صفحه 128 از 204 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 2040

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط hr87 نمایش پست ها
    کدوم روش؟؟
    روش تعويض پرداختى از يك سفارت به سفارت ديگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sedaghatdoost نمایش پست ها
    حتما به اون نکته ای که دوستمون گفت توجه کن. رفرش کردن زیاد در صفحه calendar باعث بسته شدن اکانتتون میشه. در صفحه اصلی از اون نرم افزار استفاده کنید.
    دقیقا همونطور که گفتین الان فقط برای دوبی میشه پول رو پرداخت کرد. برای انتقال پول از سفارت دوبی من این کار رو کردم:
    بعد از اینکه دیدم وقت برای آنکارا باز شد رفتم در اکانت دوبی (که قبلا پول پرداخت کرده بودم) علامت ضربدر قرمز رو زدم. این به نشانی cancel کردن وقت سفارت در دوبی هستش. بعد از اینکه این کار رو کردم رفتم در اکانت آنکارا و یه گزینه با عنوان استفاده از MRV در حساب کاربری اونجا ظاهر شده بود. اون رو انتخاب کردم و وقت باز شده رو از calendar انتخاب کردم.
    (برای اینکه بخوای در سفارت آنکارا اکانت بسازی باید از همون ایمیل و پسوردی که باهاش اکانت دوبی رو ساختی استفاده کنی. با استفاده از این دو تا در سفارت آنکارا sign in می کنی و یه چند تا سوال رو جواب میدی. این رو از قبل باید انجام بدی که اگر وقت باز شد زمان رو از دست ندی). با این وضعیت وقتی در اکانت دوبی کلید ضربدر رو زدی گزینه استفاده از MRV موجود در حساب کاربری تون در اکانت آنکارا ظاهر میشه.
    البته در همین فروم هم دوستان دیگه توضیح دادن. از اونا هم استفاده کنید
    سلام
    شما به اين روش مطمئن هستيد چون هم تو سايت سفارت و هم آژانسها مى گن امكان پذير نيست؟

Junior Member teimourpour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (Michigan Tech (PhD Physics

سلام دوستان من یه اکانت (F1) دبی دارم برای 29 اگوست. آیا میتونم به شخص دیگه ای منتقلش کنم؟

سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید:
    1. برای من یه فرم i-20 به تاریخ 22 آپریل صادر شد که تاریخ تولدم اشتباه بود و یه فرم دیگه به تاریخ 20 می برام اسکن کردن، الان من از کدوم تاریخ و چقدر وقت دارم؟
    2. من پول برای سفارت دوبی واریز کردم و وقت خالی نیست، کسی میتونه منو راهنمایی کنه که واسه درخواست وقت اضطراری چه زمانی مناسبه؟ با توجه به اینکه 15 آگوست شروع ترمم هست، البته اسکولارشیپ هم دارم.

23 اکتبر برای دبی باز شده الان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط teimourpour نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه اکانت (F1) دبی دارم برای 29 اگوست. آیا میتونم به شخص دیگه ای منتقلش کنم؟
    فقط اکانت قابل انتقاله (یعنی 160 دلار). ولی وقت قابل انتقال نیست. برای انتقال اکانت اول باید وقت رو کنسل کنید. و لطفا اگر نمیخواهید از این وقت استفاده کنید لطفا زود تر کنسلش کنید که اگر به درد کسی میخوره استفاده کنه.

Junior Member

قابل انتقال نیست چون سفارت وقت کنسلی ها رو همون لحظه باز نمیکنه اگز الان کنسل کنید شاید یه کمکی برا یه بنده خدایی باشه. همه دوستان خواهش دارم اگر واقعا وقت جدا و مطمئن دارید وقت به هیج صورت قابل انتقال نیست اجازه بدید یکی دیگه به این نوبت ها کنسلی دست پیدا کنه چون واقعا خیلی ها منتظرند. متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط missee نمایش پست ها
    قابل انتقال نیست چون سفارت وقت کنسلی ها رو همون لحظه باز نمیکنه اگز الان کنسل کنید شاید یه کمکی برا یه بنده خدایی باشه. همه دوستان خواهش دارم اگر واقعا وقت جدا و مطمئن دارید وقت به هیج صورت قابل انتقال نیست اجازه بدید یکی دیگه به این نوبت ها کنسلی دست پیدا کنه چون واقعا خیلی ها منتظرند. متشکرم
    البته اکانتی که وقت اسکجول شده نداشته باشه قابل انتقاله، وقت قابل انتقال نیست (یعنی MRV fee رو میشه انتقال داد)

Junior Member

مال منم mrv fee داره وقت نه نداره.

Junior Member

دوستان اگه کسی وقت اکتبر، سپتامبر اینا براش خوبه لطفا لطفا و خواهشا وقتای زودتر را نگیرید، ددلاین دانشگاه من اگوسته و همچنان دنبال وقتم، به توصیه اپراتور سفارت هم وقت اکتبر گرفته ام، اگه اونایی که عجله ای ندارن وقتهای زودتر را کنسل کنن و ما بگیریم طبیعتا وقت مناسب شما هم ازاد میشه، تا اونجایی که من میدونم برای ترم پاییز تراکم زیاده بقیه سال اینطوری نیست، خواهشا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)