صفحه 94 از 219 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 2187

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2016

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2016

سلام دوستان
    من میخوام برای پدر و مادرم وقت بگیرم. الان دو ماه ایروان رو رو هر روز چک میکنم ولی ندیدم وقت باز بشه. کسی تا حالا تونسته تو این چند ماه اخیر برای پدر و مادر از ایروان وقت گرفته باشه؟
    با سپاس

Junior Member

قابل توجه دوستانی که خودشون کردیت دارن .. به راحتی خودتون می تونید پرداختی رو انجام بدید حتی اگه وقتی باز نباشه ..!!
    در قسمت آدرس سایت موقعی که به مرحله PAYMENT میرید کافیه به آخر آدرس بعد از کلمه payment اینو اضاف کنید :
    /2/card_payment
    در واقع آدرس به این شکل در میاد
    https ://ais.usvisa-info.com/en-am/niv/schedule/10141348/payment/2/card_payment
    نیازی به تغییر نشنالیتی هم نداره . التماس دعا

نقل قول نوشته اصلی توسط vahiddd نمایش پست ها
    سلام دوستان

من این وقت رو بعد از مصاحبم تو دبی گرفتم و چون اوضاع کلیرنسم وخیمه شدیدا، این وقت رو گرفتم که اگه به احتمال زیاد رد شدم اینجا باشه که سریع برم و به ترم برسم. الان فقط من باب برگشت هزینم میخوام ریسک کنم و بدمش به کسی که واقعا نیاز داره و حتی هزینه سفارتم نتونسته پرداخت کنه که بخشی از پول منم برگرده. اگه ام کسی نبود به دردش بخوره تا همون 15 جون منتطر جواب کلیرنسم میمونم.
    فرقش واسه کسی که هزینه نداده اینه که هم هزینه رو کمتر میده و اکانتو میگیره، هم میتونه همون 15 جون رو خودش هروقت که خواست کنسل کنه، اطلاعاتشو ویرایش کنه و خودش بگیره.
    ببخشید یه سوال تا وقتی پرونده شما در یک سفارت تحت بررسیه میشه به سفارت دیگه رفت؟ موقع مصاحبه نمیپرسند؟ اصلا قانونی هست؟ در ثانی من شنیده بودم چون سفارت اصلی آمریکا برای آنکارا هست اگر دوبی ریجکت شدید بهتره آنکارا برید چون ارمنستان بعیده ریجکت دوبی رو از بین ببره. ولی اگر نظر دیگه ای هست لطفا دوستان مطرح کنند.

Junior Member

سلام دوستان

من این وقت رو بعد از مصاحبم تو دبی گرفتم و چون اوضاع کلیرنسم وخیمه شدیدا، این وقت رو گرفتم که اگه به احتمال زیاد رد شدم اینجا باشه که سریع برم و به ترم برسم. الان فقط من باب برگشت هزینم میخوام ریسک کنم و بدمش به کسی که واقعا نیاز داره و حتی هزینه سفارتم نتونسته پرداخت کنه که بخشی از پول منم برگرده. اگه ام کسی نبود به دردش بخوره تا همون 15 جون منتطر جواب کلیرنسم میمونم.
    فرقش واسه کسی که هزینه نداده اینه که هم هزینه رو کمتر میده و اکانتو میگیره، هم میتونه همون 15 جون رو خودش هروقت که خواست کنسل کنه، اطلاعاتشو ویرایش کنه و خودش بگیره.
    من متوجه منظور شما نشدم، شما تا وقت رو کنسل نکنی که نمیتونی اطلاعات رو ویرایش کنی و اکانت رو انتقال بدی! اگرم طرف بخواد خودش کنسل کنه که معلوم نیست خودش حتماً بتونه همون وقت رو بگیره، این همه آدم دارن 5 ثانیه به 5 ثانیه چک می کنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinb نمایش پست ها
    من متوجه منظور شما نشدم، شما تا وقت رو کنسل نکنی که نمیتونی اطلاعات رو ویرایش کنی و اکانت رو انتقال بدی! اگرم طرف بخواد خودش کنسل کنه که معلوم نیست خودش حتماً بتونه همون وقت رو بگیره، این همه آدم دارن 5 ثانیه به 5 ثانیه چک می کنن!
    خب منم همینو گفتم دیگه!! گفتم کسی که میخواد 160 دلار واریز کنه، و تا وقت هم باز نشده نمیتونه واریز کنه، الان میتونه یه اکانت با هزینه کمتر از 160 دلار داشته باشه که اگه وقت باز کردن سریع میتونه بگیره وقت رو و ضمن اینکه وقتی شما خودت بدونی کی داری کنسل میکنی مطمئن باش نسبت به اونی که نمیدونه شانست خیلی بیشتره واسه گرفتن همون وقت!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemistry

سلام دوستان. من یه وقت 15 جون از قبل گرفتم که نمیرسم بهش . اگه میشه یا راهی وجود داره کسی بتونه اونو بگیره که توافقی هماهنگ کنیم، یا اگر نمیشه حداقل یه اکانت با هزینه پرداخت شده است این که با قیمت پایین تر واگذارش می کنم. اگر دوست داشتید پیام بدید!!
    دوست عزیز این وقت شما که به هر حال به کسی که اکانت رو میگیره معلوم نیس برسه یا نه! اگر الان کنسل کنی کسایی که وقت ندارن شاید بتونن بگیرن حداقل. شمام که اکانتو میتونی به هر حال بفروشی

Junior Member roseA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ROSHAAAN نمایش پست ها
    دوست عزیز این وقت شما که به هر حال به کسی که اکانت رو میگیره معلوم نیس برسه یا نه! اگر الان کنسل کنی کسایی که وقت ندارن شاید بتونن بگیرن حداقل. شمام که اکانتو میتونی به هر حال بفروشی
    دوستمون درست میگن. اگر لطف کنید و کنسل کنین این شانس به اونایی که این وقت رو لازم دارن میدین.
    ممنونم
    .“Open your eyes so the sun can rise, flowers can blossom because all are waiting to see your beautiful smile”

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanavandi نمایش پست ها
    دوستان یک اکانت حاوی 160 دلار وقت سفارت دارم و پولش در هر 4 سفارت قابل مصرفه 150 دلار میفروشم بدون هفت درصد تبدیل پول
    میشه بگین چطوری میشه پول واریز شده رو به سفارت دیگه منتقل کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ROSHAAAN نمایش پست ها

دوستان انگار توضیحات بنده رو شما رو خوب نخوندید!!! گفتم من خودم تو کلیرنسم و احتمال ریجکتم بالا و اگه تا اون موقع ریجکت بشم از همه محتاج ترم!!! اگه کلیر میشدم مطمئن باشید همین کارو میکردم!! اما الان که بابدبختی کلی هزینه کردم و ممکنه بعدا نیازم بشه نمیتونم این کارو بکنم، اگه ام دارم واگذار میکنم واسه برگشت بخشی از هزینمه، اگه ام برنگرده یه شانس به خودم میدم تا اگه ریجکت شدم شانس دوباره داشته باشم واسه سفارت. اونیم که شما میگی به هرحال اکانتو میتونی بفروشی خوب من ترجیح میدم اکانتوباوقت بفروشم که اون بنده خدایی که اکانت هزینه کرده رو گرفت هرتصمیمی که دوست داشت بگیره واسه اینکه کی کنسل کنه اون وقت رو.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemistry

دوستان انگار توضیحات بنده رو شما رو خوب نخوندید!!! گفتم من خودم تو کلیرنسم و احتمال ریجکتم بالا و اگه تا اون موقع ریجکت بشم از همه محتاج ترم!!! اگه کلیر میشدم مطمئن باشید همین کارو میکردم!! اما الان که بابدبختی کلی هزینه کردم و ممکنه بعدا نیازم بشه نمیتونم این کارو بکنم، اگه ام دارم واگذار میکنم واسه برگشت بخشی از هزینمه، اگه ام برنگرده یه شانس به خودم میدم تا اگه ریجکت شدم شانس دوباره داشته باشم واسه سفارت. اونیم که شما میگی به هرحال اکانتو میتونی بفروشی خوب من ترجیح میدم اکانتوباوقت بفروشم که اون بنده خدایی که اکانت هزینه کرده رو گرفت هرتصمیمی که دوست داشت بگیره واسه اینکه کی کنسل کنه اون وقت رو.
    من متوجه اون بخشی که خودتون منتظر جواب کلیرنس هستید شدم. اما مسئله اینه که وقتی که کنسل بشه از چند ساعت تا چند روز بعد ممکنه رو سایت بیاد و فردی که کنسل کرده معلوم نیست خودش بتونه بگیره!(اینو از تجربه شخصی میگم) مخصوصا الان که همه مثل پلنگ واسه وقت تو ماه ژوئن کمین کردن! به هر حال اکانت شماست و اختیارش با خوتونه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)