صفحه 219 از 219 نخستنخست ... 119169209210211212213214215216217218219
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,187 , از مجموع 2187

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط nova&knox نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون. احتمال داره آیا برای تاریخ های نزدیک تر هم وقت باز بشه؟
    منم مثل شما دنبال وقت میگردم. از قرار معلوم وقتهای نزدیکتر خیلی سریع بعد از باز شدن گرفته میشن.

Junior Member

سلام.

من از بهمن سال قبل (1394) به چند تا آژانس مسافرتی سپرده بودم که وقت سفارت بگیرن که بتون تابستونه 2016 (که گذشت) یا تابستون 2017 اگه بشه ویزا بگیرم.
    خیلی جالبه که تا به امروز نتونستن وقت بگیرن.
    الان فکر کردم که خودم اقدام کنم.اولین سوالی که داشتم اینه که توی سایت USVISA-info.com نوشته شده که اولین وقت موجود 16 اکتبر 2017 هستش. یعنی واقعا اگه من برم سایت و فرم DS-160 پر کنم و مبلغ رو بپردازم امکانش نیست که بتونم در تقویمشون وقت زودتر پیدا کنم؟
    فکر کردم شاید اگه برم سایت و فرم گر کنم و مبلغ رو پرداخت کنم، گزینه های بیشتری نشون داده بشه
    میشه لطفا در این مورد راهنمایی کنید؟

سوال دوم هم بابت پرداخت مبلغ ویزا هستش که برادرم از آمریکا پرداخت میکنه ولی میخوام بدونم که میشه از الان پرداخت کنم و هر موقع وقت مناسب سفارت پیدا کردم ازش استفاده کنم؟
    مثلا اگه نتونستم براس امسال تابستون وقت بگیرم، نگه دارم تا سال بعد؟

ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین بگین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Gayo نمایش پست ها
    سلام.

من از بهمن سال قبل (1394) به چند تا آژانس مسافرتی سپرده بودم که وقت سفارت بگیرن که بتون تابستونه 2016 (که گذشت) یا تابستون 2017 اگه بشه ویزا بگیرم.
    خیلی جالبه که تا به امروز نتونستن وقت بگیرن.
    الان فکر کردم که خودم اقدام کنم.اولین سوالی که داشتم اینه که توی سایت USVISA-info.com نوشته شده که اولین وقت موجود 16 اکتبر 2017 هستش. یعنی واقعا اگه من برم سایت و فرم DS-160 پر کنم و مبلغ رو بپردازم امکانش نیست که بتونم در تقویمشون وقت زودتر پیدا کنم؟
    فکر کردم شاید اگه برم سایت و فرم گر کنم و مبلغ رو پرداخت کنم، گزینه های بیشتری نشون داده بشه
    میشه لطفا در این مورد راهنمایی کنید؟

سوال دوم هم بابت پرداخت مبلغ ویزا هستش که برادرم از آمریکا پرداخت میکنه ولی میخوام بدونم که میشه از الان پرداخت کنم و هر موقع وقت مناسب سفارت پیدا کردم ازش استفاده کنم؟
    مثلا اگه نتونستم براس امسال تابستون وقت بگیرم، نگه دارم تا سال بعد؟

ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین بگین.
    سلام
    به اپلای ابرود خوش اومدین
    در مورد سوال اولتون، حتماْ وقت های زودتر باز میشه(که می تونه کنسلی ها باشه یا وقت های جدیدی که توسط سفارت باز میشه)، منتهی معمولاْ زود هم گرفته میشه، مخصوصاً اگه مربوط به ماه های پر تقاضا باشه.
    در مورد سوال دومتون، فکر کنم پرداختی که واسه ی MRV انجام میدین، تا یکسال از تاریخ پرداخت معتبره

Junior Member

سلام دوستان
    من یه اکانت یه نفره پرداخت شده دارم که نیاز ندارم و واگذار میکنم. برای هر سه سفارت هم قابل استفاده است.
    کسانی که تمایل به خرید دارند پیغام بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط jpa نمایش پست ها
    من دنبال وقت توريستي براي مارچ تا جولاي هستم. اگر كسي وقت داره و مي خواد بفروشه بهم پيام بده.
    سلام
    وقت گرفته شده قابلیت واگذاری به فرد دیگه ای رو نداره و فقط خود اکانت رو میشه منتقل کرد. بهتره خودتون دنبال گرفتنش باشین

Junior Member

ببخشید یه سوالی من برای سفارت ارمنستان پول رو واریز کردم ولی وقت نیست ولی دبی جا داره 2 ژانویه میخاستم ببینم من الان میتوم از این پول استفاده کنم و از دبی وقت بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gelareh1 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوالی من برای سفارت ارمنستان پول رو واریز کردم ولی وقت نیست ولی دبی جا داره 2 ژانویه میخاستم ببینم من الان میتوم از این پول استفاده کنم و از دبی وقت بگیرم؟
    سلام
    اینجا رو واسه سوالتون ببینید
    (آخرین سوال که نوشته "سوال: مبلغ پرداختی فقط برای یک سفارت قابل استفاده است؟")

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)