آقا جون شما جولای ۲۰۱۸ میتونی بیای سفارت! من حداقل تکلیفم رو میدونم
    اینجوری نمیشه که

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)