صفحه 120 از 204 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 2040

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط vahiddd نمایش پست ها
    سلام، من توی april واسه می تو دبی وقت گرفتم. اون موقع یادمه که تقریبا تموم وقتای می باز شد و پر شد. حتی یادمه اون موقع قبل از اینکه وقتا رو باز کنه روسایتش زده بود آگوست!!! و ما هم مثل الان شما میگفتیم یعنی تا اون موقع پره؟؟؟ اما اینقد باز شد که حتی نصف روزم فرصت داشتی بگیری وقتو. الانم قطعا همینجوره و کلی وقت خالی توی جون و جولای هست که هنوز باز نشده.
    يعني واقعا اميدي هست دبي باز كنه؟ من كه ديگه واقعا موندم چي كار كنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BioEngineering - University of missouri, Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط vahiddd نمایش پست ها
    سلام، من توی april واسه می تو دبی وقت گرفتم. اون موقع یادمه که تقریبا تموم وقتای می باز شد و پر شد. حتی یادمه اون موقع قبل از اینکه وقتا رو باز کنه روسایتش زده بود آگوست!!! و ما هم مثل الان شما میگفتیم یعنی تا اون موقع پره؟؟؟ اما اینقد باز شد که حتی نصف روزم فرصت داشتی بگیری وقتو. الانم قطعا همینجوره و کلی وقت خالی توی جون و جولای هست که هنوز باز نشده.

چقدر عالی !
    ممنونم
    من یکم استرس داشتم بابت وقت ها
    کلاس ام 15 آگوست شروع میشه و می ترسم نرسم به کلاس

Junior Member

والا من رو تجربه ی شخصیم این شرایط شما رو دقیقا تجربه کردم و روی این حساب نظر دادم و قریب به یقین مطمئنم. ضمن اینکه بین این سه تا سفارت، گرفتن وقت تو دبی خیلی خیلی شانس بیشتری داره. من دقیقا دیدم به عینه که وقتای ارمنستان و آنکارا تو یه ربع پر میشد، اما دبی چند ساعتی وقت داشت آدم که بتونه بگیره. نگران شروع ترم هم نباشید، اگه پروندتون مورد حساسی نداشته باشه الان کلیرنس های نرمال دبی بین 20 تا 50 روزه.

به نظرتون چرا دبی امسال اینجوری شده؟ من پست های بچه ها رو سال 2015 تو همین ماه می و جون خوندم؛ پارسال اصلا همچین محدودیتی نبوده. قریب به اتفاق روزهای ماهای جون و می باز بودند پارسال! یعنی تو یه سال انقدر حجم متقاضی زیاد شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mustafa10497 نمایش پست ها
    به نظرتون چرا دبی امسال اینجوری شده؟ من پست های بچه ها رو سال 2015 تو همین ماه می و جون خوندم؛ پارسال اصلا همچین محدودیتی نبوده. قریب به اتفاق روزهای ماهای جون و می باز بودند پارسال! یعنی تو یه سال انقدر حجم متقاضی زیاد شده؟
    نه متقاضی فرقی نکرده به نظرم...اینا کاراشون نظم خاصی نداره.هر سال سر وقت گرفتن من یادمه یه مشکلی بوده و هست.یبار دبی یبار آآنکارا و ....این دبی هم باز میکنه قطعا.چون اصن کسی توی جون و جولای وقت نگرفته هنوز...خیلی خیلی کمن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmf_4919 نمایش پست ها
    نه متقاضی فرقی نکرده به نظرم...اینا کاراشون نظم خاصی نداره.هر سال سر وقت گرفتن من یادمه یه مشکلی بوده و هست.یبار دبی یبار آآنکارا و ....این دبی هم باز میکنه قطعا.چون اصن کسی توی جون و جولای وقت نگرفته هنوز...خیلی خیلی کمن.
    من هنوز پول واريز نكردم چون مي ترسم دبي واريز كنم بعد آنكارا زودتر باز كنه، خودم كرديت دارم. به نظرتون اگر وقتي باز بشه انقدر وقت مي كنم كه پول را واريز كنم يا وقت ها زودتر پر مي شن؟ چي كار كنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mustafa10497 نمایش پست ها
    ما که ۲۰۱۳ اومدیم اصلا این خبرا نبود. خیلی راحت می شد وقت گرفت. هر سه سفارت باز بود. من برای ۳۱ می وقت گرفتم یادمه و روزها فکر کردم که کی بگیرم که هم دیر نباشه هم مدارکم اماده باشه و کلا باز بود. سال قبلش رو خبر دارم که خیلی به سختی وقت گیر می اومد. کلا هر سال یه سیستمی دارن. انشالا که باز کنن. ما هم منتظر نشستیم!

Junior Member

سلام من سریعا به وقت سفارت آمریکا در دبی نیاز دارم، چون همه وقت ها پر شده و من وقت ندارم که صبر کنم، اگر کسی بتونه کمکی بکنه ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط graph نمایش پست ها
    سلام من سریعا به وقت سفارت آمریکا در دبی نیاز دارم، چون همه وقت ها پر شده و من وقت ندارم که صبر کنم، اگر کسی بتونه کمکی بکنه ممنون میشم.
    به نظرم درخواست وقت اضطراری بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hardworker123 نمایش پست ها
    به نظرم درخواست وقت اضطراری بدید
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز، درخواست وقت اظطراری به چه صورته؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)